Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
ale jaki jest wsciekly na nia malo go nierozerwalo ze zlosci,szkoda mi go,bo tak chcial jechac,polozyl sie teraz spac biedactwo nawet nie wiecie jak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronko pozazdrościć męża
że umiał postawić się matce! brawo dla niego! mało którt synalek to potrafi! jak ona tak mogła? a Ty? wnuki? nie należycie do rodziny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
to babsko nigdy sie nie zmieni.Moze lepiej,zeby z tym sie pogodził,ale wiem ,ze to nie tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
babcia????wredna malpa,co z niej za matka??jak bym mogla to wlasnymi rekoma bym ja udusila za to co robi mojemu mezowi,jak ja jej nienawidze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja do rodziny nie naleze od dwoch lat a za co ??sama nie wiem,wnuki widocznie juz tez nie,ale ja mam to gdzies,zal mi tylko meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moj maz powiedzial ze koniec z odwiedzinami,koniec z rozmowami przez telefon bo jesli ona jego rodziny nie szanuje to on ma w dupie taka matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja pierwszy raz nie wiedzialam co mam powiedziec,milczalam i sluchalam,ale dobrze jej nagadal co nie???Podle wredne babsko.Tacy ludzie jak ona dzieci nie powinny wcale miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ktos taki jak Obluda bedzie mi wmawial ze sie uwzielam na tesciowa i jej dupe obrabiam bez podstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no dziewczyny gdzie sie podziewacie??juz postanowilam wyjezdzamy 26 listopada i chyba nie wracamy,ja chce do domu i koniec zle nam tutaj i chcemy wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka jak wam zle to wracajcie,i tak długo wytrzymaliscie ,a bedziesz miała gdzie pracowac w polsce prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
o prace sie narazie nie martwie,troche mamy odlozone wiec bede miala czas na szukanie pracy,a przeciez nie musze pracowac jako pielegniarka,zadna praca nie jest zla,mam wyksztlcenie wyzsze wiec nie powinnam miec problemu,ale to sie wszystko okaze.postanowione wracamy.jeszcze tylko 40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheehe
BRONKA jestes mala kulka tlusta i chcesz niby zaraz prace znalezc???hej nie pochlebiaj sobie kto cie wezmie jeszcze bedziesz prosic tesciowa zeby ci pomogla przy dzieciakach zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do hehe Najpierw poczytaj,później dyskutuj leniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheehe
zieciowa to ty poczytaj sama napisala o sobie ze jest mala kulka gruba heheeh P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no prosze jakie to bylo smieszne!!a ty to co??hehehe sama z siebie sie smiejesz??masz problem to napisz do przyjaciolki,ale takie jak ty napewno przyjaciol nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dziewczyny jestescie czy juz pouciekalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
chyba juz dzisiaj nie popiszemy,do jutra dziewczyny!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a do hehehe,przez tyle lat radzilam sobie bez tesciowej teraz tez sobie poradze a po drugie to nawet szczura bym tej babie nie powierzyla bo to nieodpowiedzialna samolubna pijaczka.No teraz to moge sie wylaczyc.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
czesc dziewczyny Jak nastroje? Ja dzisiaj zupełnie nieźle:).Mam 3dni relaksu/po pracy oczywiscie/-dzisiaj fryzjer,jutro kosmetyczka,pojutrze popołudnie z moja mamą:),od soboty wnuczki,mam nadzieje,ze bedzie w miare ciepło,bo chcielismy z nimi jechac na konie/jeszcze nigdy nie były/. Wspaniałe jest zycie po 40stce;) Ale mam dzisiaj świetny nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc zieciowa,widze ze humor ci dopisuje??ciesze sie bardzo,fajnie ze jestes szczesliwa,az ci zazdroszce!!!!no i widze ze wszystko juz masz zaplanowane!to super,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Wiesz Bronka ja tyle tragedii przeżyłam,ze ciesze sie z kazdego normalnego dnia,naprawde ,warto doceniac to co sie ma. Przyjemnie pogadac z dziewczynami mającymi normalne ,klasyczne życie,to ja Wam zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
zieciowa a u fryzjera bedziesz konczyla przedluzanie??ja tez sie dzisiaj wybieram do fryzjera kolo 12-stej kolor sobie zrobic bo juz nie moge na nie patrzec,umowilam sie z kolezanka ze razem pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
no to razem bedziemy sie pindrzyc;) tak dalsze doczepianie.Dobrze,ze sie zmobilizowałaś,to dobre na poprawienie nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no wlasnie chce sobie nastroj poprawic,dobrze ze tutaj mam wolne wtorki i czwartki to przynajmniej mam troche czasu dla siebie i rodziny,no i oczywiscie mam kiedy odpoczac,uwielbiam wtorki i czwartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn :) widze ze ładniusie dzis bedziecie :) broneczko a jaki kolor robisz??? -zieciowa- ile twoje wnusie maja lat? pytam bo na konie , ale chyba oglądac nie jezdzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
wlasnie nie wiem czy robic jeden czy kilka kolorow,zobaczymy co mi fryzjerka doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok bedziesz ładna:) ide , bo mam durzo spraw dzis wpadne pozniej:) pozdrawiam miłego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×