Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość zieciowa
do brak mi słów Gratulacje,chciałabym miec normalnych tesciów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasynowa
moj tesc jest ok,super gosc:)ok zbieram sie do pracy,milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Widze, że tu nie tylko problem z tesciwa jest ale i z mezem!!! Serio trudna sytuacja i bardzo Ci wspołczuje!!! Bronka ma racje , ze porzebna jest szczera rozmowa z mezem!!! Moja teasciowa tez chciała klucze od naszego mieszkania. Bo skoro nam pomogła troche finansowo przy kupnie to myslałam, że jej sie nalezą! Janse i co jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
takajednasynowa-powodzenia ci zycze i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
do brak mi slow-zazdroszcze ci tego ze masz dobry kontakt z tesciowa,ja ze swoim tesciem tez mialam dobry kontakt ale niestety juz nie zyje,to byl swietny facet,wesoly i madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziwne to
a może to zazdrosne i wszystkowiedzące lepiej teściowe prowokują synowe, wpieprzając się? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
Moja tesciowa w sumie az tak sie nie wtrącała,tylko non stop mnie krytykowała,wiecznie obgadywali mnie z tesciem tzw konspiracyjnym szeptem:),a ja niestety głuch jeszcze nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
moja przed chwila zadzwoniła do mojego M, ze jedzie do hurtowni to kupi nam znicze. On jej na to ze sami kupimy to oczywisce zaczeła sie na niego wydzierac i walneła focha! co za baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do oj.. No własnie to jest typowa tesciowa,każda odmowa nawet,w tak drobnej sprawie wyprowadza ja z równowagi.Nie mogła spytać czy kupić?Jasne ,że nie ,bo one muszą wszystko narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
hej dziewczyny,ale my biedne jestesmy z tymi tesciowymi!!!!czemu tesciowa nie pozwala nam normalnie zyc,dzisiaj dzwonila moja i powiedziala mojemu mezowi ze to na pewno moja sprawka ze on do niej nie przyjedzie i ze mi sie za to odwdzieczy.Przeciez to chore jest,ja juz mam jej dosyc,chyba napisze list do bin ladena zeby jej bombe podlozyl(glupi zart wiem)ale ja juz nie mam pojecia co z ta baba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do Bronka ja nie mogąc sie dogadac ze swoimi,miesiąc temu wysłałm krótki kulturalnie wredny list.Do dzisiaj mam spokój,wreszcie powiedziałam co myśle;),po dwudzistuparu latach.Nie odezwali sie:),chyba mają niezły orzeszek do zgryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moja tesciowa sie niczym nie przejmuje,przyklad:powiesz jej cos milego to ona mysli ze jestes nienormalna i podejrzewa cos zlego,a jak ja opierdolisz to sie do ciebie usmiechnie i ci powie ze jestes gowniarzem i masz przyjsc porozmawiac jak dorosniesz,a wymysla niestworzone historie powinna ksiazki pisac,a moj maz powiedzial mi dzisiaj:,,kochanie nie denerwoj sie ona jest nienormalna,jak ja spotkam to powiem ze juz nie ma syna bo ja swojej rodziny obrazac nie pozwole''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do bronka ten Twój maz to madry facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Ano tak to z nimi jest. Ona jest starsza ode mnie 30 lat i nie rozumie np, ze my mamy zupełnie inny gust. Kupuje nam rzeczy w lumpeksach i probuje nam je wcisnac.I gdy grzecznie odmawiamy konczy sie gadkami i fochem, który kilka dni. Nigdy nie powie milego słowa. Ja mam to gdzies bo mi na niej nie zalezy ale zal mi mojego M jak widze jak ona go traktuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) bronka ,zieciowa🖐️ ,no i oczywiscie witam-oj..i takajednasynowa:) no ,no przyznam ze oj...masz problem :(kurcze powiedz jej ,co o całej sytuacji myślisz...ale zrob to spokojnie może pojedz do niej sma w odwiedziny ,i z nia porozmawiaj,a -takajednasynowa-nie pozwól sobie na dorobienie kluczy!! bo bedzie juz po was ,ona was juz zupełnie zdominuje :(i bedziecie sie zastanawiac czy możecie sie po przytulać ,czy ano tesciówka nie wpadnie z wizytą...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytałam -chamstwo ciężarnych......- tam to sie wyzywają o rany gorzej niż było u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Rzeczywiście to forum o chamstwie ciężarnych jest ciekawe. Stale kłótnie o to samo, tam już chyba wszystko, co było do powiedzenia, zostało powiedziane, ale jeszcze piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olorowaa
