Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

tofikowa Ja pierwszej ciąży też nie donosiłam. W 7 tygodniu nastąpiło poronienie, ale winię się za to tylko i wyłącznie Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie erotyczne
najwazniejsze zeby sie nie zalamywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulaxxx przykro mi, ale widocznie właśnie nie było Ci pisane:( Kurcze tak mi przykro się robi jak kobiety tracą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nałogowe staraczki ;) :p Bo to stanie się naszym największym nałogiem przez jakiś okres ;) A tak swoją drogą to nie znam przyjemniejszego nałogu hehehehehe Standardowo będę musiała sobie odmówić kawki, goooooooooorących kąpieli, piwka (zwłaszcza karzennego), już nie palę tak więc mam z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie erotyczne-- dokładnie. Ja się nie załamałam, bo młoda kobieta ze mnie jeszcze, więc nic nie stoi na przeszkodzie ponowić starania(co czynie) zresztą nie byłam gotowa i byłam głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu🖐️ ta Twoja stopka mnie normalnie rozbraja:D Jak tam samopoczucie? A Ja w ogóle już tych mdłości nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moja mama poronila pierwsza ciaze, byla wtedy w 3 misiacu potem zaszla w ciaze poza maciczna i tak dopiero bo 5 latach staran urodzila sie moja siostra a za nastepne 2 lata ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki wciągnęłam dziś dwa pączki z bitą śmietaną, wypiłam kawę i jak narazie nic ;) Wczoraj rozmawiałam z mężem na temat naszych starań i tak stwierdziłam, że to on tak mnie nastawia do sądzenia, że jestem w ciąży bo widać, że cholernie mu zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu mam nadzieję, że zawodu nie będzie i jednak okaże się, że będziesz mamusią. Mój też nakręca się bardziej niż Ja, więc muszę go zawsze pacnąć łapką w główkę i zaraz zwalnia tempo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ale wy szybkie:D a_guu🖐️ ale takie popędzanie nie zawsze jest dobre. Ja nie lubie jak mi mój stoi nad głową i truje czy to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wytłumaczyłam mu, że te moje zawroty to standard bo już zapomniał o nich, że miałam je na okrągło ;) Że mogą to być skutki aury jesiennej . Ale on swoje bo wszyscy twierdzą, że jesteem - tylko ja przejdę sie ze dwa razy do kibelka (np. po piwku) w kródkim odstępie i też zaczną latać, żem w ciąży ;) A jajniki mnie cholernie bolą na zmianę, raz prawy raz lewy :o Ale to takie chwilowe ale intensywne a nigdy tego nie miałam. A zaczęło się od poniedziałku i tak do dziś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie on nie truje ale jak słyszy zawroty głowy to ma nadzieję ;) A jak usłyszy mdłości to już lata jak skowronek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Ale znowu się rozpisałyście przez te pół godziny :) Witaj A_guu Urszulaxxx - bardzo mi przykro ... Życie Erotyczne - zatrąbisty nick :D:D Chyba powoli uzależniam się od tego forum. Miałam przez 2 godziny nie wchodzić tu, tylko zrobić w pracy co do mnie należy. Ale nie wytrzymałam :D Jak tak dalej pódzie, to będę miała nowy nalóg - ten topik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo mu powiedziałam. A i mowiłam, żeby on się nie zmienił ;) Bo to wariat, ja wariatka to będziemy mieć zakręcone dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe tylko, że z niego nie musisz rezygnować jak zajdziesz w ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak prawdę mówiąc jak facet tak bardzo pragnie dziecka to co ma się zmienić?? Patrząc pod tym kontem nie powinniśmy robić czegokolwiek bo przez to się coś zmieni ;) CZARNYM MYŚLOM MÓWIMY NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×