Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość mój teść jest bardziej
nowoczesny od Twojej zięciowo teściówki, bo zatrzymał się w latach 80 tych ;) a przynajmniej jego mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Moja byla rozpuszczona,w domu 3 facetów i nagle ja:).Tesc bardzo mnie polubił/bez podtekstów;)/,ale ona tak mu ciosała kołki ,ze w koncu przekreciła go przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
powiesz ze jest czarne ona powie biale przyznasz jej racje to ci powie ze robisz z niej kretynke,zawsze cos wymysli,niczym sie tej kobicie nie dogodzi,ale ja mam juz z nia spokoj popisac sobie na nia tylko moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Moja nawet fryzure ma z lat 70tych,a uważa,ze wyglada zjebiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,mi to w mojej tesciowej tylko przeszkadza,to ze mowi ze ja nie powinnam pracowac!! bo jestem od siedzenia w domu :( i to ma byc moje zajecie :( a ona czałe zycie siedzi w domku i obiadki gotuje :) i tylko pracowała jak była panną jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni-znalazlam nie czytalam calosci ale moim zdaniem to ne-tar dobrze doradzila,chyba ze czegos nie doczytalam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniu powiedz jej że
Średniowiecze dawno się skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
moja za to pracowala tylko w pracy,w domu miala wszystko w d... Maż jak byl mały głodny chodzil, jak tesc byl w delegacji,bo idiotce nawet zakupów nie chciało sie zrobić. A wogóle to całe zycie mu wygadywała,ze świeta jej zepsuł,bo urodził sie za wczesnie,co za kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołuje synalka a jest o niego
zazdrosna? Mógł się babsztyl wysterylizować albo co :o brak słów na taką! może powinna zapytać Twojego męża, po co w ogóle się urodził? Może nie tylko swięta jej zepsuł? :o Co za babsztyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zieciowa-no to twoja tesciowa to rzegiela co za potwor jak mozna tak swojemu synowi powiedziec,jedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni-ja tez bym z takim facetem nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni i co tam jeszcze wyczytalas??to prawda co o ne-tar mowia ze taka straszna jest bo ja nic takiego na nia nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jej powiedziałam, i co nie gadała ze mną bo ją obraziłam,no ale ludzie,teraz to norma ze kobieta pracuje,tak sie zastanawiałam bo moja tesciowa jes rocznik 1950,wiec nie taka stara,i w tamtych latach czyli koło lat 70 juz każda kobieta wiedziała ,ze kobieta pracowac powinna!! a nie tylko w garach siedziec!!!to nasze babcie rodził co rok to prorok :) i w domu siedziały ,no i myslały ze karmienie piersia zabezpieczy je przed ciążą ,co jest oczywiscie nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
na naszym topiku to byly wredoty niesadzicie dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
ona nie była zazdrosna,to chyba taki wredny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
w zyciu miała jedna operacje/usunięcie macicy/, pieprzyła o tym non stop,a wiem od męża,ze usunęła 2 ciąze/z wygodnictwa/,pewnie od tych skrobanek wszystko jej sie tam zaczelo sypac.Ona nie wie,ze ja wiem;),trzymam to info. na jakąś super okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no faktycznie w niektorych wyowiedziach przesadzila ale i tak sadze ze tu u nas byly gorsze babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
usunęła ciąze,a lata do koscioła co chwile,a do mnie,ze jestem niewierząca.Powiedziałam jej,ze jedni biegają do koscioła ,a inni żyją zgodnie z jego naukami i sie zamknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zieciowa bo takie co lataja pare razy dziennie do kosciola sa najgorsze,przyzwoitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zięciowa brawo
! ale jej "przysrałaś" brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
ale mnie poniosło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Męża brat to ich ulubieniec,przytakuje tej babie na kazdym kroku. Też taki pantofel jak tesc,żona wcale go nie szanuje,a on zamiast zrobić u siebie porządek to bezczelnie wtracał sie w nasze małzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego meza siostra ,teżjest ulubienica , ale moze to dlatego ze najmłodsza i to corka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakieś niedowartościowane
baby! może ich małżeństwa są nieudane i dlatego wyżywają się na synowych! :o nie mogą patrzeć ,ze młodzi są szczęśliwi ze sobą a syneczek kocha inną kobietę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
29 listopada 2000r.wlasnie dzwonila moja tesciowa i wiecie co powiedziala mojemu mezowi zeby przyjechal sam bo przy dzieciach nawet nie pogadaja a ona przyjechala odpoczac i wiecie co??moj maz nie jedzie!!!!powiedzial ze ma gdzies taka matke i nie ma zamiaru poswiecac jej swojego wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do bronka no proszę jaka miła babcia~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×