Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda007

Faceci boją się pięknych kobiet !

Polecane posty

Gość grrrr
czego tu się bać:classic_cool: ważne ,żeby mnie się nie przestraszyły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w dodatku
przebojowych i [pewnych siebie. tez to zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczesciej takie teksty slysze z ust kobiet.....powiedzmy delikatnie...majacych zbyt wysokie mniemanie o swojej urodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
czy uważasz się Amanda007 za piękną i zadbaną kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się dbać o siebie jak tylko mogę,to jest pewne.A czy jestem piękna to już kwestia gustu,chociaz zawsze słyszalam ze jestem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. To jest taka strategia osładzania niepowodzeń niektórych pań. Faceci mają to do siebie, że są bezkrytyczni. Ładna laska to wyzwanie dla męskiego ego, mimo że racjonalnie biorąc szans nie ma żadnych. Ale i tak można puścić oczko albo chlapnąć jakimś seksistowskim tekstem. Faceci co najwyżej boją się mądrych kobiet. Laska zakładające takie topiki z definicji mądre być nie mogą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
I co tu porabiasz o tej porze Szanowna Pani Ładna , czy żaden facet nie zaprosił na kolację do restauracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdhd
do takich nie startujemy, bo wy szukacie ksiecia na bialym koniu, a my tacy nie jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubzdziu
amanda jestes po tuningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
Ciekawy jestem jak wyglądasz Szanowna Pani Ładna , czy zechcesz opisać swój wygląd ? Bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
ale jestescie dziwni.... :) powiedzialbym ze wrecz smieszni w tych swoich zlosliwych ripostach:) ja jestem ładna, obiektywnie to stwierdzam. Nie jestem tez głupia ani pusta, tez stwierdzam to obiektywnie. I nie jest wcale zbyt wysokie mniemanie o sobie czy nieskromnosc. To tylko stwierdzenie faktu. Jest masa takich kobiet. I faceci BOJA SIE ICH :) Taka jest prawda i kazdy przecietny osberwator uczesniczacy w zyciu spolecznym to wie :D tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
Skoro się uważacie Szanowne Panie za piękne i zadbane to dlaczego jesteście samotne ? A może faktycznie jesteście bardzo wybredne w doborze facetów i tylko ten facet odpowiada, który sponsoruje lub zaprasza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSZ_
To gdzie sie chowacie ladne i skromne kobiety o niezbyt wysokim mniemaniu o sobie? Bo takich to ze swieca szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług. Generalnie dobrze by ci zrobiło zejście nieco na ziemię. Zimny pryszcznic nie byłby zły. Fiksowanie się na wersji :jestem śliczna, zadbana i tak wyjątkowa, że nikt nie ma odwagi do mnie podejść, nie prowadzi do niczego. Istotą rozwoju jest świadomośc swoich braków, samozachyt uwstecznia. A dla otoczenia jest śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Panie Akacjowy dużo Pan chciałby wiedzieć...ale skoro siedze w domu o tej porze,więc jestem nieciekawa,idąc Twoim tokiem myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja OBIEKTYWNIE stwierdzam ze jestem najinteligentniejszym i najprzystojnieszym facetem na tej planecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
brzydkie mowia ze brzydkich kobiet nie ma, piekne ze faceci sie boja takich bogini...a tak na prawde to kazdy sie jakos pociesza...albi, wlasnie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albi nigdy nie powiedziałam ze nikt do mnie nie podchodzi,nic o mnie nie wiesz,może jestem w szczęsliwym związku a to tylko moje spostrzeżenia...Nie krytykuj kogoś kogo nawet nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
Ale kto powiedział, ze ja np jestem samotna? :) Mam narzeczonego. Tylko to ja go osmieliłam :) Podobnie jest z moimi 2 przyjaciołkami i siostrą. Gdyby nie ich inicjatywa, nic by nie było ze zwiazków w ktorych teraz sa b. szczesliwe. I nie są to moje wymysły tylko oni sami tak twierdzą. Nie rozumiem skąd ten jad u Was:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
"oni sami tak twierdzą" - czyt. nasi mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
dziewczyny pieknoscia nie odstraszaja facetow, tylko charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
A ja powiem tak, odstarszają charakterem, a ONIESMIELAJA urodą :) Czego efekt koncowy jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
nie ubolewam nad brakiem zainterosowania...czyzbym nie byla piekna? oj dziewczyny, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
Nie. Po prostu dziewczyny ładne mają łatwiej w tych sprawach niż te tzw. piękne (...chociaz to kwestia gustu. Chodzi mi o lansowany typ urody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
Piękne i zadbane kobiety znają swoją wartosć i wiedzą, że faceci się 'ślinią' na widok takich kobiet , piękna kobieta potrafi fantastycznie wykorzystać faceta finansowo i bez skrupułów , więc faceci nie chcą się zadawać z takimi kobietami :) Z szacunkiem Szanowne Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×