Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

NA CO FACECI ZWRACACIE UWAGE WYBIERAJAC KANDYDATKE NA ŻONE?

Polecane posty

Gość B I S
Facettt żyje w jakimś swoim zamkniętym śwecie i jest ślepy i głuchy na to że pomiędzy dziewicami a takimi co lubią seks nawet z kolegami są też normalne dziewczyny co mieli już swoich partnerów. Czy one są skazane na banicje i wieczne potępienie ? Chyba że podnieca cię dziewcica. Są różne zboczenia. Niektórzy lubią z facet+facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facett
czyli co mamy się seksić przed 30 czy czekać na takiego jak ty co potrzebuje dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
facettt ---- niestety wniosek jest tylko jeden. To Ty chłopczyku masz 27 lat i jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
facecie >> w niedziewcy nie tak łatwo się zakochać, a jeśli już się zdarzy to nieszczęście w wieku póxniejszym tylko na złe im to wyjdzie 🖐️. Kiedyś był taki topic na erotycznym. Facet chciał wyjść za dziewice, ale zakochał się w niedziewicy. Po paru latach odezwało się to pragnienie w nim z siła razy 3. Zniszył życie jej i sobie. Takich facetów jest bardzo dużo. Nawrt jeśli twierdzą że są w wstanie zakochać się w nidziewicy, z wiekiem obrazy typu spuszczanie się do jej ust przez innego faceta, powrócą. chcecie wierzcie, chcecie nie. Mam to gdzies. Pisalem tylko jak myśli wieksza czesc facetow. To natura samca. Chce samiczke tylko dla siebie. Pozdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
cholera, chyba sobie przeszczepię błonę bębenkową do c..i Lepiej być głuchą dziewicą, niż słyszącą starą panną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
widać że tu większość niedziewic:D. Albo raczej czuć:D. No coz, natury się nie zwycięzy. Miłego dnia Paniom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Nie kłam To nie jest myslenie większości tylko takich jak ty Chyba jesteś trochę chory Albo nigdy nie zaznałeś milości wiec twoje teorie tym bardziej do śmietnika się nadają Miłość to miłość i nic tego nie powstrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facettt
jak chcesz dziewice to po co pustoszysz te młode piekne laski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
Myslę, że każdy powinien się wypowiadac tylko i wyłącznie za siebie. Tak byłoby prościej i uczciwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTO DEFLORACJA
A JA BIEDNA CO MAM ZROBIC JAK PRZERWAłAM SOBIE SAMA BłONE PODCZAS MASTURBACJI. nIE MAM JUZ TAK WAZNEJ DLA WAS BłONKI CO JA ZROBIE CO TU POWIEDZIEC FACETOWI JAK GO BEDE W KONCU MIAłA PRZECIEZ JESTEM DALEJ DZIEWICA NIE SPAłAM Z ZADNYM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdvsdvsd
buahaha, nie wierzcie mu gdy pisze że wypowiada się w imieniu większości facetów. Nie wierzcie w to. :D On bardzo by chciał nie być mniejszością, podpiera się jakimiś wymyślonymi (niewidzialnymi?) przyjaciółmi. Żyję na tym świecie więcej niż Ty, znałam i znam dziesiątki jeśli nie setki facetów (nie chodzi mi o seks) i nigdy żaden nie szukał dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak dla odmiany
ktoś powróci do podstaw tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubbi huu
napisałeś że potem taka kobieta ma 30 lat i jest sama, nie dziwota. Ale przecież Ty masz 30-tkę na karku i jesteś sam. :))))) A teraz napiszę Ci coś co cię zaszokuje....... jestem w twoim wieku, dziewictwo straciłam dawno temu i nie ze swoim mężem. Wniosek? Ja mam męża, ty jestes sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie uwzieli na to dziewictwo. Widac, ze maja o malzenstwie wiedze raczej teoretyczna. A na pytanie autorki tematu: \"ale ja pytalam bardzie o cechy charakteru, typ dobrej kandydatki na żone.\" Poza naturalnym przyciaganiem i udanym i goracym seksem bardzo wazne, zeby byla Przyjacielem. Tzn. zeby mozna z nia podzielic sie czyms jeszcze nie tylko kochaniem sie. my 2 cents NapaV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTO DEFLORACJA
CO JAM MAM ZROBIC POWIEDZIEC MU KIEDYS ZE SAMA SOBIE PRZERWAłAM BłONE NIECHCĄCY CZY LEPIEJ NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
gdzie wyczytales to ze jestem sam :D ??? poza tym mam 27 lat, sorry, ale zegar inaczej tyka dla faceta inaczej dla kobiety. Nie mam racji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
A co chcesz trafić na facccta ? Bądź dobrym człowiekiem To jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecie
Jest sam i mieszka z mamusia, bo nie może znaleźc dziewicy.Albo żadna normalna kobieta go nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTO DEFLORACJA
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defloracja
weź panuj nad sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
ja mam się całkiem dobrze :D. Niezłe argumenty, skoro wam juz się skończyły:D. Jeszcze raz pytam, gdzie napisalem ze jestem sam :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
W swoim czasie trafię na dziewicę i będziemy żyli długo i szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co złowiłeś
jakąś dziewicę, czy jeszcze jej nie ropracowałeś czy nią jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B I S
Argument to życie i fakyt że jak ludzie się kochają to nieważne co było. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Ludzie dobrani kochają się i mają takie same szanse na przyszłość jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTO DEFLORACJA
ale co ja mam powiedziec facetowi??? przeciez jak mu powiem ze słuchaj: ja jestem dziewica ale sama sobie przerwałam błone to mi nie uwierzy i raczej wysmieje albo uzna za psycholke jeszcze i co ??? co tu robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
słaba podszywka. Trafiłem na dwie, najcudowniejsze, ale los chciał że mnie przenieśli w pracy. Zacząłem aklimatyzjację i jest już nieźle. A niedziewice zawsze się pchają. Im tak łatwo zaimponować:D. Wystarczy nieco erotyczniej spojrzeć, dotkąć i już do łóżka wskakują:O:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop
malzenstwo to nie selekcja jak jest sie zakochanym to sie nie widzi duzo rzeczy ,ale jezeli mialbym sie juz bawic w poszukiwanie zony to pewnie zwracalbym uwage na nastepujace cechy: -wiernosc zaufanie czy dba o dom nie oklamujmy sie uroda tez sie liczy inteligentna lubiala gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubbi huu
BIS >> najwidoczniej nie. Laska może nie być piękna, nie musi być mądra, może mieć wredny charakter. Ważne żeby miała błonkę w pochwie. Wtedy można się oświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTO DEFLORACJA
jak wy faceci byscie zareagowali jak by cos takiego powiedziała wam wasza dziewczyna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gratuluję
niezły kasanowa musi z ciebie być, tylko obawiam się że ty prostytutki przyciągasz. normalne na to nie lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×