Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość gość
ja tez mam z hevea, ale kupowalam w mildisie. maja bardzo dobre ceny i duzy wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amboziak
U siebie mamy średnotwardy materac piankowy. Miękkie są... zbyt miękkie ;-) Wiem, że to zależy od wagi, powiedzmy, że ważymy normalnie - na takim materacu nam wygodnie, przy czym np. moi rodzice wolą twardy. Jeśli chodzi o konkretne materace to tutaj - http://abcsypialni.pl/43-materace-piankowe macie 10 lat gwarancji, czyli wiadomo, że macie na lata święty spokój z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam materac marki hevea. super. polecam. 10 lat gwarancji a kokosowe materace mogą dostać pleśni-nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxie79
Ja od kilku lat śpię na materacu marki MATINEE . Jest to materac lateksowy - jako jedyny póki co pozwolił mi na wygodę. Jestem osobą mocno "przy kości" więc mam trochę nadbagażu i większość materacy szybko się "wciskała" i stawały się niewygodne. A na tym śpię już długo i jest super. Zdecydowanie polecam - nie dość że wygodny i bardzo zdrowy, to jeszcze antyalergiczny:)) warto zajrzeć - ja mam taki http://matinee.pl/glowna/40-vitaly-latex-materac-lateksowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36ala
Materac mam jakiś stary i bez metki natomiast jest trochę niewymiarowy i dlatego szukałam jakiejś nakładki. Znalazłam w sklepie www.imaterac.pl. Nakładka lateksowa na materac - topper. Niedrogo, szybko i nie czuje pagórków i dołków na moim starym materacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam najlepszy moim zdaniem na rynku materac Art Medic - testowałam różne, wysłuchałam również opinii znajomych, z których jednoznacznie wynikało, że materace Art Medic są najlepszej jakości. Dla mnie jest po prostu niesamowity - w końcu się wysypiam i nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Sprzedawca przekonał mnie mówiąc, że w internecie najlepiej kupowac materac uniwersalny - pewniak, któremu już zaufało kilka milionów ludzi w ciągu 10 lat. Kupiłem Hevea Comfort - bo o tym mówił. Nie żałuję i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osztyński
zapraszamy do salonu z materacami w Olsztyniewww.hevea.olsztyn.pl - można sobie poleżeć i dopasować materac do upodobań, mamy nawet książki do czytania, wybudzamy dopiero po godzinie oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALVARE
Przede wszystkim odpowiedni materac to taki, który posiada sprężyny kieszeniowe 7 stref. Materace 9 stref sobie odpuście to lekka przesada, anatomia człowieka nie jest przystosowana w żadnym calu do materacy 9 strefowych - możemy sobie tylko zaszkodzić. Jeżeli chodzi o twardość materaca to kwestia przyzwyczajeń, preferencji i wagi. Więc twarde materace będą zazwyczaj odpowiednie dla osób o wyższej wadze powyżej 80kg, natomiast średnio twarde do 80kg. Ale to oczywiście teoria bo osoba o wadze powyżej 80kg i wzroście 185 cm będzie miała inny rozkład ciężaru niż osoba o wadze 80kg i wzroście np. 165 cm. Jeżeli chodzi o dobór pianki to zazwyczaj dobór indywidualny. Jedni lubią komfortowe pianki o wys wł rehabilitacyjnych jak np. pianka memory, drudzy pianki bardziej sprężyste jak np. lateksowa a jeszcze inni pianki uniwersalne - nie za miękkie nie za twarde jak np. pianka elastyczna Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy na naszą stronę http://alvare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Poznanski
Ja polecam www.mjakmaterac.pl w Poznaniu. Dowóz gratis. Porady experta w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Mnie nie przekonują całkowicie piankowe materace. Wole jak jest połączenie kilku różnych tworzyw. Chyba nawet tutaj http://www.brw.com.pl/materace takie widziałam. Czytałam też niedawno ze teraz jest promocja, gdzie kupując materac, stelaż dostajesz gratis. Warto korzystać póki promocja sie nie skonczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej to można sprowadzić sobie materac taki jak się chce z allinside.pl ;) serio, ja długo szukałam i ten który mam stamtąd jest najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Rewelacyjne, grube materace, zwłaszcza lateksowe mają na stronie www.fest-materace.pl . Polecam głównie za jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrka poznanianka
Potwierdzam, dzisiaj byłam w Polskich Meblach i akurat ustawiali takie śliczne materace od Disneya. Dla moich córeczek chyba nie znajdę nic ładniejszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobry materac to podstawa - ja mam akurat z Art Medic i sprawdza się idealnie. Jest dobierany indywidualnie, do preferencji i budowy ciała, posiada zmienną twardość, co jest ewenementem na polskim rynku. Powiem, że komfort jest bardzo wysoki - czuję też, że lepiej się wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Antyalergiczne, ortopedyczne i solidnie wykończone materace znajdziesz w tej ofercie tanie-materace.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam MATERAC Delux od Art Medic - z pianki, ze zmienną twardością, super wygodny - testuję go już kilka ładnych lat i ma się tak dobrze jak na początku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Materac
