Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Ach ten internet :o Też nie mogłam wejść no i nie mogę Pechowa 13-tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zapytam bom nie doświadczoną ;) :p Ile go łykacie?? Bo jeszcze chyba jutro z rana skoczę kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mi się zaczęło kręcić w głowie i robi mi się niedorze :o RATUNKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to od jutra jako żem grzeczna dziewczynka zaczynam łykać (choć wolę zastrzyki) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.........czasem potrafie sobie sama stworzyc mdłości i chęc na wymioty:PMoze to po prostu organizm płata ci figle.Moze za bardzo sie nastawiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeee to przychodzi z nienacka i nie jest to przyjemne bo zaraz tracę równowagę i wszystko mi skacze przed oczyma. To jest krótkotrwałe ale dość intensywne. Nie stwarzam sobie takich sytuacji bo po wypadku jaki miałam 3 lata temu miałam coś takiego na okrągło ale bez mdłości. Bardzo tedo nie lubię i powoduje, że nie mogę wstać tylko muszę siedzieć w miejscu bo latam po ścianach jak pijany zając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez wypadek już chyba nie choć lekkie zawroty zostały. Ale można wziąść po uwagę ten scenariusz ;) Zwłaszcza, że to jesień i wszystkie dolegliwości neurologiczne (w tym psychiczne ;) ) się nasilają. Więc albo jestem już ciążowa ;) :p albo to ta jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoz to;):P Ja dzisiaj mam nieposkromiony apetyt, zezarłam pol czekolady a potem dodalam grzybki marynowane........no chyba w ciazy nie jestem;)W koncu mam zamiar 1 cykl sie starac bez zabezpieczenia:PChyba,ze cos mnie ominelo;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie apetyty to ja mam od dawna. Ilerazy mówię o śledziu w occie to mama idzie do sklepu i mówi, że corka chyba jest w ciąży bo sobie zażyczyła śledzi w occie ;) :p Ale to było przed ślubem jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyśleć, że ja mam samochodem do domu jechać, a jak mnie złapią te zawroty w drodzę?? No ale cóż ja zrobię, jak aj tu się mordóję ostatni dzień w pracy (staż miałam) to on z kuzynem na piwku siedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 04mg dziennie 1 tabletka bez reepty:) Ja łykam jeszcze Materne znaczy witaminy dla starających się i Bromergon na regulacje cykli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×