Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda007

Faceci boją się pięknych kobiet !

Polecane posty

Gość biedronka TOTO
z szacunkiem - czasem "piękna" kobieta w środku jest myszką :) w dobrym tego slowa znaczeniu, czyli nie pasozytuje na mezczyznie i nie jest materialistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 letni
"odrzucenie, wyśmianie, poniżenie" tym pieknym przychodzi to o wiele łatwiej niż przeciętnym kobietom, które zastanowią się kilka razy zanim zrobią coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Akacjowy,jakaż miła odmiana!Wypowiedź pozbawiona jadu,dziękuje bardzo za tę wypowiedź.Zgadzam się z nią w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Do pięknych kobiet podchodzą zwykle faceci "nieodpowiedni" z punktu widzenia tych pań (psychopaci, gracze, neandertalczycy z przerostem mięśni nad rozumem), inni w miarę normalni zwykle boją się podejść. Zwyczajnie uważają, że nie mają szans u niej i szkoda tracić czas i z obawy przed wyśmianiem. Poza tym takie panie są zarozumiałe i z dużą rezerwą podchodzą do wszystkich facetów myśląc, iż jedyną rzeczą dla której on podszedł jest jej ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
-------->stańczyk Właśnie nie w takich chcą się zakochiwać i przez to są często same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
Też tak uważam, że tym pięknym i zadbanym kobietom nie wolno wierzyć , wcześniej lub później taka kobieta wytnie facetowi jakiś numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan partyzant co tak
dekadencko? Kolega po przejściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->stańczyk Zakochują się w takich jak napisałeś zwykle z braku normalnych partnerów, którzy by ją próbowali poderwać. Jeżeli kobieta sama nie wyłowi faceta jakiego chce to ma małe szanse aby taki (odpowiedni) sie nią zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowy partyzant
Powiedzmy , że jestem po przejściach , jakiś czas temu zrobiłem remont mieszkania takiej Pięknej i Zadbanej na własny koszt i pewnego pięknego dnia wszedłem do jej mieszkania ( miałem klucze ) i zastałem kobietę w łóżeczku i nie spała ze swoim bratem , a w czasie remontu mieszkania mowiła, że mnie bardzo kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokochałem kobiete z netu zanim ją zobaczyłem i to z wzajemnoscią ... jest prawdziwą pieknoscią :) czy to oznacza ze powinienem wygasić uczucie tylko dlatego ze jest piekna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y78
"tacy je podrywają ale one ich odrzucają bo nudni, bo brzydcy, bo za niscy, za słodcy i tak dalej" dokladnie, a w skrocie mozna powiedziec "za niskie progi" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->stańczyk Pod pojęciem normalni miałem na myśli w pewnym stopniu w "zasięgu" tych pań + inne cechy imponujące kobietom ale niewidoczne tak od razu - aby one były chociaż trochę nimi zainteresowane. Wiadomo, że kura nie poderwie pawia nawet gdyby bardzo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y78
raz piszesz normalni, a raz piszesz "w zasiegu" To nie jest to samo. Wlasnie o to chodzi, ze maja one zbyt wysokie wymagania co do partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
------------->stańczyk "normalni = wysocy, przystojni, dobrze zbudowani, bogaci i inteligentni" Nie do końca. Nie musi być ktoś wyjątkowo atrakcyjny aby nie zostać odrzuconym przez ładną kobietę, ale jego wygląd nie może znowu aż tak "odstawać" w porównaniu z nią. Z tym że powienien nadrabiać innymi cechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"ze maja one zbyt wysokie wymagania co do partnera" Wcale nie mają wysokich wymagań co do partnera, zwykle są już tak bardzo zmęczone natarczywością innych "nieodpowiednich" mężczyzn, że kiedy ktoś w miarę normalny do niej podchodzi to chętnie przystają na kolejne spotkania. Normalny oznacza również miły, kulturalny, inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->stańczyk Super przystojni faceci mają dużo mniejsze rwanie niż ci zwyczajnie w miarę ładni ale bez przesady. Bo do tych drugich ciągną i te ładne i te przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
Boja sie potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y78
Wrom - z Twoja wypowiedzia z godz. 21:57 mooooze bym sie zgodzil, ale z 22:01 to juz wcale. Super przystojni maja mniejsze rwanie? Nie wiem gdzie Ty to zaobserwowales :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->Y78 Oczywiście, że faceci super przystojni mają dużo mniejsze rwanie, onieśmielają kobiety i one same nie mają śmiałości do nich podejść, nawet kiedy on podchodzi to potem mają obawy czy to ma przyszłość i że za wysokie progi, na pewno ma kogoś a ona będzie kolejnym trofeum. Do tych mniej przystojnych nie mają takich oporów, a że nie są brzydcy to i te ładne są nimi zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y78
W tym, co mowisz, jest sens... z tym, ze ja niestety tego nie zaobserwowalem. A moze kobiety byly zbyt glupie i wystarczyla im chwilowa przyjemnosc, nawet, jesli mialyby byc, jak to nazwales "kolejnym trofeum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->stańczyk Nie wiem jak wyglądasz i co sobą reprezentujesz więc nie można tak stwierdzić. Ale sprawa jest wiadoma, że czymś trzeba ta drugą osobę do siebie przyciągnąć/utrzymać. I kiedy jakaś kobieta jest przez otoczenie postrzegana jako wyjątkowa czy z "górnej półki" to musi mieć też swoje wymagania - chociaż na przeciętnym poziomie, nie muszą być przesadnie wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×