Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

NA CO FACECI ZWRACACIE UWAGE WYBIERAJAC KANDYDATKE NA ŻONE?

Polecane posty

Gość kiedys spytałam
Mój mi powiedział,ze nie jestem puszczalska i dlatego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys spytałam
no i byłam dziewicą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy dziewica
zgadzam się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
czy jest sympatyczna i sie czesto uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa sprawdza czy dziewica
ale sam rozdziewicza, a później porzuca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
moze wiecej panow sie wypowie. Mezczyzni mało was tu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
z tym wymaganiem dziewictwa to troche hipokryzja zwłasza jak facet zaliczył powiedzmy z 5 lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy dziewica
rozdziewiczam i zostawiam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły mąż
CZY DZIEWICA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facet
to bedziesz miał duzy porzytek z pachnacej wypindrzonej zonki co tylkojest sympatyczna i ładnie sie usmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
------------------------------------------------------>czy dziewica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
statystycznie dziewice po wielu latach to najbardziej niewierne żony poza tym facet liczy że dziewica zamieni się w łóżku w demona seksu, a potem skarży się kumplom że zonka nawet do buzi nie weźmie, odbytu nie użyczy, a seks tylko czasami, pod kołdrą i po bożemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florea
jasne .... jak chcą dziewic to chyba ich żony miałyby po 17 lat ... facecoi zwracają uwagę na : - czy dziewczyna nie przesadza z imprezowaniem , tzn. czy upija sie się do neprzytomności itp. - czy nie jest bałaganiarą -czy potrafi cos sama ugotować -czy jest gospodarna -czy nie żerującym leniem Jest mnóstwo takich rzeczy , które z pozoru wydają sie głupie i nieważne. Bo napewno kryterium wyboru nie opiera sie na tym , czy dziewczyna na każdym spotkaniu jest wypindrzona jak lala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego same pomaranczowe
nicki sie wypowiadaja? ?cos tu nie gra czyzby Panie wcieliły sie w role facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
DZIEWICA ZAKOCHANA ZE WZAJEMNOŚCIĄ W FACECIE Z KTÓRYM DZIEWICTWO STRACIŁA TO GWARANCJA WIERNOŚCI, DUŻO WIĘKSZA NIŻ W PRZYPADKU NIEDZIEWIC! TO JEST POTWIERDZONE M.IN. PRZEZ DUREXA, WIĘC NIE WAL ŚCIEM ZRESZTĄ, ZNAM Z ŻYCIA, DZIEWICE SĄ THE BEST I CZĘSTO SĄ TYMI DEMONAMI, TO JUŻ FACETA SPRAWA I ZASŁUGA. TYLKO DZIEWICE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
a i jeszcze jedno, każda najlepsza kochanka była kiedyś dziewicą, więc twoja teoria ma się jak dupa to wiatraka :classic_cool:, a teraz w podskokach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ametria
A jak dziewicy nie spodoba się pierwszy raz z mężem? No i zawsze będzie ten żal i ciekawość jak to jest z innm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys spytałam
do facett zgadzam sie:) z tym demonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan gotowy
-musi być w moim typie; -musi być inteligenta; -mieć co najmniej b/c; -dbać o siebie; -mieć długie włosy; -być dziewicą; -oszaleć na moim punkcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
tak, wierności, przez kilka lat po 20 latach zechce sprawdzić jak to jest z innymi dziewic chcą tylko zakompleksieni faceci którzy boją się porównań z poprzednimi kochankami ja nie byłam dziewicą i jakoś mam męża nie znam żadnej kobiety która była dziewicą dla swojego męża dziś dziewictwo się traci w wieku ok. 16 lat, a rzadko kiedy z ta pierwszą osobą jest się całe życie jeśli więc szukacie 25-letniej dziewicy to na bank coś z nią nie tak, a nie że taka czysta i porządka. Albo brzydka albo ma zaniżone libido i w łózku nigdy nie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 25 letnia dziewica
to co tez moze byc? czy znowu uznacie ze cos z nia nie tak bo nikt jej nie chciał itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
to już sprawa faceta, nie widze powodów czemu ma się nie spodobać, każda laska była kiedys dziewicą, a teraz się sekszą i co ?? poza tym, w przypadku niedziewicy, jeśli dziewica będzie ciekawa innego, to adekwatnie, niedziewica, co już z niejednego ciągnęła, po ślubie usatysfakconuje się jednym?? buuuuhehehehe, dobre sobie :classic_cool:. i tylko dziewice :classic_cool: no i są jeszcze inne ważne sprawy, ale to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica 24
Ja zwykle jestem uznawana za UFO...:D Pozdro dla dziewic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
ale ja znam :classic_cool: i to jest juz małżenstwo z 15 letnim stażem, i w sumie najlepsze z jakim mam do czynienia. Inne lochy ciągną kolegom z pracy, jak leci. Sprawdzone & powierdzone. Jak się chce, to się znajdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
dziewica statystyczna czyli 14/15 latka nie mysli o małżeńswie, a te które sa dziewicami w wieku 20-25lat sa uznawane za dinozaury, dziwolągi etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
niedziewcie JAK PRZED ŚLUBEM INNYM DAJĄ; PO - NAPEWNO NIC SIĘ NIE ZMIENI 🖐️ :classic_cool::O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
zresztą o czym ja tu prawie . mam w dupie niedziewice więc ssij :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×