Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniulcia

Co u Was ?

Polecane posty

wybaczcie mi moje literowki. W wypadku ucierpiały moje ukochane okulary, więc czasem zdarzają mi się malutkie pomyłki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam. Tylko boroo uprzedzę Cię ze mną nie porozmawiasz o muzyce, którą lubisz (jazz). Na niej zupełnie się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez was lubie ..ale nie slodzta tak ..:P bo co niektorych zemdli i bedzie wielkie bum...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy salut, wiemy. Nie słodzimy. Niektórzy na forum mają bujną wyobraźnie i zbyt wiele złośliwości w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o muzyce się nie rozmawia muzykę się słucha a jazz to ........................................ moja miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia czy wszysko w porzadku z Twoim zdrowiem bo sie mocno niepokoilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bywam złośliwa, czasem tak trzeba. Ale rtylko w sytuacjach wymagających takiego zachowania. Boroo aż chyba usiądę i kilka chwil poświęe na analizę, przynajmnie teoretyczną, tej muzyki. Wiesz o co chodzi, jacy twórcy, jakie utwory.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kilka stłuczeń, obdarc, zbicie stopy, sliwa na twarzy. Nic strasznego. Najgorsze były wrażenia po samym zderzeniu z autobusem . Ten upadek, ten strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio powalil mnie na kolana niejaki garbarek mam juz wszystkie jego plyty chyba wsystkie tylko nie mam kiedy ich posłuchac dzisiaj kupilem płytę sadowskiej tribute to komeda ale troszeczkę się zawiodlem cholera ale nic tu o erotyce niema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przeczytałem u stica że cos Ci się stalo zamarło we mnie serce kilka lat temu straciłem swoja siostrę bardzo ją kochalem to był zwykły wypadek tylko niezwykly błąd lekarza mninelo juz dziewięc lat a ja ciagla sie z nią spotykam w snach i nie mogę uwierzyć że już jej niema tylko dziewięć lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo ----- zapamiętaj \"Rozumiesz słońce\" to nie ja. Ja nie potrafię tak swobodnie posługiwac się sekwencjami łacińskimi. Zapytaj jej na topiku stica> Słońce to słońce, aniulcia to aniulcia. Zresztą ona jest6 dojrzalsza i mądrzejsza ode mnie. Przykro mi, że Cię rozczarowałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia to tak samo jak ty .. myslalas, ze boroo to ja ..a tak nie jest .. wiec jak przekonac kogos ,ze prawda jest calkiem inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nie ważne kto jest kim na forum ważne jest kim się jest tak naprawde w realu nie możesz mnie rozczarowac ja swoje wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem niektórzy piszą podobnym stylem lub....sama nie wiem. Ja napewno nie jestem Słońcem. Temat coheeda zniknął momentalnie. :( Szkoda, bo nawet nie zdążyłam nic naklikac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie ma to znaczenie jesli się rozumiemy czy tak naprawdę na kafe jest ktos kto wie kim jest kto ? kimkolwiek jesteśmy jesli w danej chwili istnieje ta nić porozumienia to jest chyba najważniejsze te kilka sekund lub moze minut jednosci to jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko dzięki za prysznic :) aniulcia dzisiaj same smaczne smaki rum z ......... i tu bylo różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo bywaja przypadki ,ze ludzie wiedza kto z kim gada ,jak kto wyglada ..ale to dotyczy takich raczej zwartych grup .. rozmawiajacych ze soba juz od dluzszego czasu na jakism temacie ... i dla niektorych to tez jest COOL.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rum....coś mocnego i rozgrzewającego. Ja ostatnio lubię tylko piwo. Wipiłam 3, miało byc z mężem po 2 , ale on zawsze po 1 rezygnuje i swoje odstępuje mi. Nie lubi alkoholu ( mój ślubny oczywiście ). Ja piwo uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to nie jest nudne , tak na jednym topiku non stop z kilkoma osobami. Ja naprzykład tęsknię za topikiem \" Kto nie śpi ręka w górę\". Ale tam też czasem wiało nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłem dzisiaj w cenie promocyjnej dwunaststopak tyskiego chetnie poleję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia ..tam wialo nuda od poczatku .. no wez pomysl ..sam tytul to juz nuda byla ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×