Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość JolaKłos
Zdecydowanie i bezapelacyjnie polecam Sembella - wydałam nieco 2000 PLN ale za to mam problem z głowy na kilka dobrych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość, czego nie ma żaden inny na naszym rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość47589
... w zasadzie każdy markowy materac na rynku polskim ma regulowaną twardość ;-) skończyły się czasy naiwnych klientów - groupon i citeam się już o tym przekonali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jaki materac lubisz. Ja swoje łóżko zamówiłam u tapicera i z tego co wiem wypełniony jest pianką poliuretanową od nich http://www.jag.pl/ śpi się naprawdę bardzo dobrze. Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę także takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPianka
my mieliśmy sprężyny i nigdy więcej. teraz zainwestowalismy w bultex sembelli. wydalismy tez cos kolo dwóch tysi ale nic sie z czasem nie odkształca. nie czuje nawet jak mąż się w nocy przewraca na drugi bok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na stronie www.bjas-design.pl co w swojej ofercie ma najlepszy sklep z materacami ze Szczecina, prowadzą też sprzedaż wysyłkową. Mają ogromny wybór dobrych jakościowo materacy w dobrych cenach, można u nich dostać np. materace kokosowe, kieszonkowe, rehabilitacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leliana99
My również zainwestowaliśmy w materac Sembelli. Wcześniej spaliśmy z mężem na rozkładanej kanapie, dopiero w tym roku sprawiliśmy sobie porządne łóżko plus materac i powiem Wam,że żałuję,że nie zrobiliśmy tego trochę wcześniej bo różnica w komforcie spania jest bardzo wysoka. Wracając do materaca to model doradził nam znajomy, który pracuje w sklepie meblowym oraz polecił nam ten, który był polecany przez osoby, które go kupiły. Może i nie był taki tani ( Smart Natura - sprężynowy) ale posiada gwarancję 20-letnią oraz jest mega wygodny. Na stronie można sobie przejrzeć ich katalog: http://sembella.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wygodne materace New Yorker z Radzymina , z pewnością możesz je zamówić tutaj – new.yorker.pl . Jak dla mnie najlepsza firma oferująca materace. Poleciła mi ich koleżanka i się nie zawiodłam – wygodny i niedrogi materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będziesz zadowolona z zakupu materaca firmy New Yorker z Radzymina na new-yorker.pl . Mają naprawdę dobrej jakości materace. Nie dość, że wygodne to posiadają jeszcze właściwości ortopedyczne. Przy produkcji materaców nie stosują kleju, co jest sporym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam materac New Yorker z Radzymina new-yorker.pl . Z wyboru jestem do tej pory bardzo zadowolona. Z tego co pamiętam nie płaciłam za niego zbyt dużo a materac wykonany jest z materiałów dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamJa
ale można też wypróbować sobie w sklepie, wysłuchać porad i wybrać odpowiedni dla siebie materac i potem kupić w necie :p zawsze jest troche taniej :p ja tak właśnie zrobiłam i kupiłam na http://sklep.sembella.pl/ i już sie nie mogę na niego doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie się nabrać na pokrowce w nazwie "Alergik". W MK foam Koło to podła tkanina frotte, po kilku praniach (alergia - trzeba było) wygląda jak ściera - był najtańszy mogłam się spodziewać, chociaż zalecany przez Panią w sklepie jakby był najlepszy(?). Kupiłam od innego producenta - więc kolejny jedyny polecany przez tę samą Panią - z Materasso. I co? Obrzydliwy 100% poliester, pozaciągał się - gorzej niż ściera...ehh Wniosek, Paniusia się kompletnie nie ogarniała tematu z praktycznej strony, co przeczytała - to wypier...działa, a jakie mundrości snuła....jeeezuuu. Kupiłam trzeci, ale już po zapytaniu naszych znajomych,gdzie kupili materac i czy polecają ten sklep. Internet kłamie, a już na pewno nie z opinii typu polecam ten materac blablabla KAŻDEMU!... nie korzystajcie z tych informacji, to propaganda mistrzów marketingu z fabryk materacy. A i żeby nie było, że widziały gały co brały - pierwsze dwa zakupy w sklepie internetowym. Nie polecam polegać na opiniach internetowych konsultantów. Kolejny pokrowiec już na żywo w sklepie i nareszcie sukces. A i z internetu się wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie mogę polecić materac kieszeniowy - ja mam taki z lateksem i kokosem. Mam go od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona - jest bardzo wygodny i dopasowuje się do kształtu ciała. Jakby co materac ten zamówiłam tutaj http://www.artklon-materace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssdd
