Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość gość z hagi
Niemcy wymieniają materace do 2-3 lata. - dlatego kaltschaum jest u ich sprzedawcow nr 1 - wystarczy zobaczyc katalog Otto. 2-3 lata wytrzyma. Potem Niemiec go wywala. Sprzedawca nie poleci mu nic innego na 2 lata bo to nie ma sensu. To inny klient - dla niego wydac 500 eur co 2 lata na materac nie problem. Jeżeli chodzi o trwałość to lateks daje rade nawet 8-10 lat a w polskich warunkach kosztuje równowartosc 600-700 euro. Widziałem w Holandii materace lateksowe wywalone po 10 latach z hotelu - zero śladów zużycia tylko troche odciśnięte ślady desek z łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkeldzekson
mam wrażenie, że materace viscomemory polecają, ale tylko sprzedawcy, bo ja nie znam nikogo komu by się taki podobał, hehe wolę sprężynowy, a nie jak w kostce masła się kąpąć a spróbujcie na tym seks uprawiać - w sklepie se kolanami stańcie, to zobaczycie, no miodzio normalnie kto to wymyślił? i dla kogo? kolejny super patent, dzięki któremu zawsze będziemy piękni i młodzi. Nie dla mnie, lubie jak materac ma spręzyny i można pofikac na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenaMolbr
@gość z hagi Jeśli dla ciebie materace i generalnie Otto to źródło zakupów, to się nie dziwie, że tak mówisz, bo mają one 2-lata gwarancji i generalnie jest tam raczej chłam. Wszędzie są takie z 2 letnia i dłuższą gwarancją 10-letnia. i te z dłuższą dorównują dobremu lateksowi. termoplastyczne tez są z taką 2 letnią i tyle wytrzymują. Ja pisałam o dobrych materacach, nie jakości z supermarktu. W Londynie materac z pianka HighResilience wysoki i dobry kosztował znajomego 1200 funtow, bo też wysokość wkładu sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrya
Szukałam twardego materaca, więc klasyczny memory foam odpadł w przedbiegach jeśli chodzi o optymalną temperaturę zalecaną przez Relaks (do 23stopni ciepła), wszyscy mówią, że się potem robią bardzo miękkie,ale znalazłam taki materac gdzie jest pianka memory, ale tylko 3cm wellness Memo Dynamic New http://www.sypialnia.net/materace-wysokoelastyczne-piankowe.htm?cid=681. Bo z tego co usłyszałam w sklepie to jest to podobno fajna alternatywa jeśli chcemy materac z pianką memory, ale żeby nie zrobił się miękki w lato (a mam sypialnię na poddaszu i może sie zrobić ciepło nawet do 30 stopni w lecie). Jest dosyć drogi, ale ma długą gwarancję, chociaż są od niego o wiele droższe. Ma może ktoś taki materac? Jest w miarę twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boy1
majkeldzekson 2015.03.17 mam wrażenie, że materace viscomemory polecają, ale tylko sprzedawcy, bo ja nie znam nikogo komu by się taki podobał, hehe wolę sprężynowy, a nie jak w kostce masła się kąpąć a spróbujcie na tym seks uprawiać - w sklepie se kolanami stańcie, to zobaczycie, no miodzio normalnie kto to wymyślił? i dla kogo? kolejny super patent, dzięki któremu zawsze będziemy piękni i młodzi. Nie dla mnie, lubie jak materac ma spręzyny i można pofikac na nim Zgadzam się, ta pianka visco jest raczej przereklamowana. Pewnie dla schorowanego kręgosłupa jest fajna bo nie uciska ale normalny aktywny facet i babka tacy fit potrzebują czegoś sztywniejszego (oups!). Ja mam Materac Fitness H3. Pianka rządzi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam z pianki wysokoleastycznej. W Warszawie w sklepie http://www.sypialnia.net jest duży wybór takich materacy do przetestowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a duda
Sprzedaję materace w niewielkiej miejscowości - ile razy sprzedam komuś materac z pianki termoelastycznej (za sprawa np dobrej promocji czy gratisu) tyle razy mam problem. Klient nie sprawdzi w warunkach sklepu jak miekka i uciążliwa w uzytkowaniu jest ta pianka. W sypialni przy wyższej temperaturze zaczyna się robić miękka, zbyt miękka dla większości osób. osoby o większej wadze mają nawet problem w nocy się odwrócić na inny bok czy wstać z materaca , zwłaszcza podwójnego Tworzy sie na środku prawei lej po bombie. Cytuje "to jak wspinanie się pod górę". Moim zdaniem pianka termoelastyczna jest błedem producentów, który trzeba teraz wypchnąć z magazynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wejdź sobie na stronę http://boogy.pl/ - znajdź coś co by Ci odpowiadało i zadzwoń. :) Generalnie poza materacami, mają wszystko do sypialni. Świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym dodawaniem sobie lat doswiadczenia przez sklepy i fabryki z materacami? Powariowali? Z ciekawosci sprawdzilam senpuro i rzeczywiście niezła beka. W życiu bym na to nie wpadła, że nas tak oszukują. Przecież takie czasy że wszystko mozna sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byście polecili dla mega alergika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergik alergiczny
