Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciotka z lekka zagubiona

jak sobie radzicie w takich stuacjach?

Polecane posty

Gość ciotka z lekka zagubiona

ktoś zrobił mi świństwo w jawny spoób z czystej zlosliwosci śmiejąc mi się w twarz. Pracowąłam dla tej osoby i wykorzystała moją slabosc dla kilkudziesięciu zlotych. Dla kogoś, kto musi poplacic podatki i ZUS te pieniądze mjaą zanczenie, dla niej zapewne nikłe, chyba ze takie, zeby móc mnei upokorzyć nie płacąc mi ich w taki sposób. Pani jest prawniczką i piastuje stanowsiko kierownicze w jednej z instytucji państwowych. Jak o tym zapomnieć i nie zapętlić się w niechęci do tej baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to szkoda zdrowia
będziesz teraz uważać a babą się nie przejmuj - los jej kiedyś odpłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd444
nie wiem, czy to Ci pomoże, ale ktoś tu podał dziś sposób jak sobie radzić z taką sytuacją: powiedz w myślach tej osobie "Przebaczam ci, mozesz odejść, jesteś wolny". Może to glupie, ale podobno skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd444
mialam kiedys taki okres w zyciu, ze wokół liczyla się tylko kasa, więc wiem jak się czujesz bardzo pomaga zmiana otoczenia, spotykanie innych ludzi, wyciągnięcie wniosków na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to szkoda zdrowia
wiesz, ona pewnie wiedziała, ze te pieniądze mają dla Ciebie subiektywnie dużą wartość-moja rada zlej to cieplym moczem i zapomnij. Będzie dobrze:) Mam nadzieję, ze nie musisz więcej spotykać tej pani na swojej drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka z lekka zagubiona
dzięki za pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×