Materace TEMPUR MED zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa i redukcję nacisku. Dzięki temu komfort snu jest nieporównywalny w stosunku do spania na zwykłym materacu. Dodatkowo produkty te są w pełni higieniczne,antyalergiczne dlatego też są stosowane między innymi w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqq
Jakiś czas temu kupiłem materace piankowe producenta Alvare - w ich salonie firmowym w Warszawie, ale też mają z tego co patrzę sklep na stronie www.alvare.pl - jestem mega zadowolony z poziomu tego sklepu, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaNN
Materac musisz dostosować do własnych potrzeb. Nie patrz na to co ktoś kupił, bo później to Ty spisz na tym materacu. Możemy co najwyżej doradzić Ci jeżeli chodzi o jakoś wykonania bo to jak twardy czy miękki materac wybierzesz, zależy od Ciebie. Zauważyłam, że bardzo dobre jakościowo materace mają tu http://sklep.sembella.pl/ . Dodatkowym atutem jest regulacja twardości w materacach więc dostosujesz go do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór materaca głównie zależy od potrzeb zdrowotnych. Dla niektórych odpowiedni jest piankowy z kolei dla innych kieszeniowy. przed zakupem warto upewnić się czy nie mamy na któryś ze składników uczulenie, alergie. Mogę polecić bardzo fajny sklep w którym maja bardzo duży wybór i do tego chętnie pomagają w wyborze. Zobacz: http://www.meblemix.pl/sypialnia/ Polecam sklep i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku śpię na materacu Treenes i uważam, że takie konstrukcje piankowe są najlepsze dla kręgosłupa. Przed zakupem doradcy z /przyjemnysen.pl/ świetnie mi doradzili, bo wcześniej miałam mętlik w głowie - tyle wszędzie materacy, że trudno się było zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1980
JA bardzo długo męczyłąm się z bólami placów i postanowiłam zainwestować. Chociaż w sumie materac posiada gwarację bodajże na 15 lat, więc w porównaniu do tych tanioszek z pewnośią dłużej posłuży :) Przy wyborze skupiałam się najbardziej na skali twardości i tym zeby byl zbudowany z komór- wtedy dobrze układa się pod naszym ciałkiem. No i oczywiście chciałam mieć ładny pokrowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria24
Materac to bardzo trudny wybór, ale nie można podchodzić do tematu, że pierwszy z brzegu jest wystarczający, albo najlepszy jest ten, który sprzedawca poleci jako najlepszy. Jak widać z postów na forum, wiedza sprzedawców jest różna. Proszę pamiętać, że są oni rozliczani ze sprzedaży i zrobią wszystko, aby sprzedać. Stąd np. polecony materac z mk koło w pokrowcu alergik, którego profesjonalista nigdy by Klientowi nie polecił. Ważne, że było tanio, to Klient łatwiej się przekonał do zakupu. Nie ma też coś takiego, jak idealny materac. Z resztą co to znaczy? Przecież różnimy się budową ciała, jego masą, pewnymi przyzwyczajeniami. Co będzie dobre, komfortowe dla jednego, nie koniecznie bywa dobre dla drugiego. Dlatego uważam, iż kupno materaca poprzez internet za głupotę. Samodzielnie trudno jest wybrać, a sprzedający nie jest w stanie w pełni ocenić potrzeby Kupującego. Odradzam też kupowanie w sieciówkach - i nie dlatego iż jest to nasza komkurencja, tylko z powodu kiepskiej, sztampowej wiedzy Sprzedawców i wyraźne kierowanie Klienta na określone modele materaców, na których firma ma np. większe marże. Warto odwiedzić małe sklepy, najlepiej w centrach handlowych. Wtedy łatwo jest porównać ofertę na rynku i zweryfikować informacje otrzymywane od Sprzedawców. Tutaj