Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adsdsadsdsa

Gdzie zglosic oszustwo na sympatii ?????????????????

Polecane posty

Gość adsdsadsdsa
Jakis gosc bajeruje panienki dajac cudze zdjecia 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan o nicu osiem8b jest żonaty i potrzebuje kobiety tylko do łózka,kłamie że jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA !!!! OSZUSTWO !!! chciałam ostrzec wszystkie kobiety przed Nickiem krystianxxxxy-jest to jakaś firma podszywająca się pod mężczyznę.Po jakimś czasie pisania podałam nr tel. przyszły esm-sy -odpisałam.Intuicyjnie sprawdziłam konto tel.okazało się ,że za każdy sms pobrana jest opłata 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA !!!! OSZUSTWO !!! chciałam ostrzec wszystkie kobiety przed Nickiem krystianxxxxy-jest to jakaś firma podszywająca się pod mężczyznę.Po jakimś czasie pisania podałam nr tel. przyszły esm-sy -odpisałam.Intuicyjnie sprawdziłam konto tel.okazało się ,że za każdy sms pobrana jest opłata 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syyympatyczny z Nowej Soli to również oszust!!! Tak naprawdę mieszka w Zielonej Górze. Spotyka się z kilkoma kobietami, ma żonę, dzieci. Ma fikcyjne zdjęcie. W rzeczywistości jest niski, gruby i prawie łysy. Uważajcie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie jest oszustwo, ale też trzeba uważać na tego typa, jego nik to siril. Nie zdążyłam mu napisać, że jest dla mnie za stary, a ten od razu zaczął nie obrażać i wyzywać od rasistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na nick zielonooki2000, gdy mu odpisałam że się z nim nie umówię, napisał że jestem gruba !!!! a przecież wcale nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellada66
Uwaga na oszusta z Wrocławia. Pan Robert M. od lat 90 żyje z kobiet, naciąga je na spore sumy, lub nawet podpisuje umowę na pożyczkę z peselem i dowodem osobistym, dobrze wiedząc, że nie ma z czego ściągnąć, ponieważ nie pracuje legalnie. Ma 54 lata. Policja ma to gdzieś i naciągnięte kobiety traktują jak idiotki. Uważajcie, on gra na uczuciach, albo udaje, że ma białaczkę, jest bardzo pomysłowy a jego kultura na wysokim poziomie. często używa pseudonimu Erem 64, jest także na twitterze jako Robert May i udaje empatycznego człowieka. Niestety w tej chwili ograniczył widoczność swoich postów. Uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!!! Na Sympatii! Oszust!!!! bajeruje panienki, nabiera na złamane serce, nieszczęśliwy związek, że szuka na stałe, usuwa się i potem loguje na nowo..... chce je tylko "przelecieć" i potem je porzuca. Oszukuje kilka na raz. --DAVID9999--- Radzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nik Len1warszwa63 lata projektuje mosty i sprzedaje.Szybko wyznaje milosc duzo mowi o Bogu modlitwie.Plynie zaglowcem do Australii awaria silnika aby chronic przed piratami swoje dokumenty ipieniadze prosi Cie o dane adresowe.Nie przekazalam danych i. Ty tego nigdy nierob bo nie wiesz za co zaplacisz.Napewno zaplacisz za naiwnosc.Jest taki nasze narodowe przyslowie ja sie ma miekie serce to trzeba miec twardą d**e. Milosc sie skonczyla ale widze swieci na zielono nadal poluje na naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że ktoś się może Dax nabrać na białaczkę rejs do Australii i inne niestworzone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatia

Ostrzegam przed Rosjankami Ekaterina oraz Anna Lifanteva .

Wyłudzają pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatia
10 godzin temu, Gość Sympatia napisał:

Ostrzegam przed Rosjanką .Ekaterina 

Wyłudza pieniądze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITA

https://m.sympatia.onet.pl/user/ClarkLemasters777  PODAJE SIĘ ZA TA OSOBĘ A JEST KIM INNYM. OSZUST NA SYMOATII I NIE TYLKO. NA FB TEŻ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123455555

konto marcelop 24 , fran canarii też fałszywe, koleś ma zdjęcie pobrane z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 789

Uważajcie na Tygrys79, niby miły i kulturalny a spotyka się z kilkoma na raz. Ma konto także na Badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska

Ostrzegam przed amigosandreas zwykły oszust. Umawia się i ciągnie od razu na chatę. Potem się nie odzywa. Ma też konto na Badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Przestrzegam wszystkich Panie przed bardzo kochliwym niby szwajcarem o nicku Raymond117 który niby szuka mamy dla swojego 12-letniego syna w rzeczywistości podszywa się pod sycylijskiego lekarza Accursio Milagia który o tym nic nie wie i którego powiadomiłam o tym., czaruje pierwszorzędnie i kłamie jak z nut wyznając co minutę jak bardzo kocha. 

Jest niby w tej chwili na misji w Afganistanie w Kabulu. Jak go powiadomiła o tym że wiem że kłamię wrzucił mnie na czarną listę. 

Przestrzegam was

Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Nick stachu2287 też żonaty szuka koleżanek do łóżka A pisze że rozwiedziony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

buahhaha przyglupie tepaki jeb/ane :D oszustwa biora sie tylko z ludzkiej glupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy poznała , któraś z Pań , osobę o nicku laguna69

Uwaga bajerant , kłamca, kobieciarz , miły w rozmowie , ale kłamstwo to jego hobby . Mało tego odmładza się , raz jest rozwiedziony , raz w separacji , wykolegował już nie jedną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×