Ta cała zmienna twardość to dwie różne strony twardośc****anki - po obu stronach materaca - cala filozofia. Pokażcie mi producenta, który tego nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście - http://abcsypialni.pl/9-materace#/pokrowce-diamant ? To dopiero nowość, ale poważnie myślimy. Te materace są bardzo grube, pianka zawiera ponoć jakieś dodatki, które polepszają sen, ale czy to na pewno jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyś meblowy
Po wielu lat sprzedajemy łózka, klienci coraz częściej pytają o materace, więc nasza oferta została o nie poszerzona. Po wielu rozmowach z producentami wiem kilka rzeczy. Nie warto kupować materaca napakowanego chemią polepszającą sen, łagodzącą chrapanie czy leczącą stres. Warto za to sprawdzić czy wkład materaca jest stabilny tzn zrobiony z 2 max 3 pianek dobrej jakosci - bez filców czy sprężyn bonelowych (druty) i czy ma rozpinany pokrowiec (po tych 3 elementach można stwierdzić czy materac ma szansę być antyalergiczny. Potem tylko dopasować twardość i zabierać do domu. Osobiście polecam lateks lub choćby wykończenie lateksowe - z drugiej strony może byc pianka visco. Mamy wtedy prawdziwe strony lato-zima a nie wymyślone przez dodanie kawałka nitki wełnianej ;-). Materac 140,160 i 180 czyli najpopularniejsze rozmiary kupicie w przedziale 1500-2200 z gwarancją przyzwoitej jakości za dobre pieniądze. Jest szansa, że taki materac poleży w łóżku 10-12 lat. Czyli zaledwie 0,41-0,50 zł za noc. Niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o materace medyczne to z własnych doświadczeń mogę polecić te od http://www.egerton.pl/. Jedyne co mogę zauważyć pozytywnego w wypadku po którym musiałem bity miesiąc leżeć w łóżku to, to że kupiłem specjalistyczny materac na którym dalej śpię, o niebo lepiej. Chociaż jak miałbym wybierać to wolałbym, abym nie musiał go kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobrej cenie teraz materace ma agata meble, robią wyprzedaż i każdy jest pomniejszony o wartość podatku vat. przy zakupie kilku materacy można naprawę sporo zaoszczędzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej sypialni przyda się dobry materac -porządny, z dobrego materiału świetne jakości. Ja kupiłam z mężem Art Medic i póki co sprawdza się bardzo dobrze. Ma regulowaną twardość, co jest chyba ewenementem na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenaMolbr
!A teraz będzie bez reklam sklepów czy producentów! Mieszkałam kilka lat w Niemczech, moja teściowa ma profesjonalny sklep z sypialniami, dzięki niej wiem jakie są wady niektórych materacy, bo są! Oto jak jest prawda, czyli jakie są najlepsze materace w naszych warunkach klimatycznych, czyli na naszej szerokości geo. Niewątpliwie narodem, który celebruje wygodne spanie są Niemcy - mają najlepsze pianki i wielu bardzo dobrych producentów, na materacach nie oszczędzają. Po prostu wysoka kultura snu, której w Polsce jeszcze nie ma w takim stopniu I prawda jest taka, że znów jesteśmy śmietnikiem Europy - teraz przyszedł czas na materace termoelastyczne. Niestety są to najgorzej oddychające materace i wręcz wymagana jest klimatyzacja w sypialni, bo w temp. ponad 24 stopnie robią się bardzo miękkie. Więc jeśli ktoś lubi twarde materace (i testuje w sklepie gdzie jest klima ustawiona na 21stopni), a potem w lato (ostatnio mieliśmy gorące lato pełną gębą przez 5 m-cy) jego sypialnia nagrzeje się ponad 24stopnie, czyli jest na poddaszu, albo od strony płd/zach (a potrafi do 30 nawet), to będzie mocno zawiedziony. Bo to się robi wtedy kompletnie inny materac. Nie nadają się także dla alergików,bo słabo wilgoć oddają, czyli wszelkie grzyby mogą mieć używanie. Podobnie jest z lateksem - filrma DUNLOPILLO od lat 60-tych nigdy nie mówiła, że są to materace dla alergików. Ktoś kto tak mówi, że lateks dobrze oddaje wilgoć, to albo nigdy na nim nie spał, albo tylko taki sprzedaje (pół biedy jak dobry naturalny, a nie tani syntetyk). Proponuje aby zmoczył go i zobaczył co się stanie - będzie się kruszyć i pylić. Alergik z pewnością będzie w 7-mym niebie z pyłem w oczach, a wiadomo że w łóżku się pocimy w nocy. A co jest przyszłością w materacach - PIANKA WYSOKOELASTYCZNA, czyli KALTSCHAUM, ZIMNA PIANKA i kilka innych nazw handlowych np. BULTEX, COLTEX, BIOGREEN, CELLFLEX itp. Jest to produkt, który ma 98% porów otwartych, najlepiej oddycha i oddaje wilgoć (dla alergików najlepszy) . Ale przede wszystkim są to materace przez cały rok tej samej twardości, niezależnie od temp. otoczenia. Twardości bardzo różne mają, różne gęstośc****anek, głębokości moletowania powierzchni materaca, wysokości. I co ważne - te dobre czyli z 10-letnimi gwarancjami, dorównują dobremu lateksowi, ale są znacznie tańsze. Niektóre mają system pro-rata, czyli możecie dokupić dłuższą gwarancje, ale niektóre mają całkowitą. Materac najlepszy dla każdego? Nie ma takiego! Ale jeśli już jakiś wybierać macie to z pianki WYSOKOELASTYCZNEJ i jeśli DLA OSÓB DOROSŁYCH to tylko z 10-letnią GWARANCJĄ. Ale jeśli uważacie inaczej, i ulegliście magii opinii w internecie o piance termoelastycznej/termoplastycznej/memory to chociaż wybierzcie się do salonu z materacami i przetestujcie go na własnej skórze. Bo może okazać się, że się Wam ten typ materaca nie spodoba i nie będziecie wstanie się do niego przyzwyczaić nigdy. Oczywiście to nie znaczy, że memory są to złe materace, bo bardzo wygodne, ale warto o nich to wszystko wiedzieć. A tę wiedzę sklepy często zatajają, bo to jasne, że wygodna nie jest. Dużo się muszą Polacy jeszcze nauczyć o spaniu. To tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×