Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

NA CO FACECI ZWRACACIE UWAGE WYBIERAJAC KANDYDATKE NA ŻONE?

Polecane posty

Gość do chlopa
a jak wszystkie cechy spełnia tylko lubi jeziora i morze to co? "ohajtałbys sie" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
sorry ale nie czytalas mnie. Jest tez wiele innych waznych aspektow i onich tez pisalem. W koncy, zeby zaczac sie spotykac, musi iskrzyc gdzieindziej tez, ale dziewictwo jest wazne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Widzę że szufladujesz ludzi wedle swego uznania Jak towar. Ty jesteś królem lwem i jak kobieta nie spełnia twoich wymagań co do dziewictwa to znaczy że jest typową kurwą co zapewne każdemu co chce wejdzie do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
dobra, nie podniecajjcie się już nim tak, bo momentami mam wrazenie że z jego strony to jest prowokacja. Lub nie jest to w ogóle facet, a zakompleksiona kobieta-dziewica. Chyba macie, miałyście facetów, kolegów? Zapytajcie ich czy to ważne. Z całą pewnością powiedzą wam że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
nie szufladkuje ludzi, a partnerow, czy osoby na nich, kazdy !!! Kazdy ma jakies wyobrazenia czy wymagania. Norma. Niektorzy zenia sie z nidziewicami, bo im jest to bez roznicy, jakis tam %. I im dobrze, ale sa tez tacy ktorzy na drodze nie spotkali dziewicy i zenia sie z niedziewica. Zawsze to leszpe niz samemu byc bo jakie stam sprawy i tak bede pozalatwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
pewnie. NAJLATWIEJ POWIEDZIEC ZE CI KTORZY CHCA NIEDZIEWICE SA NAJLEPSI :D a ci ktorzy pragna taka, to wrecz przeciwnie :D. No coz, i tak mozna sobie to tlumaczyc, w koncu panie znaja meska nature najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj powiedzial, ze mial 3 dzieczyny i choc byly ok to i tak nie wzial by ich za zony bo nie byly dziewcicami. ja bylam i dlatego chce mnie miec na zawsze. powiedzial, ze faceci tylko tak mowia ze nie lubia dziewic.. ale naprawde to chca by jego zona byla dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
asha >> faceci nie mowia ze nie lubia dziewic:D Niedziewice ich nie lubia, ten Twoj jakis dziwny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
To on tak mówił Nie wiem czemu tak mówił za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
A facet który nabiera doświadczenia od doświadczonych chce coraz więcej a dziewica mało co umie. Taki facet będzie szukał tego gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to dlaczego czesto slysze od facetow ze dziewczyna musi byc DOSWIADCZONA... , bo on lubi jak jest aktywna w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Dobrze jest jak dziewczyna jest doświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
BIS >> sorry, ale pleciesz glupoty. Kazda, nawet najlepsza kochanka byla kiedys dziewica. Ty chyba nie zdajesz sobie sprwwy, ze doswiadczeniw sumie to kwestia paru razy. Zreszta seks jako potrzeba wynika z czlowieka i jego potrzeb, taka natura, wiec idac dalej, z natury tez wie sie, co mniej wiecej trzea robic. Ja miales te dwie dziewice, i nie moge narezkac. W sumie, jak dla mnie byly najlepszymi z wszystkich kochanek. poza tym, bredzisz. facet tez czuje sie do dziewica kobiety przywiazany i to jest wlasnie taki jego hamulec Duzo bardziej prawdopodobne ze zdradzi nidziewice niz dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
nie chodzi o doswiadczenie. To maly pikus, chodzi o temperament. Sa doswiadczone co leza jak klody, i dziewice, ktore szaleja mimo jeszcze niewiedzy. (az sie wzruszyles:DP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Własnie że jest odwrotnie Mężczyzna który chce seksu nie patrzy na nic A taka dziewica to często taka co nie akceptuje zmian. Chyba że ktoś za młodu chce wyjść za mąż w wielku 20-22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
niech no zgadn:D. Typowe, a mi sie zawsze chce smiac. Nawet jak spor jest miedzy niedziewicami i podejsciem facetow, to laski zamiast atakowac faceta to atakuja dziewice:D. Niezle - to ta kobieca solidarnosc, taaa?? dziewice nie akceptuje zmian :D ?? a to skad. Jak mysle o tych dwoch mi danych to one chetnie byly na prawie wszystko, bo ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
A moze nie byly dziewicami tylko zrobily cię w balona Jest tak że jak z dziewicą to prawiczek A jak ktoś ma być doświadczony to tylko kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
a to chyba jakas nowa reguly typu "jaaasne" :D. To facet ma być doświadczony, głównie dlatego, aby umiał kontrolować wytrysk i takie tam. Bo inaczej dla kobiety nie będzie przyjemnie. Natomiast facetowi jest ZAWSZE PRZYJEMNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Jesteś jak Kaczyński Biale jest czarne a czarne jest białe Widaocznie mało wiesz skoro masz takie teorie Zapytaj się kogoś mądrego jak jest i wtedy się dowiesz że nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
luzik, troche sie orientuje w tych sprawach wiec to juz nie twja sprawa dochodzi czy byly czy nie, bo jest tylko jedna prawda ;D. Ale w sumie latwiej tak powiedziec niz uwierzyc, ze dziewica jak ma temperament i jest ciekawa i niemechaniczna, to moze byc leszpa kochanka niz doswiadczona ktora tego nie tego nie sprobuje, tylko tak jest rob itp. Ok temat wyczerpany. Czesc zmykam czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
To facet prawczek się dostosuje o wiele szybciej niż kobieta dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTO DEFLORACJA
:-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×