Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniulcia

Co u Was ?

Polecane posty

Boże jak to fanie ujrzec stary, przychylny, znany ale jakże upaty i wytrwały nick. Salut nawet nie wiesz jaką przyjemnośc mi zrobiłeś. Ale fajnie! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo ja zawsze byłam nauczona szczerości, uczciwości itp, ale nic z tego. Zaczynam ginąc jak marny puch. Nie potrafię kręcic, owijac w bawełnę. Dostałam nawet ostatnio mandat za tą swoją uczciwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia .cala przyjemnosc po mojej stronie ..;) nawet nie przypuszczalem ,ze mnie zauwazysz :P ale fakt, fajniutko tak po dlugim czasie tu wdepnac ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja to nie salut ale już go lubie jako alter ego kurna chyba tak to się piszę coheed ty napewno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo..lapka chlopie ..🖐️ i chodz przekonajmy ta anule ze ja to nie ty ,a Ty to nie ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula humor u mnie jak to w zyciu .. raz jest raz go nie mam ..;) ale ogolnie nie narzekam ...:) i w razie mozliwosci zagladam tu ..i czytam bo nijak nie mozna sie wbic w zaden temat ... takie jakies denne sa..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo ..ja tez takie trojkaty preferuje ..:) kurna moze faktycznie Ty to ja ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę popatrzeć w lustro bo mi się tożsamości mylą jam to ci czy też nie no i cholera zniknołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że przynajmnie Tobie w miarę się ukłda. Ja sotatnio miałam wypadek. Całe szczęście wyszłam cało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed jaśniej proszę. :) Moja erudycja jest ostatnio w stanie spoczynku, więc ....sam rozumiesz. Niektorych znaczeń nie do końca rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boro ..tez polazelem do lustra ..:D zdecydowanie to ja ..wiec nie mozezesz byc mna ..:) anula ..wazne ,ze wszystko z Toba ok ..masz 🌼... a tak po starej znajomosci ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×