Nie ma czegoś takiego klinicznego pojęcia mega alergik- najpierw musisz okreslic na co masz alergie a potem tego unikać. Jeśli na kurz i roztocza to unikaj materaca sprężynowego i kieszeniowego, bo to rezerwuar dla tego świństwa. Materac z pianki tapicerskiej PUR zmieniaj co roku bo nie da się oczyścić z głęboko żyjących grzybów i roztoczy. Jesli nie masz zespołu lateksowo-owocowego ani alergii typu LGN (cytuję za nexter.pl "W badaniu krwiodawców w Polsce stwierdzono występowanie klinicznie jawnej alergii na LGN potwierdzonej obecnością swoistych przeciwciał IgE u 0, 2% populacji") - kup prosty lateksowy - często czyść gorącą parą, odkurzaj, wietrz na balkonie i oddawaj do czyszczenia pokrowiec. Pamiętaj, żeby pokrowiec był z dzianiny odpowiednio wytrzymałej na wiele procesów prania i łatwo zdejmowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardością, który dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile użytkowników tyle opinii. A fakt jest faktem że materac należy wybrać pod swoje potrzeby, a nie ze względu na pozytywne opinie innych użytkowników. To co jednemu służy innej osobie już niekoniecznie. W kwestii odpowiedniego doboru materaca najlepiej więc skorzystać z doradztwa w salonie z materacami gdzie możemy ten materac obejrzeć, położyć się i mniej więcej sprawdzić czy nam odpowiada. Zarówno pianka visco jak i lateks nie są dla każdego. Każdy zachwala co lubi, jedni pianki a inni sprężyny. Zapraszamy na konsultacje do salonu Materace Dla Ciebie http://materace-dla-ciebie.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry materac to taki który będzie odpowiednio dobrany pod nasze konkretnie indywidualne potrzeby. Warto korzystać ze sklepów, w tym tych internetowych, gdzie jest doradca, specjalista który pomoże nam w tym ważnym zakupie i pokieruje i doradzi. Znam jeden taki sklep gdzie można zamówić materac kieszeniowy albo materac piankowy lub materac kokosowy i zawsze można się poradzić w kwestii zakupu a nawet jest opcja zaprojektowania własnego materaca. Sklep taki widziałem pod adresem http://materacnawymiar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zakupić materac w porządnym i sprawdzonym sklepie. na allegro nikt raczej nie doradzi, choć czasem się zdarzają wyjątki, ale warto skorzystać z takiego sklepu gdzie jest doradca i można o wszystko wypytać i zamówić taki materac jaki nam jest potrzebny i będzie dla nas dobry. Znam taki sklep gdzie można nabyć dobry materac piankowy albo materac kieszeniowy w różnych wymiarach. Dla zainteresowanych podaję adres - Materac piankowy: http://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-piankowe/26 albo materac kieszeniowy: http://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ostatnio zamówił materac Naspen. Byłam sceptycznie nastawiona, bo w końcu lepiej wypróbować, ale ma się aż 100 dni/nocy na zwrot. O dziwo okazał się bardzo wygodny i nie wymieniłabym go na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry materac na pewno powinien być trwały i odpowiednio twardy. Ja preferuję wypełnione pianką pur: www.jag.pl/pl/oferta/elastyczna-pianka-poliuretanowa-wtornie-spieniana.html mam taki w domu i bardzo wygodnie mi się na nim śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Knura Treenes
Nie kupuj absolutnie żadnego materaca, dopóki nie zobaczysz całego materiału video, które wyjaśni Ci czym sugerować się przy wyborze materaca, abyś idealnie się wyspał/a, rano wstał/a wypoczęty i bez porannych bólów. (szczegóły pod tym linkiem http://videotvp.getresponsepages.com/ ), Dodam że materiał został w całości zrealizowany przez TVP i program KIERUNEK ZDROWIE. Zatem zobacz całe video już teraz tutaj : http://videotvp.getresponsepages.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Knura Treenes
Nie kupuj absolutnie żadnego materaca, dopóki nie zobaczysz całego materiału video, które wyjaśni Ci czym sugerować się przy wyborze materaca, abyś idealnie się wyspał/a, rano wstał/a wypoczęty i bez porannych bólów. (szczegóły pod tym linkiem http://videotvp.getresponsepages.com/ ), Dodam że materiał został w całości zrealizowany przez TVP i program KIERUNEK ZDROWIE. Zatem zobacz całe video już teraz tutaj : http://videotvp.getresponsepages.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obiegu jest sporo eko materaców, ale dużo podróbek niestety. Ja mam zaufanie do rzeczy Naturalmat ze strony www.ekomaterac.pl. To są materace zrobione wyłącznie ze zdrowych składników m.in. z naturalnej wełny czy włókien kokosa. Super wentylacja, zdrowie dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam dla syna wysokoelastyczny i jest rewelacyjny polecam, mega wygodny nieodksztalca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń polski 1
do hampek wygodne zapewne - ale to pogoda dla bogaczy - ponad 4100 + dostawa. Za mebel, którego na 4 piętro bloku nie wniesiesz ;-) Ponadto jaki ci się znudzi to cały mebel do wymiany. Na polskie warunki polecaj coś z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Cena max 1700-1800 elastyczne i jednoczesnie stabilne - gęsta pianka, lateks, visco na kieszeniach. Trzeba popatrzec na specyfikę rynku a nie potem polecać "amerykańskie łózka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariannna33
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając tutaj posty myślę że zdecyduję się chyba na materac kieszeniowy. Taki materac ma sprężyny kieszeniowe i myślę że będzie trwały i nie zapadnie się zaraz jak może to mogłoby się stać np w przypadku materaca piankowego ? Tutaj już sobie wybrałem taki materac kieszeniowy, polecano mi ten sklep http://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14 więc myślę że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zależało na tym, by materac był wygodny i zdrowy dla kręgosłupa, wybrałam materac włoski w www.33meble.pl/ Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×