Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość ILONA wesoła
a jak długo tam jestes?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Jedyny plus,ze jestescie całą rodziną.Ja na studiach podczas wakacji jexdziłam do Niemiec opiekowac sie dziecmi,na szczescie mogłam brac swoją małą,ale i tak myslałam,ze zatesknie sie za mezem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ciebie bronka ,ja tez bym bardzo teskniła za domem ,oj oj naprawde dobrze ze jestescie tam cała rodziną , bo jak sama to juz sobie nie wyobrazam, a powiedz tam u ciebie gdzie mieszkasz to masz prace ??? czy moze wziełas urlop bezpłatny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jestem tu juz 8,5 miesiaca,a w polsce nie mam pracy,ale na pewno bym znalazla tam gdzie mieszkam potrzebuja pielegniarek,wiem od kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
teraz wszystkie mlode pielegniarki uciekaja za granice szpitale az sie prosza o pielegniarki z doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bronka to moze tobie sie uda i bedziesz u siebie pracowała,tylko szkoda ze za inne pieniadze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - ja to nie wierzę w te diety cud. Pewnie po porodzie będe myślała o diecie, a teraz to się czasem tak objadam, że szok. A co, chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do magda Nie przejmuj sie,ja utyłam w ciązy 29kg:) Schudłam bez diety,nawet przez jakis czas ważyłam mniej niz przed ciazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- no troszke by sie przydało z 5 kg ,ale tak szybko bym chciała,no ale wiem ze to wtedy efekt jojo wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak to jest ,ze niektore kobitki w ciazy przytyja 30kg,a pozniej wraca im waga z przed ciazy???ja mało przytyłam bo po 12 kg,ale teraz to wiecej waze niz 6 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze zostało trzy tygodnie, to mogę jeszcze trochę przytyć. Moja mama przytyła ze mną w ciąży 12 kg i tak już jej zostało. Od porodu ma nadwagę. A ja już 15 kg i też się boję, że mi to zostanie. Nie przytyłam tak bardzo w brzuchu, za to uda i pośladki są sporo grubsze, a z takich miejsc nie jest łatwo zrzucić. A Ilonka nie chce opisać, co tam u niej słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi zostało na biodrach i udach:( no i troche brzuszek:(, a madziu porud rodzinny bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Magda,ze twojej mamie zostało,to nie znaczy,ze Tobie tez.Moja mama to kuleczka od ciąży,a ja i siostra szczupłe.Obie jestesmy po 2 ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
przepraszam ale mialam troche zajec musialam dzieciaki przyszykowac do wyjscia pojechali z ojcem na mecz,widze temat o powrocie do wagi z przed ciazy ja po pierwszym strasznie schudlam wazylam 17 kg.a po drugim sie roztylam do dzis nie moge schudnac teraz waze ponad 60 dokladnie nie wiem ile musze sie zwazyc ale strasznie ostatnio sie boje wejsc na wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mialo byc 47kg a nie 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
za to moja siostra dwoje dzieci i figura ekstra ale ona strasznie uwaza na to co je i od 18-stej juz nic nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bronka jak teraz wazysz troche ,ponad 60kg to chyba lepiej wygladasz ,jak wazyłas 47???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale lepiej sie czulam,no moze 47 to troche za malo ale do 55 chcialabym schudnac,zeby lepiej sie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja jestem niska i teraz wygladam jak kulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja juz kiedys pisalam mam 155,5 cm waze ponad 60 to wyobras sobie jak ja wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
wyobraz mialo byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wszystkiego bo
dużo tego ale nie ma tu jeszcze net ar? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a kto to jest net-ar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×