Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

NA CO FACECI ZWRACACIE UWAGE WYBIERAJAC KANDYDATKE NA ŻONE?

Polecane posty

Gość czy dziewica poraz nty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
dziewica 24- pozdrawiam :D ...dziewica 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Przerżnąłem już 8 dziewic i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
a jak uwazacie: jak bardzo kocha to jest mu obojetne czy jest dziewicą cz nie ? zwłaszcza ze ma 24 lata i miała przedtem 1 partnera i po 2 latach sie rozstali to przeciez to normalne ze po 20 roku zycia mało która kobieta długo zwleka z sexem. My tez mamy potrzeby seksualne i ciekawosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
25latka tez moze byc :)🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys spytałam
nie zgadzam się.Ja miałam ponad 20 lat,byłam atrakcyjna,imprezowałam,ale nie zadawałam się ze stukaczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
8 to jeszcze nie:D. W dziewic się z reguły zakochuję :classic_cool:. Więc z tym ostrożnie. Ale niedziewic gdzies tyle będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica 24
A skąd wiesz że dziewczyna jest dziewicą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
jeśli uważasz, że dziewice to najwierniejsze żony, to powiedz mi, czy to samo odnosi się fo mężczyzn. Czy prawiczek to najwierniejszy mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam te uwagi pod adresem
dziewic i zastanawiam się czy to społeczeństwo zdxiczało już do reszty. nie wiem skąd wzięło się to parcie do sexu. nie wiem czy wszyscy sobie wogóle tutaj zdają sprawę z tego co to jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Prawiczek to ciota Chłop musi dużo ruchać żeby zadowolić swoją przyszłą zonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedys spytalam
słuchaj co innego nie zadawac sie ze stukaczami na imprezie czy w przypadkowych okolicznosciach bo ja tez nie ide na trzezwo z kazdym tanczyc (przenosnia taka) ale co innego jak ta dziewczyna była 2 lata w zwiazku z facetem to chyba normalne ze pojawił sie po czasie sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutututiie
spotkałam kiedyś takiego jak ty, a że bardzo go chcialam mieć, wmówiłam mu że jestem dziewicą, grałam skromną, porządną i wstydliwą. Na sex wyznaczyłam datę gdy miałam okres, krótko przed penetracją dyskretnie wyjęłam tampon i facet na serio myślał że mi poleciała krew. Jako że jestem ciasna, wbijał się z trudem i bez problemu uwierzył. Potem zakochałam się w kimś innym, tamten za mną latał, dzwonił, pisał... i wciąż wierzył że mnie rozdziewiczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica 24
tutututiie - szacuneczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
ja nie pytam czy ciota, czy nie. Pytam czy będzie wiernym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
nie, prawiczek na męża się nie nadaje. Kobiety to emocjonalne istote i wiem, że się zgodzisz. Jakieś tam skrajne przypadki, ale je wykluczam, bo takimi się ni itneresuję. Jeśli dziewica jest zakochana w mężczyźnie ze wzajemnością rzecz jasna, to ten pierwszy jest dla niej najważniejsze, przywiązuje sie do niego i łaczy ich jakaś tam nić (nie wiem, emocjonalna). To gwarancja b dobrego związku. Widzę po znajomych, gzdie najszczęślwisze małżeństwa są te gdzie kobiet była dziewicą. Są takie, świeże:P. Inne siię rypią. Sam miałeś 2 dziewice, i gdyby nie przyczyny od nas niezależne, moglbym powiedziec, ze byly to najlepsze zwiazku w moim 27 letnim życiu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
wierność nie zależy od tego ile wcześniej zaliczyłeś panienek!!!:~`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
panna, faceci to istoty całkiem inne od kobiet. Wierz mi, ze lepiej, jak sie taki za młodu wyszaleje :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
co? co ty gadasz? :O ja owszem, kochalam tego z którym straciłam cnotę, ale po kilku miesiącach byłam już zakochana w innym i z całą pewnością nie przywiązałam się do tego pierwszego. Dziś ten pierwszy nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
A jeśli facet jest prawiczkiem w wieku 20-paru lat i spotyka na swojej drodze kobietę równie młodą lecz bardziej doświadczona i ona mu "daje" największe przyjemności świata. To jak myślisz, czy jeśli sie pobiorą, to on będzie jej wierny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
tak myslisz? a skąd pewność że jak tak szaleje za młodu to po slubie będzie ci wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
dyskusja zeszła wyłacznie na temat sexu wiec uwazam ze gdy jest zwiazek 2 osob po 20-tce i jest uczucie i pożądanie to normale ze sex sie pojawia a pozniej gdy niestety psuje sie zwiazek i konczy to nastepny partner ( mysle ze ten jedyny) powinien zaakceptowac partnerke taka jaka jest nie dziewice. Bo on kocha ja przeciez nie za to przede wszystkim ze jest dziewica. Ludzie to nie sredniowiecze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys spytałam
byłam kidys z facetem rok i nie uprawialismy seksu,dlatego mnie rzucił,ale jakos nie żałowałam:) do facett i znów popieram,facet musi być doswiadczony,chyba jestm staroświecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B IS
Wielu ludzi myli niedziewicę z puszczalskimi. Pewnie mają ograniczony mózg. Niedziewica to też taka która albo była z kimś i się rostali albo została zbałamucona przez takiego drania jak wypowiadajacy się tu Facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
nie pisałem ze tak być musi, ale to duze prawdopodobienstwo. Lepiej, jak se skosztuje kilku cipek ;). Sorry, są Kobiety i kobiety, widocznie ty byłaś tą drugą:D. Poza tym, moze wtenczas nie wiedziałaś jeszcze co to miłość. Zrseztą facet też ma inne podejście do kobiety którą rozdziewiczył, a inne do takiej z drugiej ręki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam jedno
wierność jest kwestią moralności i zasad, a nie wynika z tego czy byłeś wcześniej prawiczkiem czy dziewicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B IS
To jakieś chore myślenie Facetowi wolno a kobiecie nie Cofnijcie się kilkaset lat do tyłu Tam wasze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
masz jakieś dziwne wyobrażenie o dziewicach. Mnóstwo moich koleżanek straciło cnotę w wieku 16-18 lat, dziś są z innymi facetami a tamten pierwszy nie ma dla nich już znaczenia. Za dużą romantyczność przypisujesz kobietom. Ja uważam odwrotnie - że to facet się przywiązuje do swoich pierwszych. Miałam w życiu 2 prawiczków i żadni inni faceci tak za mną nie szaleli jak oni, nawet po rozstaniu nie dawali mi spokoju, jeden nawet PO ROKU zadzwonił i powiedział że wciąz mnie kocha! Ja sobie nie wyobrażam bym wciąz miała kochać swojego pierwszego. Czasy się zmieniły. Kobiety nie są już tak uczuciowe jak w XIX wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
oj mylisz moja droga, wierz mi, ze czesto wynika, wierz mi. To relacje sie wzajemnie napedzajace, kwestia przywiazania, wspomnien, itp. ktore na dlugo zaostaja i hamuja tez faceta przed zdradami. Sory, okrtune, ale prawdziwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×