Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalozycielka tego topicku

Kurtki zimowe - ile daliscie?

Polecane posty

Znalazłam wczoraj jeszcze jeden płasz na który mnie nie stac.:D Jest bardzo praktyczny, gruby, ciepły, miękki, z szerokim kapturem (nienawidzę czapek), ładnie leży, jest bardzo długi (czyli ciepło w łydki). Nie jest piękny, raczej elegancki, schludny, ale chyba ten bym wybrała ze wszystkich, które wczesniej wymieniłam. Kosztuje 850 zł.😭 Za to kupiłam sobie wściekle zieloną sportową kurtkę deep za całe 49,99 zł (nawet fajnie wygląda do miedzianych włosów). Krój klasyczny. Taki trochę jak zwykłe puchowe kurtki sportowe, tylko nie jest taka gruba. Kupiłam ją tak mocno przecenioną w sklepie z końcówkami kolekcji (http://www.factoryoutlet.com.pl/). W tym samym sklepie kupiłam trapery (coś jakby trapery; w końcu buty z czarnej skóry do tej kurtki nie pasują) Mustang przecenione z 240 na 170 zł (kolekcja zeszłoroczna). Są brązowe, mają w środku kożuszek (do tej pory pamiętam jak mi zeszłej zimy stopa marzła w eleganckich botkach na cieniutkiej podeszwie; czułam się jakbym boso maszerowała; niestety, zanim załapałam, że trzeba kupić ciepłe buty sklepy były już zasypane kolekcją sylwestrową i nic dla siebie nie znalazłam). Teraz jeszcze płaszcz muszę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sie zna
no laski i tak w porownaniu z cenami w markwym outlecie w Metzingen slono przeplacacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna20L
kozuch mam.... prosty elegandzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia1234
cubus 349zl. niestety troche droga ale jakos tak nie bylo nigdzie indziej fajniejszej a ze ja zmarzlak jestem to nie moglam czekac w nowa kolekcja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia1234
tzn ona jest z nowej kolekcji, ale chodzi o to ze czekac dluzej , bo pewnie ukaze sie znowu jakas masa innych fasonow po tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ma zarąbistą kurtkę
Ja mam kurtkę z firmy no fear za 700 złotych kupiłam ją w Londynie jest różowa jest cieplutka i jest kurtką narciarska i jest z goreteksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ma zarąbistą kurtkę
i ma ciepły miły kapturek z futrem z lisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esprit 599zl
dluga czerwona puchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam płaszczyk jakieś 4 lata temu za 200 zł i planuję w nim jeszcze tą zimę pobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny płaszczyk z ,elegancki z paskiem w tali na stójce Jan Bor -250 zł,czerwona puchowa kurteczka 160 zł,czarna krótka Face 2 Face 160zł,poza tym mam jeszcze ze 4 poprzednich sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurteczkowa
Koszmarnie drogie i brzydkie są dzisiaj kurtki. A te co mi się jeszcze jakoś podobają nie są na moją kieszeń. Nawet 200 zł to dużo. Cóż. Najwyżej będę chodzić narazie w kurtce z orsaya z zeszłego roku, a kolejną kupie na przecenach. Może nawet ze dwie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu kupilam zielona kurtke z kapturem i kieszeniami taka krotka jeszcze z futerkiem river island za 25 zl w lumpeksie, przechodzilam w niej cala zime i bylam super zadowolona.mama mnie namowila jeszcze do kupna plaszczyka( tez taki z kapturem z futerkiem bezowy) w reserved, kosztowal prawie 200 zl, a chodzic w nim nie lubie bon jakis za cieply jest:O teraz jeszcze kupilam sobie welniany trencz z paskiem esprit czarny, oczywiscie w lumpeksie za 15 zl i super jest, ale na razie jeszcze za cieplo na niego:) raz zalozylam to myslalam ze sie ugotuje:P planuje jeszcze kupic sobie taki trencz do tylka, taki krotki czarny z paskiem, ale nie wiem gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumper
The North Face - 539 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie to obchodzi
wczoraj kupiłam na Stadionie 10-lecia za 100 zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rot temu
rok temu na jakiejs giełdzie, tudziez innym targu. Tyle ze to nie kurtka a raczej płąszcz, taki za pupe, zielony. Coś koło 100 zeta. W tym roku nie kupuje nowego bo tamten jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie to obchodzi
no jasne ze jeszcze jest, wszystko po staremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chyba 5 kurtek
jedna z prze 4 lat- jest ok plaszcz, tez dwuletni 2 zimowki kupilam latem na przecenach za ok 20-30 euro i teraz pumy- przeceniona z ze 120 na 54 euro,ale nie jestem zadowolona i chyba pojdzie na ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara86
a ja...nie uwierzycie 57 zl :D:D i bardzo fajna kurteczka 'ala płaszczyk' :] kolorek :brąz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarby z lumpeksów
Ja mam takie niesamowite szczęście, że mieszkam akurat pare kroków od centrum lumpeksowego, 6 cudownych lumpeksów obok siebie, no i jak tu nie skorzystać? Więc udałam się i kupiłam dwie super kurtki zimowe jedna 35zł grafitowa, druga 25zł dunnes stores super brązowa i płaszczyk też dunnes stores za 6zł. Poleccam też wszystkim posezonowe wyprzedaże, w tamtym roku nabyłam super kurteczkę w deep za 49zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_ja
a ja miałam nie kupowac krótkich z futerkiem - chodziłam 2 sezony w króciutkiej czarnej z czarnim miśkiem idąc do pracy zobaczyłam któregoś dnia jednak dziewczynę w słodko czerwonej kurtce puchowej i ... się zaraziłam :D szukałam , szukałam ( wszędzie czarne, zielone i brąz ) ale w końcu nabyłam sobie cieplutka, czerwoniutką kurtkę Only z brązowym miśkiem przy wielkim kapturze. nieźle wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkaa
Za jesienną kurtkę w pretty girl dałam 169 zeta. Ajjjj muszę się właśnie za zimówką rozejrzeć niedługo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×