Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalozycielka tego topicku

Kurtki zimowe - ile daliscie?

Polecane posty

Gość zalozycielka tego topicku

Juz pomalu w sklepach mozna zalezdz kurtki zimowe. Mysle, ze za okolo 3 tygodnie bedzie juz ich masa. I pojawia sie pytanie - za ile mozna kupic juz kurtke zimowa? Ja chce przeznaczyc na to ok. 170zl. Myslicie ze znajde jakas fajna kurteczke? CHocdzi mi o sklepy typu C&A, Pimkie, New Yorker. Czy sa one duzo drozsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu kupiłam w New Yorkerze świetną sztruksową kurteczkę Fishbone za jakieś 160 zł.jeszcze tą zimę w niej przelatam napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicku
a jak myslicie, czy za 2-3 tygodnie bedzie juz duzy wybor takich kurteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam sobie w
Rayal Collection, ale taką sportową. W zasadzie to płaszcz pokryty jakims nieprzepuszczającym wiatru nylonem czy teflonem, taki brązowy, z kapturem obszytym jenotem. Zapłaciłam 480zł. Płaszcz nie do zdarcia. I polecam wszytskim żeby nie kupowali sobie kurtek na zimę w jasnym kolorze i w dodatku z materiału, który wchłania wilgość- nie mogą byc na wierzchu bawełniane, sztruksowe itd. Bo robią się straszliwe zacieki, jak kurtka zmoknie. W ogóle na zimę raczej takie "śliskie", żeby woda w nie nie wsiąkała, bo inaczej kurtka jest bez sensu- taka mokra szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam płaszcz i nie jest bez sensu ....jest nawet spoko pomimo 2 sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicku
ja chcialabym kupic sobie taka dluzsza kurtke. Wolalabym ze zliskiego materialu. Ale mze byc tez materialowe. Za okolo 3 tygodnie chce ja kupic, bo dopiero wtedy bede miala kase. Ale cyz beda juz kurtki? I czy zmieszcze sie do 200 zlotych w kupnie takiej kurteczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaffcciiaa
a ja chcem kurtke z kiciusiem przy kapturze i ornamentem na plecah. najlepiej z cekinkami. w ciemnym kolorze. za duzo wymagam? chyba tak, bo jeszcze nie znalazlam a juz troche szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia111
a ja mam kupiona kurtke z rportera, juz 4 sezon bede w niej biegac, bo kurteczka w ogole wyglada jak nowa i ma fajny kroj itd. Ale w tym roku zamierzam rowniez sobie kupic jakas nowiutka, zeby troszke zmienic image;) widzialam fajne kurtki za 230zl, ale byl rowniez niczego sobie za 170zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja była droga
290 euro ..ale za to jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 300zl w carrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w carrym sa drogie ubrania
czy takie jak w trollu, hosuie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 zl i choc mnie
stac wiecej bym nie dala.. wole sobie co sezon kupic nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie troche przegieli z tymi kurtkami zimowymi, bo juz je wszedzie widzialam we wrzesniu.. ja poki co mam jeszcze kurtke z cropp town z tamtego sezonu za 70zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłaszczyk
z kapturem - 239 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze nie
jest tak drogo jak myslalam. Chyba zmieszcze sie w okolo 170zl za kurtke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 zl, za czarna kutke biodrowke ze sciagaczem i korzuszkiem od spodu i kapturem :) z lumpkiu. modne byly w zeszlym zsezonie ale co tam, plaszczyk i puchowke tez juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaffcia - takie kurtki ma Maria Bland - dokladnie taka przymierzalam :) Kupilam dzis kurtke w C&A, za 199zl. Jasna ze sztucznym \"liskiem\" wokol kaptura - taka sportowo - elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamówioną z katalogu płaszczyk sztruksowy z kapturem za 149 zł a grubą puchową na duży mróz mam ze zeszłego roku za 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kurtke jesienną pumy dalam na przecenie 239...teraz szukam jakiegos fajnego eleganckiego plaszcza na zime...do 300zl:P nie znajde pewnie,ale to szczegol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukiwania kurtki sportowej i płaszczyka trwają... Na razie spodobały mi się ledwie cztery rzeczy: - czarny płaszczyk z Monnari - ma dwie wady: koszmarna cena (1600 zł) i piękny futrzany kołnierz, w którym zwierzak-były własciciel musiał przezentować się dużo lepiej, niż jakakolwiek nabywczyni tegoż cuda - czyli tego nie kupię, - jesionka ze sztucznym futrem na kołnierzu (melanż brązów i beży)- kosztuje 360 zł; ładna jest, ale taka trochę jak z lumpeksu, taka babcina;) a poza tym troszkę za cieńka, - czarny płaszczyk z czegoś co wygląda trochę jak karakuły, ale nimi nie jest i jest ładniejsze - cena 700 zł też raczej go dyskwalifikuje... - sportowa kurteczka Wrangler - kosztuje ok. 380 zł, ale nie było mojego rozmiaru:( No i lipa. Znowu dzisiaj nic nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza kleju
ja ze dwa razy, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plomykowki
No to ladne musza byc te krteczki/plaszczylki ;p Ale ceny niestety nie przedstawiaja sie tak kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam dzis taki zajebisy fajnie uszyty palszcz...nie puchowy choc z podobnego materialu...byl w jakims niemieckim sklepie lazar...za 160:P ladniejszy od tych za 300...choc mam dylemat...tzn.jego ajkosc i to,ze wsyzstkie kobity bedą w nich chodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
krótka puchowa czarna w Zarze za 249,płaszczyk wełna H&M 399,kurtka Mango ocieplana 289zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna kurtka w lumpeksie
marx&spencer, dalam 20 zl. W tamtym roky kupilam w sklepie za 450 i nie mam zamiary powtarzac tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×