Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

A teraz idę kończyć rybki bo muszę sie wyrobić już teraz przez godzinkę a ni mało roboty mi zostało. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż bardzo lubi dzieci i ma o wiele większą cierpliwość do nich niż ja. Też bardzo by już chciał być tatusiem, ale z drugiej strony nie wie, jat to jest mieć takiego malucha w domu. Mój młodszy brat urodził się, jak miałam 8 lat, więc pamiętam nocne akcje z płaczem, przewijanie i bawienie - wiem, na co się decyduję. Ale on nie jest tego w 100 % świadomy. A Wasi panowie wiedzą, co ich czeka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie - nie chodzi mi o wiedzę teoretyczną, bo każdy facet wie, że niemowlaki płaczą i robią w pieluchy, ale o praktyczną - czy mieli dłuższy kontakt z takim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz byl najmlodszym z trojki rodzenstwa, jak ja wspominalam mam starsza siostre siostra 4 lata temu urodzila pikna i slodka corcie wiec duzo sie nia zajmowala, i rowniez mysle ze wiem na co sie decyduje a maz wlasnie nie widze ze ma mnostwo energii, ale martwie sie ze moze sie rozczarowac, on jest bardzo spioch w przeciwienstwie do mnie(wyobrazcie sobie ze jeszcze spi) martwie sie na zapas ale mysle o tym ze moze zdziwic sie natlokiem obowiazkow przy malym dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko się wypowiem. Tak moje kochanie wie ile jest zachodu z takim maluchem bo miał nie jedną nockę nie przespaną ;) bo ma siostrzenicę i bratanicę ;) Tak więc świeża sprawa :D Bp jedna ma 3 latka a dróga 1,5 roku ;) i wiecznie słyszy, ze brat chodzi niewyspany hehehehe Zresztą rozmawiam z miśkiem o tym i myślą, że już wie na co się porywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążyłam wyjść do zsypu a wy już tyle. Mój jest przygotowany bo opiekował się młodszą siostrą. Tzn. przygotowany umownie, bo jak przyjdzie co do czego to pewnie inaczej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba największe marzenie każdego faceta ;) wyjść na spacer z dzieckiem i pokazać jekie ma się piękne dziecko ;) Zawsze wtedy faceci chodzą tacy dumni jak pawie. Po prostu chcą się pokazać ;) Tak taż mi się oświadczył mój mąż mówiąc, że on też tak chce wydząc jakiedoś faceta w parku z maleństwem ;) Orginalne oświadczyny no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ucieka robić te ryby bo mąż wróci z pracy a ja będę daleko w polu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie erotyczne
nienastawiaj sie bo sie rozczarujesz ej niech mnie ktos dobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa - ból brzucha w terminie @ to może być rozciąganie się macicy.Niektóre kobiety prawie go nie czują, inne znowu odczuwają tak jakby miały zaraz dostać @ Trzymam kciuki. Oczywiście, nie ma co nakręcać się, bo jeśli nie jest się w ciąży, to przez to nakręcianie @ może się przesunąć o kilka dni. Ale dopóki nie ma krwawienia, trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam taka potrzebe by cos pic jak siedze prz kompie a zeby to nie bylo pifko o tej godz... to bedzie kawka i wiecie co zimno mi jest:P , nie moge sie rozgrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×