Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość Urszulaxxx
balerinka to może dawkę zwiększ, bo jego zadaniem jest regulacja a nie rozregulowanie. NICK..........IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka....Magda........24......Warszawa...2 Joanna82...Joanna........24......Poznań.......1 Urszulaxxx..Ula............26......Gdańsk.......4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda........24......Warszawa...2 Joanna82.......Joanna........24......Poznań.......1 Urszulaxxx......Ula............26......Gdańsk.......4 staraczkaaa....Kamila.......27......Kraków.......1 Urszulaxxx pewnie, że się przyłączaj dziewczyny zaczernijcie nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Urszula ybaczcie ale zegnalam sie z mezem szedl do pracy jesli chodzi o kupno podstawowych rzezcy lozeczko 4o zeta wozek 500 zeta przewijak mam po siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja to podaj swoje imię i miasto oraz cykl starań to wpiszę za ciebie. Urszulaxxx- już nie będę nic zwiększać bo jeszcze bardziej się rozreguluje. Jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda........24......Warszawa...2 Joanna82.......Joanna........24......Poznań.......1 Urszulaxxx......Ula............26......Gdańsk.......4 staraczkaaa....Kamila.......27......Kraków.......1 i jeszcze ja....Katarzyna...24....Starachowice...0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna82 a Ty chyba też 0 powinnaś wpisać, bo dopiero zaczynasz tak jak i jeszcze ja. Urszulaxxx-każdy organizm inaczej odbiera dawkowanie leków, więc Ty masz regularne Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja o to jeszcze malutko. Niektóre starają się kilkanaście cykli. Moja siostra 1,5 roku, czyli jakieś 16/17 cykli. Oczywiście te, co mają za sobą 1 czy 2 cykle to gratulacje, ale to właśnie nie jest takie hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda........24......Warszawa...2 Joanna82.......Joanna........24......Poznań.......0 Urszulaxxx......Ula............26......Gdańsk.......4 staraczkaaa....Kamila.......27......Kraków.......1 i jeszcze ja....Katarzyna...24....Starachowice...0 zmienione. Racja:) ale raptem za 3 dni moje pierwsze starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Urszulaxxx ma rację. Dziewczyny bardzo chcą i nie zawsze wychodzi to tak \"hop siup\" a szkoda. Ja mam nadzieję, że nie będę musiała czekać 17 cykli. Bo się załamię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki z nowego staraczkowego topiku podczytalam was dzis troche, ja już staram sie od 07.07 i na tym topiku goszcze wiec u mnie 4 cykl starań kurde nie podejrzewalam ze to takie trudne :) Ale wam zycze szybkiego zaciążenia i samych sukcesow PS czasem zajrze zobacze jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anastazja123 życzę wytrwałości!! Zresztą nam też tego życzę. 4 cykle to już sporo, ale napewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena... dzięx za tabletki z wiesiołka. Muszę wypróbować skoro pomaga na gęstość i intensywność śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×