Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Cześć QUERRILLA 🌻 A jak się używa testów owulacyjnych ;) ? Ile jest testów w 1 opakowaniu ? Przyznaję się, że nie znam się na tym. A co słychać u Ciebie ? Staranka idą pełną parą ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) dziekuje bardzo za zyczonka👄 Kosona---nie przejmuj sie takimi zaczepkami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł. TOFIKOWA. w jednym opakowaniu jest 5 testów tzn na pięć dni. Ja mam cykle co 30dni wiec zaczynam test robić 14 d.c. Codziennie o jednej porze najlepiej wieczorem.i przed zrobieniem testu nie robic siusiu ok. 4h :( test podobnie jak ciążowy ma dwie kreski tzn jedną testową (ciemno różowa) i drugą KONTROLNĄ. w zalezności od stężenia hormonu LH w moczu kreska ma intensewniejsza barwe. Tzn im bliżej owulacji tym wydzielanie tego hormonu jest większe tym ciemniejsza kreska. Gdy kreska osiagnie kolor testowej (tzn ze w ciągu 24-36h pojawi sie owulacja)-tego dnia nalezy rozpocząć starania :) i najlepiej powtórzyc nastepnego. Ktos moze powiedzieć ze okej, ale jak rozpoznam kolor czy jest taki sam jak testowy, hm bedziesz widzieć. ja uzywam polskiego testu TEST LH za 25 zł, oczywiście sa droższe za 50zł itd, ale ja propaguje polskie produkty; a juz wole sie trzymac jednego. Test także pozwala Tobie okreslic jak ma sie stężenie tego hormonu i czy wogole jest . Bo zna przytpadki dziewczyn ze robiły takie testy i nie miały zmiany w kolorze kresek, ale to juz zadanie dla badania endokrynologicznego. Test nie jest jakims 100% pewnikiem ale zwiększa szanse, no i skutecznie pozbawia Nas spontaniczności:( ALe dzięki niemu poznałam swój organizm i okresliłam czas owulacji, polecam zrobić sobie taki test.chociaż ost zrobiła tak sobie trzecie taki test i wyszła mi owulacja 4 dni niz wyliczenia, wiec NASZE organizmy sa niezbadane. buziaczki, starania sa ale na spokojnie, bo Mój Mąż jedzie w delegacje w moje płdne dni...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KOSONA JA TEZ MAM DYSORTOGRAFIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE PRZEJMUJ SIE JAKIMIS intryzami na NASZEJ STRONIE. 🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale się naczytałam.....Więc na początek gratulacje dla tantusi i staraczki :). sss1982, przykro mi, że dostałaś@, w takim razie jestesmy w podobnej sytuacji. Ja też myślałam, że nam się udało, aż tu wczoraj przyszła @ w 33 d.c. I do tego jeszcze skręcałam się z bólu do tego stopnia, że myślałam że stracę życie. Idę do gina dopiero 7 XI, ale musze jej od razu powiedzieć co się działo, bo to jest nienormalne!!! A za pare dni zaczynamy z mężusiem od nowa:) W końcu musi się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMM
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 21. Muszelka1........................26........Wrocław...........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 21. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 22. Magge.............................27.........W-wa..............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa------narazie sie ucze na teorie i na dniach bede szla ustalic termin egzaminu:) dzis bylam na szkoleniu w sprawie tych wyborow..spoko bylo fajnych ludzi mam w komisji:) zmykam pilnowac zapiekanki ziemniaczanej:) milego wieczorku wszystkim zycze i witam nowa kolezanke🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Witaj Maggi :) fajnie, że jesteś z nami, im nas więcej tym lepiej :D Laseczki - nasz topik chyba powoli zamiera - piszcie co u Was słychać, jak idą starania :) U mnie w biurze jest teraz zimno - szef oszczędza na ogrzewaniu i mam całe nogi zmarznięte 😭. Chyba muszę się rozgrzać gorącą herbatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa❤️🖐️ Jak tylko wyczuję, że owu się zbliża natychmiast zaczynam starania. W tym cyklu musi wszystko elegancko wyjść. staraczko zrób nową tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny!! staraczka gratuluje z całego serca upragnionej fasolki. Urszulax powiedz mi czy ten wiesiołek daje jakieś rezultaty bo zastanawiam się czy zakupić. Ja właśnie zakończyłam teraz starania i czekam na @ który ma się pojawić 26/30.10. Mam nadzieję, że się nie pojawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no wlasnie tez ostatnio zauwazylam ze na naszym topiku cos sie pustawo zrobilo...:( u mnie to chyba jednak nie ciaza bo tempka troszke spadla...na 36.64 wiec za niska przeciez jak na ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no troszkę mnie nie było, ale to ze względu na pracę i pewne rodzinne kłopoty, ale już jest wszystko ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Balerinko ❤️ już się stęskniam za Tobą :D Pewnie masz teraz dużo zajęć - ach te strudia ;) Bo studiujesz, prawda ? Właśnie Staraczkoo - co z nową tabelką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam w ten deszczowy (w warszawie) dzionek 🌻 ale u mnie slonce, bo .... glowa mnie dzis nie boli !!! youppppii :-D trzy dni umieralam....a dzis odpukac..... wczoraj u internisty bylam, przepadala na wszytkie strony..... no i orzekla ze hormony ciazowe mi szaleja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa studiuje, ale jakoś zaczyna mi się to nie podobać i nudzić. Chyba nie ten kierunek co bym chciała studiuje. A w ogóle ostatnio mam strasznie niskie ciśnienie i głowa mnie boli prawie codziennie. Nawet kawa nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jako taka pogoda. Nawet ostatnio ciepławo było. I w ogóle przechadzając się ulicami mojego miasta napotkałam starych znajomych:D Miłe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foffikowa 🖐️ ❤️ trzymam paluszki za diete i poprawe zdrowka Twego, a w przyszlym cyklu bede trzymac kciuki za ...... :-D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę wyszłam i proszę - jaki ruch :D Cześć Joanna82 - też mam naqdzieję, że @ nie pojawi się :D Będę Ci kibicować :D Bo ciś u nas zastój z nowymi ciężaróweczkami :) Maybee - dopóki nie ma @, zawsze jest nadzieja. Tantusia - no wreszcie Cię głowa nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna82- polecam. śluz jest znacznie intensywniejszy i żadne mierzenie temp podczas i przed owu jest mi nie potrzebny. Sama poprzez zwykłą obserwację mogę stwierdzić, że już są te dni. 🌼 tofikowa, balerinka, staraczkaaa, Joanna 🖐️ reszta namnożyło się nas. Ja mam znowusz problemy z tym kompem. Chyba wirusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulaxxx No proszę :D Jak fajnie. Znajome twarzyczki. A gdzie jest i jeszcze ja. Chyba ostatnio też coś zaniedbała nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinko - a możesz jeszcze zmienić kierunek ? Bo jeśli to pierwszy lub drugi rok, to jeszcze można coś pokombinować. Tantusiu - w sobotę kończe dietę :D :D :D Już nastawiam się psychicznie na pyyszneggo smażonego schabowego ;) już mi ślinka cieknie. Cały czas jestem na zupach i bułkach z białym serem - już mi to obrzydło. Urszulaxxx - witaj Miałaś niedawnno imieniny, prawda : Wszystkiego naj naj naj ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się wszystko ogarnąć żeby być na bieżąco. Mam nadzieję, że do wieczora mi nie zejdzie czytanie wszystkiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×