Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość balerinka
Ja zaraz osobiście sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinko, a teraz spróbuj coś dodać albo zmienić w stopce. Mi się nie udaje. Jakiś nieuk ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problem z rejestracją nicku jak korzystałam z opcjji na stronie głównej. Dopiero jak naisnęłam preferencje tutaj na tym topicu u góry to udało się.Może spróbuj tutaj nacisnąć a nie na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do regularności cykli, to u mnie jest w miarę dobrze, między 27 a 29 dni.A u Was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze. Ale mnie mdli teraz. Normalnie zaraz do łazienki będę musiała lecieć. Chyba najadłam się za dużo. Bo wątpie by to była ciąża. Objawy jakoś powinny pojawić się w 2 tygodniu po zapłodnieniu a Ja miałam owu 3.10, więc to nawet nie pasowało by. Teraz będę się zadręzać. A czy w teście już by coś wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w miarę regularne cykle. Tak własnie między 27-29. Nawet po odstawieniu tabletek nic się nie rozregulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam właśnie różnie najdłuższy cykl to jak pamiętam 35 a najkrótszy 24. Dlatego trudno wyliczyć. Teraz miałam 27 dniowy, więc może się reguluje już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, są dostępnew aptece testy wykazujące ciążę po 6 dniach od zapłodnienia. Jednak z uwagi na to, że duży procent ciąż jest ronionych samoistnie w terminie miesiączki (kobieta nawet nie wie, że była w ciąży, bo dostaje \"okres\"), zaleca się robić testy w terminie przewidywanej @. Natomiast nie wiem, od kiedy można robić badanie z krwi na bete HCG (chyba tak to się piszę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ciażowy z moczu moze wykryć ciaże ok 8-10 dni od zapłodnienia, a z krwi- nawert 3 dni(beta hcg!) - ale jest to data od zapłodnienia a nie od stosunku czy owulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Hej można się przyłączyć? Ja też zaczynam dopiero starania. Dni płodne zaczęły mi się tak od 10 czyli od wczoraj a owu mam mieć 14,15. To moja pierwsza próba. Chciałabym aby wyszło za pierwszym razem, ale czytając was stwierdzam, że to chyba nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy fachową informację :) Z mojego doświadczenia odradzam test ciążowy ROMED - pokazał mi bladą drugą kreskę, mimo, że na 100 % nie byłam w ciąży. Widziałam tez tu na Kafe, że niektóre dziewczyny również nacięły się na tym teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanna82 :) Im nas więcej tym lepiej. Ja do owulacji mam całe 2 tygodnie. Ale obiecałam sobie, że nie będę się niepotrzebnie nakręcać i dopatrywać się we wszystkim objawów. Potem gdy przychodzi @ przychodzi straszne rozczarowianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa no własnie Ja też mam podobne nastawienie. Nie potrzebne złudzenia nas bardziej załamują. Chociaż wiem, że każdy dzień spóźnionej @ jest dla nas strasznym stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Wy jesteście bardziej doświadczone. Ja dopiero zaczynam moją przygodę z cyklami,owulacjami i testami. Choiaż nie zaprzeczam, że bardzo bym chciała za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiadomo co
czemu test z krwi beta hcg wyszlo 2. jakis czas temu taki sam test w tym samym laboratoirum wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiadomo co
jakis czas temu taki sam test w tym samym laboratoirum wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiadomo co
czemu test z krwi beta hcg wyszło 2. Jakiś czas temu taki sam test w tym samym laboratorium wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiadomo co
wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×