czesc dziewuszki , co u was jak dzisiejszy dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
czesc,chyba tesciowe sie uspokoiły:).Bronka co u Ciebie,bo jakos sie nie odzywasz?Ja wlasnie weszlam do pracy,wiecej czasu bede miala w przyszlym tygodniu,ale cos mam obawy,ze nasz topik powoli znika:(.Wejde poźniej zobaczyc czy cos drgnęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc zieciowa,ja tez mam ostatnio malo czasu,z babka coraz gorzej wiec rozumiesz musze wiecej czasu przy niej siedziec,dogadalam sie z szefem wyjezdzamy prawdopodobnie 1.grudnia,jeszcze 43 dni i bede w domciu,ciesze sie juz ale to jeszcze ponad miesiac duzo czasu,a tesciowe daly nam spokoj bo cos malo o nich piszemy,ale ja pozniej cos napisze na moja bo ma zsdzwonic,ciekawe co tym razem wymyslila??pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Witam! Ja tez juz w pracy! nie chce mi sie jak cholera.... Chyba faktycznie teściowe coś przycichły-hehe Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czes oj,sprobuj napisac cos zlego na tesciowa to zobaczysz jak szybko sie tu zjawi jakas nadgorliwa tesciowa!! a ciekawa jestem czemu Ilonka sie nie odzywa??pewnie pogodzily sie z synowa,dobrze by bylo,bo nie ma nic gorszego jak klotnie w rodzinie.A ja czekam na telefon,moj maz powiedzial ze bedzie dzwonila kolo 10-tej,ciekawe co ona znowu chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
oj... bardzo ciekawe.... Chce jeszcze cos napisać bo jak dla mnie jest to dziwne. Moi tescie maja 2 synow-młodyszy jest moj :) Starszy ma 40 lat i jest kawalerem. Oprócz nas nie maja zadnej rodziny! I zamiast utzrymywac z nami dobry kontakt to babie zawsze cos nie pasuje. Tesc pewnie by chciał zyc z nami dobrze ale ona mu zabrania. nie kaze mu nas np odwiedzac ani nic. W ogole koles jest jak niewolnik! nic mu nie wolno, jak juz cos robi to to co ona mu kaze.Nawet je to co ona da! Zabronione jest jedzenie miedzy posiłkami! oj... szkoda gadac! A jak zrobi cos nie tak to wyzywa go od głupków! Straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieciowa
do oj Mój tesć taki jak Twój,zero własnego mózgu;),podlizuje jej sie na okrągło,a ona i tak ma go w d....,pomiata nim na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
oj-moja tesciowa ma piecioro dzieci z czego z trojka nie zyje zbyt dobrze,w tej trojce jestesmy zez my z mezem,wiecznie jej sie cos nie podoba wszyscy musza byc na jej zawolanie i robic wszystko tak jak ona kaze,u tej kobiety nie ma w slowniku wyrazow prosze,dziekuje jest okropna nieczula jedza i tak nazwalam ja delikatnie ale mam ochote tak ja powyzywac ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no dziewczyny wlasnie moj maz rozmawia z ta franca,potem sie odezwe narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Czekamy niecierpliwie! :) no moja tez nie mowi prosze dziekuje. U niej wystepuje tylko tryb oznajmujący i rozkazujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dobra dziewczyny usiadzcie bo padniecie:moja tesciowa odradza nam powrot do poski,ale jesli moj maz tak bardzo teskni to niech wraca ale ja powinnam zostac bo ktos powinien zarabiac!!!!dobre nie?z tego wychodzi ze ja musze pracowac a moj maz nie!drugi tekst tesciowej:co moj maz planuje w swieta??bo ona by chciala spedzic swieta ze swoimi synusiami,moj maz malo nie padl ze zdziwienia.Ciekawe jak ona sobie to wyobraza ja z dziecmi w domu a moj maz w wigilie z mamusia bo ona czuje sie samotna i nieszczesliwa,moj maz jej powiedzial ze sobie zapracowala swoim postepowaniem ta samotnosc i niech teraz nie ma pretensji do nikogo,bo jego zona nic zlego jej nie zrobila zeby traktowac ja jak trdowata,dobrze ze mam meza ktory nie jest maminsynkiem i mnie broni.i co wy na to dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no teraz niech mi ktos powie ze czepiam sie tesciowej,oglaszam wszem i wobec ze moja tesciowa jest pierdolnieta!!!!to chory egoistyczny czlowiek,nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa,glupie stare babsko.no troche sobie ulzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×