Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

zieciowa -na pewno bedzie ok ,tylko musisz kupic tez szczotke taka specjalna do tych włoskow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do Bronka Przeciez to Ilona ublizała,nikt poza nią,a moze czegos nie doczytałam? Mysle,ze akurat Ilona nie powinnaś sie przejmować A ta nowa tesciowa to chyba ona,przynajmniej styl ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do Moni A co to za szczotka,orientujesz sie gdzie mozna kupić?Fryzjerka mówiła,ze najlepiej grzebieniem,tylko trzeba troche uważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczko za duzo emocjonalnie podchodzisz;) wez na luz ..niektorzy ,tylko słabsza osobe wyczuja,to atakuja tzn,tak wrazliwa :) a to zaleta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale mi sie chce do domciu,nie wiem czy tu wroce po swietach,niby pieniadze ale pieniadze to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Bronka Ale dla dzieci to chyba tez lepiej w Niemczech,zaczeły trochę mówić? rozumieją język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-zieciowa- w sklepie fryzjerskim najlepiej ,pewnie tam gdzie mieszkasz sa takie ,u nas taki sklep ma nazwe EMPORIUM FRYZJERSKIE i tam sa takie szczotki do wloskow przedłuzonych,ale jesli twoja fryzjerka mowiła ze tylko grzebien to pewnie wie co mowi ,ta moja kuzynka to własnie taka szczotke musiała kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczko tylko ilonka sie czepiała .... ale ty sie tym nie przejmuj :),ale ilonka do wszystkich(no prawie) sie ona czepia i tyle , my sie dogadujemy ,i mamy spoko zieciowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dzieci tez tesknia do domu,z jezykiem sobie swietnie radza mozna powiedziec ze lepiej nieraz odemnie zaczely mnie nawet poprawiac ale ten dom to szpital nie miejsce dla dzieciakow,wszedzie kamery i czujniki jak w szpitalu,ale zaczynam podejzewac ze to ostatnie dni tej kobitki,robie co moge ale nie jestem bogiem a lepiej by bylo dla niej gdyby juz umarla ona tak strasznie sie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
marcel jest w szkole miedzynarodowej a milosz w niemieckim przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja tu jestem sama jak palec nie ma mamy a przez telefon to sie nie nagadam,niema jak w domu u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
alzhajmer cukrzyca slabe serce i po wylewie,a teraz jeszcze doszlo zatrzymanie wody w organizmie,czyli nerki nie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do bronka Rzeczywiscie dla dzieci to nieciekawa atmosfera. Kamery i czujniki?-Mam nadzieje,ze tylko dla Twojego komfortu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a z autopsji wiem ze jak zacznie puchnac to juz bliski koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obluda....
broneczko, dupeczko a jestescie powalone synowe jak cos!!! czepiacie sie ze ta to ta same oskarzenia glaby jedne Bronka glupia i zacofana a no jak ty to nib pracujesz i siedzisz na kompie i plujesz to na tesciowa(nie zazdroszcze jej)to na jakas Ilone juz sie wymioty zbieraja a nie lepeij dla ciebei dziecmi sie zajac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ta cala aparatura jest dobra i dla mnie i dla babci bo w kazdej chwili moge byc przy niej i jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obluda....
od razu mowie wali mnie to co napisza te obronczynie MONIE i ZIECIOWE nie interesuje mnie to ,wiem ze zieciowa taka slodziutka tetete z zieciem jojojoj kochan to robi i to wez sie przestan chwalic co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dziewczyny a to co za jedna????to to juz wogule jakis dinozaur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Niemcy to maja opiekę medyczną,tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obluda....
moni ty jestes wirus nad wirusyP:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale mam to gdzies co ona pisze niech sie wyzyje to jej ulzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obluda....
dinozaury by ci pokazaly jak sie zyje!!!!!!!!!!!!!!!!! zajmij sie dziecmi co?? forumowiczko zasrana bedziesz decydowac czy maz ma jechac do matki?? obys sie tego doczekala co dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zieciowa masz racje technologie maja niesamowita,tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obluda....
jasne powiem ci prawde nie sie wyzyje !!!!!!!!!!!!!!! heheeh znow w nocy nie pospiszP:P:P:P:P:P: no i maz nie pobzyka bo nerwowa bedziesz hehehe a i za matke mu nawtykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do ale obłuda Przeczytaj najpierw wszystkie wypowiedzi i później zabieraj głos. Nie jestem słodziutka,pisałam o tym wczesniej,ale jeżeli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to twoj problem nie mój. Poza tym trochę kultury by nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×