Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda007

Faceci boją się pięknych kobiet !

Polecane posty

Gość Wrom
---------->stańczyk "z górnej półki" nie ma zabarwienia pejoratywnego ani nie obraża nie rozumiem twojego oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie
faceci nie boją się pięknych kobiet.jestem modelką,i nie chcę udawać fałszywej skromności-bo jestem naprawdę ładna.Wiem ze oglada się za mną każdy facet na ulicy bez względu na wiek i mojemu chlopakowi bardzo to przeszkadza ale..faceci sie mnie nie boją!!!!conajwyżej są niesmiali ale nie ma tygodnia zeby się jakiś nowy chlopak nie zaczął do mnie przystawiac,pisac setki smsow itd.Swoja droga ze dla mnie liczy sie tylko moj facet ale po prostu stwierdzam fakt.Dodam ze studiuje dwa kierunki i z obu otrzymuje stypendium-glupia nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
O facetach nie mówi się, że są z dolnej półki, w ogóle o nikim się tak nie mówi, tylko o tych z wysokiej - skrót myślowy. Przecież piszę bezosobowo i nie odnoszę to do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->stańczyk Przecież ty również zwracasz uwagę na atrybuty kobiet, pisałeś "ładne kobiety" a więc dzielisz je według jakieś skali, dlaczego panie miałyby wybierać zupełnie nie patrząc na nic. Nie ma to nic wspólnego z towarem przy przedmiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnot
Wrom nie przejmuj się. On już tak ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnot
tzn. ma Cie urabiać na swoją modłę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogą sobie szło
a mnie zawsze zastanawia takie zjwisko. Ktos chwali sie niezliczona iloscia fakultetow, a pisze np. conajwyzej, zamiast CO NAJWYZEJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
sorry........ a kiedy waszym zdaniem kobieta JEST skromna??? Jak nie zna swojej wartosci, udaje, ze nie widzi swojego odbicia w lustrze, udaje, że nie widzi facetów ktorzy za nią wodza wzrokiem, mimo ze wie ze jest ładna wmawia wszystkim dookoła ze jest paszczurem??? Wtedy jest skromna??? Macie kompleksy chyba.... zaczyna mnie ten topik wkurzac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->stańczyk Skoro nie traktujesz dziewczyn jak towary. "ładna/ładny nie musi oznaczać lepszej/lepszego" To dlaczego tak bardzo uczepiłeś się tych ładnych i że tylko u nich chcesz mieć szanse. Zarówno facetom jak i kobietom podobają się ci ładniejsi partnerzy ale wiążą się w pary z takimi jakich potrafią do siebie przyciągnąć i utrzymać - tego nie można zmienić. Na atrakcyjność wpływają i inne czynniki nie tylko uroda. Nie ma człowieka, który podobałby się wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
....i jeszce raz - faceci boją się pięknych kobiet. Przy czym jak juz pisalam boją = są oniesmieleni. koniec kropka taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnot
topic nie jest o tym czy kobieta jest towarem, czy ktoś jest skromny albo czy ktos nadaje się do leczenia:o a na temat to ja się nie boję kobiet , które mi się podobają, a czy sa piękne??? kogo to obchodzi, ważne ,że mi się podba i koniec punto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdziule
wszyscy ... :O jesteście żałośni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje się dupy
ja potwierdzam, że faceic boją sie pieknych i intelugentnych kobiet.. słyszałam to wiele razy.. i od facetów i od kobiet. Wola zdobywac takie, które sa "łatwiejsze" w zdobyciu, ażeby mogli czuć sie zwycięzcami. Poza tym, jak kobieta zby ładna, mądra, to zawsze moze uciec, facet moze mieć konkurencję.. po co mu to? na żone lepiej ciepła klucha, co to ugotuje, posprząta, nikt nie bedzie się dosatwiał.. tylko pewni siebie faceci, którzy wiedzą, ze moga cos dać od siebie moga walczyć o takie kobiety... taka prawda i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dowodzą badania ? Faceci nie chcą się wiązać na całe życie z tymi okładkowymi pięknościami.Chcą tylko przeżyć jakąś wielką przygodę , romans etc. Podobnie jest z kobietami.Jako swoich partnerów życiowych wcale nie wybierają tych mięśniastych , maczowatych mężczyzn.Czy mam rację czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
daje sie dupy - dokładnie :) Thomsky 82 - no dowodza. A dlaczego? Bo się boją, że te "okładkowe" predzej czy pozniej kopną ich w 4 literki. A to błąd w mysleniu często :) Tylko, ze wynika to z niskiej samooceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biedronki
dobre sobie huuuuuuehehehe. facecdi to płeć silniejsza , to kobiety się z reguły baardzo mocno angażują i jeśli już sie zackohają, to nawet nie wiem, jakby miały być piękne, to one będę się bać, że to facet odejdzie do innej. Facet z reguły nie boi się, że kobieta go kopnie. My inaczej i innymi kategoriami myślimy. Faceci nie wiążą się z takimi pięknisiami, bo często takie uważają, że jak są piękne, to wszystko inne jest już pozałatwiane. Są piękne i to wystarczy by je kochać "na zawsze". Nie starają się, nie robią zakupów, wybrzeydzają, lenią się. Są piękne w końcu :O:O Stwiedzone & poświadoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
do do biedronki - wspolczuje doswiadczen albo teoretyzowania z ograniczaniem sie do stereotypów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcc
kobiety sie bardzo mocno angazuja? one potrafia odejsc z pierwszym lepszym, ktory namiesza jej w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
------------> do biedronki Z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, że kobiety zwykle bardziej angażują się w związek. A do drugiej dlaczego nie wiążą się z ładnymi dodałbym również, że ze strachu przed niesprostaniem jej wymaganiom a nie ma nic gorszego dla faceta kiedy traci autorytet w oczach swojej kobiety i ona go poniża przed innymi czy zdradza albo odchodzi do innego (ostatnie akurat najmniejszy problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biedronki
namiesza i sie zaangazuja , a ty jak namieszac nie potrafisz, to nie licz na to i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka TOTO
seba - to zastanów się nad sensem i przyczynami tej porażki i dojdziesz do takich wniosków jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIekna 212121
Zalozycielka topiku ma racje, faceci boja sie pieknych kobiet. Wiem to po sobie, bo kiedys wygladalam gorzej i mialam wieksze powodzenie. Teraz gdy schudlam, kupuje zajebiste ciuchy i jezdze fajna bryka, faceci sie tylko gapia , boja sie za gadac. Moze to dlatego, ze mam lepsze auto od nich, hehehehe A moze dlatego ze jestem naprawde laska z wyzszej polki, a po takie nie kazdy odwazy sie siegnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny 1212121
re: piekna 212121: ja sie cioebie nie boje. oj nie. tzn nie balbym sie. kobiety zadbane w aucie itd o ile do wszystkiego dochodza same budza raczej moj szacunek i podziw niz obawe. przyjedziesz po mnie swoja fajna furka? pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheehe
kobieta powinna znac swoja wartosc by pozniej zaden facet jej nie wmowil, ze jets gruba czy glupia, ale fakt, ze bez sensu jest chodzenie i mowienie jaka to ja jestem piekna i zdolna.wydaje mi sie, ze nutka skromnosci jets bardzo fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZISIA
CZY WROM JESZCZE TU ZAGLADA? CHETNIE POROZMAWIALABYM Z TOBA DROGA MEJLOWA. POKAZ SIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×