Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

tofikowa ❤️ 🌻 mialam...ale w pracy zmienili nam centrum medyczne...o ironio...i to moja pierwsza wizyta i w nowym centrum i u nowego gina.... no nic zobacze, prawda? moze bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny nie wiem co mam robić czy sie cieszyć czy nie zapeszać jeszcze jestem taka podenerwowana @brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwaiarenko Trzymam mooocnooo kciuki :D Może jednak nie będzie @, a Ty będziesz trzecią Mamusią na naszym topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się kobitki. Ja własnie dostałam zielone światło od gina i zaczynamy staranka. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Muszelko1 :D Serdecznie witamy w gronie jesiennych staraczków. Fajnie, że dołączyłaś do nas. Kiedy dokładnie zaczynasz ? Czy to Twoje pierwsze starania ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!! Oczywiście mnie tak szybko już teraz nie w głowie dzidzia ale to nie znaczy, że się mnie tak łatwo pozbędziecie :p Wczoraj mąż stwierdził, że musimy poczekać do rocznego rozliczenia z US i wtedy dowiemy się jak jego działalność prosperuje i wtedy też będziemy wiedzieli mniej więcej kiedy będziemy mogli realizować nasze plany, które oczywiście będą oczywiście przygotowaniem do poczęcia nowego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj A_guu - my nikogo nie chcemy się pozbywać :D Jesteśmy żądne Twojej obecności :D No proszę - pierwsza kobieta, którą znam, a która uzależnia starania o bobaska od rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to podsumowałś :p ;) Ale to nie do końca tak ;) Od tego zależy kiedy zaczniemy się budowć czy odkładane pieniądze będą szły na zapłacenie podatku czy tylko na konto bankowe ;) No a własny domek jak powstanie to już żadnych ogródk do tego aby mieć bobasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :-) po badaniu juz... mam sie traktowac jak kobiete w ciazy, tak powiedzial lekarz ;-) dbac, uwazac, nie przemeczac, nie stresowac itd itd badanie z krwi zrobione, wyniki po 19 dzis a usg dopiero za 3 tyg, przy tak wczesnej ciazy usg dzis nie mialoby sensu....najprawdopodobniej lekarz spedzilby jakies 40 min na szukaniu pecherzyka.... no nic....musze sie uzbrioc w cierpliwosc i 3 tygodnie na pierwsza fotke dzidzi poczekac :-) poczekam! :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa 😘 :-D nie placilam....nie place ani za lekarzy ani za badania....moja firma pokrywa koszty... nie wiem nawet ile takie badanie kosztuje \"na miescie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu - nic nie pisałaś o @, czy ją dostałas ? Kawiarenka teraz też czeka ;) Balerinko - a Ty w stopce miałaś termin @ na 17-20 paździenika. Napisz, co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bolal.... caly czas mnie lekko i czasami pobolewa.... no normalne..... kawiarenko, jeszcze nic nie wiadomo, nie chce Ci robic niepotrzebnie nadziei, ale...... jestem dobrej mysli! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo jest bardzo goraco
a ja jak kupie sobie samochod, nowe mieszkanie, nakupuje sobie tysiace nowych modnych ciuchow to wtedy tez przyjdzie pora na dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo jest bardzo goraco - to Twój wybór i szanuję go. Każdy sam sobie wybiera, czego najbardziej pragnie w życiu (i w jakiej kolejności ;) ). Więc jeśli tak wybrałaś i jesteś z tego zadowolona - gratuluję i życzę spełnienia tych zamierzeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie :( dzisjaj to nie moge sie normalnie skupić i cały czas myśle (jak ma przyjśc to niech przychodzi@) bo i głowa od myslenia mnie boli ale wczoraj tez pobolewał ???juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenko - taki stan niepewności jest okropny, wierzę Ci. Ale i tak trzymam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tofikowa.... to nie będzie pierwsza ciąża - pierwsza była dokładnie 2 lata temu spontanicznie niepalnowana- niestety Dzidzia po 7 tygodniach ciąży zawróciła.....:( potrzebowaliśmy troche czasu żeby sie wszystko poukładało i w głowie i w serduchu i w życiu .... Wieć właściwie te staranka będą pierwsze bo w pełni świadome no i staranka zaczynamy juz ..tzn odczekałam jeden cykl po pigułkach zrobiłam konieczne badania byłam u gina i wszystko oki :) więc starania ruszają pęłną parą:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelko1 - bardzo mi przykro ... Dobrze rozumiem, co przeżyłaś 2 lata temu, ja straciłam dziecko w 12 tc w marcu tego roku. Dobrze, że zrobiłaś potrzebne badania i że wyniki są oki ;) Życzę zatem owocnych starań :D Jeśli masz ochotę, dopisz się do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Jakiej tabelki???? O co chodzi ?? przyznam się że przeczytłam jeszcze całego topiku....bede miala czas za ok 1,5 tygodnia:) to obiecuję odrobić zaległości :). :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelko1 - kopiujesz tą tabelkę, wklejasz ją do swojego postu i dopisujesz swoje dane :) Jeśli nie czytałaś całego wątku, to aktualna sytuacja wygląda tak: Staraczkaa - zaciążona :D Tantusia - zaciążona :D Jakie robiłaś badania ? NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wczesniej robiłam wszystkie wirusy (tokso,MCV, różyczka itp) - szukałam przyczyny ..nieiwle sie dowiedziłam a teraz robiłam morfologię i mocz....byłam szczepiona na żołtaczkę... + przez cąłe te 2 lata regularne kontrole u gina NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.Muszelka1........................26........Wrocław...........1:) Gratuluję już żaciążonym:) Uważajcie na siebie :) ....trzymam kciuki za wszystkie strające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszlko - zjadłaś Sss1982 ;) Poprawiam NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 19. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 20.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 21. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 :) Jesteś z Wrocławia :) kocham to miasto - studiowałam i mieszkałam tam przez 5 lat i bardzo mile go wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella18
Kawiarenka 🖐️ zrob test i bedziesz wiedziec na czym stoisz.@ mialysmy miec podobnie wiec test prawde Ci powie, mnie niestety obdarl z nadzieji... Wlasnie Balerinko co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domu. Życzę wszystkim miłego weekendu. A w poniedziałek mam nadzieję, że któraś z nas pochwali się 2 kreseczkami na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa oj pisałam kochana ;) A dostałam dlatego u mnie jest przy cyklach \"za rok\". Ale jaka okropna. Oj brzuch to mnie trzeci dzień boli. Pierwszego to ja spać nie mogłam a tabletki też nie pomagały. Cóż to się ze mną dzieje to ja nie wiem :o Mąż sypnął taki tekst przedwczoraj na wieści, że nie udało nam się \"oj to znaczy, że to nie takie pirnąc w kij, spłodzic potomka :D \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ktos tu mial chyba imieninki?? tofikowa----WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!🌻🌻 a jutro beda dwie solenizantki;) co u mnie??? szukam pracy a wieczorki spedzam z mezem dlatego ostatnio malo sie udzielam dzis przyszedl mi list ze powolali mnie do komisji wyborczej:) kumpela mi zalatwila spoko zawsze jakies nowe doswiadczenie i moze cosik wpadnie przy okazji do kieszeni:) witam nowe kolezanki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×