też są haczyki w postaci tzw. kolekcji własnych - dla mnie jest to kant, ponieważ gorsze materiałowo materace ubiera sie w otoczkę super extra wyrobu, aby więcej na nim zarobić, albo przebijać ogromnym rabatem. Generalnie więc radzę poświęcić co najmniej jeden dzień na zakup, przyjść i otworzyć się na rozmowę ze Sprzedawcą, zadawać nawet najgłupsze pytania (nie jesteście expertami, więc nie ma się co wstydzić), kłaść się na materacach (bez wierzchniego okrycia), poleżeć, obracać się, poleżeć na plecach, potem na boku. Bardzo ważne - jeżeli macie już łóżko, to istotne jest powiedzieć już na wstępie jaki jest w tym łóżku stelaż pod materac, bo potem w domu możecie mieć wrażenie że dostaliście jakiś inny materac. Jeżeli macie problemy z alergiami, problemy z górnymi drogami oddechowymi - to istotna informacja, bo musimy wybrać materac z takich materiałów, aby były bezpieczne dla Twojego zdrowia. Kolejna sprawa - przebyte operacje, problemy ortopedyczne - nie ma standardowego rozwiązania dla każdego problemu. I do tego trzeba pamiętać, że żaden materac Was nie uleczy, bo jest to tylko środek do poprawy naszego życia. Kolejny problem - nadpotliwość. To przykra przypadłość, ale niektóre materace mogą to tylko pogorszyć i kasa wydana psu na buty. Dlatego zapraszamy do nas. Na żywo jesteśmy codziennie w Warszawie na Towarowej 22 lok. F-5 (dawnu Jupiter). Napisz - za wsparcie, informacje nic nie bierzemy. Mamy taką misję, aby ludziom spało się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze ta stronka na pewno Was zaciekawi http://www.cottonco.pl/ zwłaszcza jeśli podejmujecie decyzję dotyczącą własnie zakupu i profesjonalnego materaca i bardzo dobrego łóżka. Warto jest zdecydować się na jakość, a w tym przypadku i w jednym i drugim otrzymujecie na najwyższym poziomie. Wygoda przede wszystkim. A na pewno na uwagę zasługuje tutaj również materac kieszeniowy, są one wypełnione są bawełną, wełną, kaszmirem oraz jedwabiem. Są bardzo grube - ponad 26 cm i dzięki temu niesamowicie komfortowe. Wspierają ciało, idealnie wpływają na kręgosłup dzięki czemu wstajemy wypoczęci i zrelaksowani. Warto na pewno na to zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac to ciężka sprawa - musi być wybrany odpowiednio do sylwetki i upodobań, nie ma tego jednego idealnego. Spróbujcie przejść ten test, może rozjaśni Wam trochę pogląd i ułatwi wybór : https://www.onlineassessmenttool.com/znajdz-odpowiedni-materac-dla-siebie-z-www.leniwiec-materace.pl/assessment-29656 . Ja osoboście śpię na materacu lateksowym Sueno i jestem z niego bardzo zadowolona. Na początku wydawał mi się trochę za twardy, ale po paru tygodniach się przyzwyczaiłam i nie zamieniłabym go na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno rad, wsparć, i reklam w sieci. Ale tak naprawdę nie do końca wiadomo komu ufać i co wybrać! Sama zainwestowałam w materac. Po dwóch latach mogę śmiało powiedzieć, że był to dobry wybór. http://matinee.pl/ oferuje dobry produkt, zgodny z tym co opisali na stronie. Jako klientka i użytkowniczka ich materaca mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość160200
Ktoś tutaj napisał, że materace "Są bardzo grube - ponad 26 cm i dzięki temu niesamowicie komfortowe". To już chyba jasno świadczy o poziomie wiedzy takiego Sprzedawcy. Już chyba lepiej kupić 2 europalety - mają razem 30 cm i są tańsze ;-) Poczytajcie sobie na www.blog.pl wystarczy wpisać w wyszukiwarce temat np. zdrowy materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam ze ostatnio dokonaliśmy naprawde dobrego zakupu - materaca kieszeniowego http://www.cottonco.pl/ Wypełnione są bawełną, wełną, kaszmirem oraz jedwabiem. Są bardzo grube - ponad 26 cm i dzięki temu niesamowicie komfortowe. Wspierają ciało, idealnie wpływają na kręgosłup dzięki czemu wstajemy wypoczęci i zrelaksowani. Jeżeli dzielimy materac kieszeniowy z inna osobą nie dzięki specjalnej technologii nie będziemy odczuwać ruchów tej osoby i nie będzie nam zakłócać snu. DLa mnie to są własnie te materace nad którymi powinnismy sie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×