Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalozycielka tego topicku

Kurtki zimowe - ile daliscie?

Polecane posty

Gość ...Kurteczka...
Ja sobie jeszcze nie kupiłam kurtki ale juz sobie w ybrałam w croppie taka z suwakiem z boku jest cudna tylko mama sie zastanawia czy ma mi kupic...jest za 229..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350 zł/Royal Collection Mam jeszcze kupiony rok temu płaszczyk z Orsaya i kurtkę Reeboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdowa kurtka
za jedyne 22 zł z Chin-kupiłam na ryneczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło 35 złotych dokładnie nie
pamiętam. Firmy Next, kupiłam na Allegro jakieś 3 lata temu używaną w bdb stanie i służy mi juz 3 rok. Najlepsza, a przy tym najtańsza jaką miałam, bo jest taka dłuzsza i leciutka, a nie zmarzałam w niej ani razu. Nie wiem, z czego jest zrobiona, ale ja uwielbiam. Widziałam w sklepie w Tarasach podobną tylko minimalnie inny krój za ponad 400 złotych, więc bardzo się cieszę,że dałam tak mało, a jakość super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam płaszczyk. Nie wiem jakiej firmy :) nie ma metki. Kupiłam go w jakimś małym sklepie. Jest śliczny. Przewiązany w pasie ze stójką, dwa rzędy guzików. Bardzo ciepły. Za 125 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjfceva
dlaczego gadacie ile daliscie za jakis ciuch czy to takie wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutkaputka
mam z zeszlego roku: plaszczyk do polowy uda z ONLY - okolo 200zl kurtka roxy 700zl i kilka lat temu za kurtke columbus zaplacilam 550zl w tym roku raczej nie kupuje niczego... chyba ze cos mi wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marprusz
Sklep internetowy www.tylkobielizna.pl z odzieżą damską. Moda damska, bluzki damskie, swetry, spódnice, torebki damskie. Sukienki dla kobiet ceniącyh komfort i elegancje. Tylko u nas znajdziesz unikalne wzory i iepowtarzalne kroje. Wejdź a nie pożałujesz www.tylkobielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam rok temu w Diverse. kosztowała 250 zł, ale trafilam wtedy na jakas znizke akurat i zaplacilam 199:)fajniutka i bardzo ciepla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam latem
Vero Moda za 28 zł, zawszw kupouje ubrania nie w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..esprit..
na wyprzedaży, przecenioną z 599 na 299.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo ja
ja kupiłam kurtkę skórzaną ma podszewkę także mam nadzieję że nie zmarznę, rudą krótką kołnierz stójka dałam 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaha
Moze doradzicie jaka kutrke,plaszczyk kupic na jesien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67678787
Ja ostatno sporo ludzi widuje w typowo gorskich kurtkach - firm jak alpinus - tych w ostrych kolorach - pewnie zeby latwo bylo czlowieka znalezc na stoku. Moze i sa dobre, ale do noszenia po miescie to chyba nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy plus czy minus
one są świetne, bardzo wygodne z "oddychających" materiałów, ciepło mi w takiej ale się nie spocę, poza tym mają odpinany dodatkowy ocieplacz więc i późna jesień i mroźna zima jest fajna. Jedyna wada cena, taka fajna kurtka to koszt około 600-800zł. Ale jeśli ktoś kupuje co kilka lat a nie co roku, to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam początek i rozumiem, jakie były założenia autorki... jednak polecam zainwestować w ciepłą kurtkę trochę więcej zwłaszcza, że nie musi być to zakup na jeden sezon. propozycje miejskie z outdoorową technologią; Greenland Jacket http://www.trekkersport.com.pl/sklep-turystyczny-gorski/the-north-face/146-kurtki-puchowe/8301-kurtka-damska-greenland-jacket nota bene, jak się dobrze szuka - można ją już znaleźć za ok 500-600 pln, ale prędzej poza sezonem. ja mam zaś suuuper ciepłą kurtkę & płaszczyk Elvine model Olivia z 2009 r. poniżej fotka tego modelu z 2010 r. http://shop.elvine.se/system/search/product.asp?id=453&page=1&rnum=8 (moja jest brązowa, nie ma tych guziczków z tyłu, a podszewka jest w drobne kwiatuszki) naprawdę polecam! tzn dla rasowych zmarźluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam jakiś miesiąc temu płaszczyk dolce&gabbana za 2500 zl i to jest najdroższy płaszczyk w moim życiu.. ale strasznie mi się podoba... i raczej będę go miala przez wieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w zeszłym fajny model Hi-Teca. Co prawda oni robią sprzęt turystyczny, ale modele dla kobiet mają ładne wzory i fajnie podkreślają kształty ;-) No i nie są drogie, dałam coś koło 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markafoni
ja tez na razie chodze i sie rozgladam. widzialyscie gdzies cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertrytuiykjthgf
Ja kupilam w zeszlym roku za 499 zl - jak dla mnie cena zawrotna, ale w koncu mam cieply plaszcz puchowy i moge ubrac pod spod lekka bluzke i nie jest mi zimno. Splukalam sie wtedy strasznie ale nie zaluje, bo jest cieply, funkcjonalny a kroj i kolor mi do wszystkiego pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
499 zł - uff... sporo :-) Ja chyba zrobię tak jak Karolinka13 i kupię jakąś kurtkę turystyczną. Muszę sprawdzić tego Hi-Teca. Zauważyłam, że ostatnio producenci poszli po rozum do głowy i robią ładne i funkcjonalne kurtki z myślą o kobietach. Nie wyglądają tak źle jak mi się zawsze wydawało no i nie kosztują majątku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje, że z roku na rok koaki sa coraz droższe i juz powoli przeciętnego człowieka na nie nie stac ja ostatnio widziałam w sklepie wcale nie najwyższych lotów buty kozaki po 900 zł to oniemiała, a 500 to już standard, masakra co się dzieje z tymi cenami, nie na nasze kieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna999
@Karolinka Całkiem fajna ta kurtka Hi-Tec :-) Lubię takie wzory. Myślałam że kurtki narciarskie są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodeye
Ja polecam kurtki zimowe damskie ze sklepu emmegi.pl, Naprawde mają sprawdzone rzeczy i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×