Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

tak jutrzejszy dzień zaliczam jeszcze do oczekiwania, na @ bo to regularne a później lekkie spóźnienie. A może cykle mi się rozregulowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staaraczka to bylaby moja 5 ciaza, z tym ze tylko dwoje dzieci urodzilo sie, a dwoje to Aniolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddaje sie.Walcze.Nie mam pojecia co jest powodem.Po drugim poronieniu (30.06.2006)zrobilam komplet badan i wszystkie bez zastrzezen.Jeszcze zostal do zrobienia wymaz w kierunku chlamydii, ale to w srode, bo musze jechac do krakowa na slawkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 a nie robiłaś wcześniej tych badań. Kurde Ja wszystkie wymazy robiłam przed podjęciem decyzji o pierwszym dziecku, bo Ja to strahliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam huta;) według urzedu miasta to nowa huta według urzędu skarbowego to kraków śródmieście, a według sądu to podgórze;) tak sobie nasze osiedle kraków podzielił;) a co do przedziału 30 to ja za miesiąc i pare dni tez do niego wejde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja, pewnie masz na mysli genetyke. Tez sie boje i mam swiadomosc ryzyka, ale....wiesz co sie czuje jak sie pragnie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie robilam zadnych badan. Dwie pierwsze ciaze zakonczyly sie pomysnie, dwoje wspanialych dzieci.Pierwsze poronienie w wieku 30 lat a teraz drugie.Boje sie ale nie daje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 to co teraz naszpiszę może jest egoistyczne, śmieszne itd. Ale tak miało być. Nie miałaś urodzić tych dzieci zresztą Ja swojego pierwszego też. Przyczyn na poronienia jest wiele, ale widocznie organizm nie przyjął tego płodu a los chciał nam sprawić psikusa i pokierować w zupełnie innym kierunku. Ubolewanie i zalamanie się jest najgorsze. Masz 2 dzieci teraz planujecie 3 i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulaxxx dziekuje za wsparcie ❤️ Strach i niepewnosc pozostanie ale jest tez wiara i nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinka, masz racje.Nie przyszlam tu \"smedzic\".Taki radosny topik nie moze stracic swojego charakteru.Juz nie bede wspominac.Obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 nie ma za co🌼 Ja mniej przechodzilam utratę pierwszego. Z biegiem czasu i wieku rozumiem więcej o utracie i tragedii, ale NIE PODDAWAJMY SIE😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też łykam Bromergon. Duphaston miał wyregulować łykałam przez 3 cykle i nic, więc zmieniono mi lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×