Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Witaj Peppetti Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku. Kobieto - błagam nie kuś mnie kotletami mielonymi z papryczką ;) bo rzucę tą paskudną dietą i tak się skończy leczenie jelit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe koleżanki - mam nadzieję, że mogę sie przyłaczyć do tematu? U nas pierwsze starania - mam nadzieję, ze skuteczne się okażą jak i przy pierwszej ciaży. Maybee - masz urodzinki w tym samym dniu co mój Maciuś - to szczęsliwy dzień. Moje zaś są dzisiaj. Jeśli dobrze doczytałam to ty też zdajesz teraz na prawo jazdy? Ja mam egzamin 10,11,2006, tyle, że strasznie późno o 19:30. Jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona to podam dane do wpisu do tabelki - jak da radę to ja wybieram odrazu tę drugą tabelkę - hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewcznki ale narazie nie mam jeszcze terminu jak tylko go ustale to ebde prosic omocne trzymanie kciukow:) nicolla----chyba mowisz o moich imieninach?:) witaj i dolaczaj sie smialo no ja juz mialam podniesc lament o to co z tymi ponizej 27 roku zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac z biologicznego pkt widzenia, te ponizej 27 roku maja wiecej czasu niz 30-stki ;-) dlatego tak mi sie napisalo... KOCHANE !!! TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE Z WAS I MOOOCNO WIERZE ZE WSZYSTKIM SIE UDA!!! i 23 i 30 i 36 !!! i czekam z niecierpliwoscia, az zaczniecie sie chwalic jedna przez druga...DWIEMA kreseczkami :-D Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczeta i niezaleznie od wieku zycze z calego serca zafasolkowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ZYCZĘ Wszystkim nie-zafasolkowanym DZIEWCZYNOM (czli sobie też) ŻEBYSMY ZASZŁY w ciążę w najbardziej dogodnym dla NAS MOMENCIE......... WYPOWIEDZMY SOBIE TO ZYCZENIE DZISIAJ WSZYSKIE PRZED ZASNIĘCIEM ABY SIE SPEŁNIŁO 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam staranka :) ale wielkich nadzei nie wiąrze z Nimi....bo Moj Luby na delegacji........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macro
Dziewczyny przyjmiecie mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Baaaaaardzo podoba mi sie ta druga tabelka, musimy ja szybko zapelnic:PJa ostatnio na nic nie mam sily, to chyba to przesilenie jesienne:(Dopada mnie smutek, przygnebienie,ale taki bez powodu.Najchetniej to przespalabym cala jesien i zime, brrrrrrrr nie lubie tych pór roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja tu na chwilkę staranka ida powoli . W so mam egzamin więc nie wiem w co ma ręce wsadzić.. napiszę cos wiecej w przyszłym tygodniu pozdrawiam....🌼 Ta druga tabelka też mi się podoba bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Troszkę tu nie zaglądałam i znów mam duże zaległości w czytaniu :( tez ta druga tabelka podoba mi się zdecydowanie bardziej i mam cichą nadzieję już niedługo wpisac się do niej :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Nicolla i Macro - witajcie w gronie jesiennych staraczek :D Muszelka1 - powodzenia na sobotnim egzaminie. Napisz potem, jak Ci poszło :) Selenka32 - głowa go góry - nie daj się jesiennej chandrze ;) Też nie lubię tej pory roku, ale ta jesień będzie wyjątkowa - bo nam wszystkim spełni się nasze marzenie i zaciążymy :D Maybee 🌻 Tantusia 🌻 QUERRILLA 🌻 Gawit_27 🌻 I dla całej reszty dziewczyn 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie kobietki, nowo przybyłe również Muszelka1 powodzenia życzę. Jak tam wasze staranka, ja jak narazie odpoczywam bo czekam na @, a dotego mąż chory;) przeziebił się na imprezie sobotniej i mi tu umiera;). buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosona Kiedy masz termin @ ? Nie wiemy, kiedy najbardziej trzymać za Ciebie kciuki :) Pozdrów męża - chorzy faceci zachowują się czasem jak dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co do chorych mezczyzn to prawda że sa czasmi jak dzieci u mnie jest podobna sytuacja z moim mężem czasmi mnie to smieszy ale co zrobić musimy jakos to przetrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOŁ BALERINKA, KAWIARENKA!!!! JESTEM W PRACY I MAM TROCHE PAPIEROWEJ ROBOTY... NA CHWILKĘ WESZŁAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się z Wami pożegnać na parę dni - właśnie wróciłam od lekarza. Ostatnio trochę koszlałam, ale nie miałam temperatury. Więc się nie przejmowałam. Jednak kaszel nasilał się i k.... mam zapalenie oskrzeli 😭 I znowu antybiotyki :o Dostałam L4 i zmykam już do domu. Jak pech, to pech ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, OJ, OJ,OJ,BIEDNA TOFIKOWA no taka okropna pora roku.... powrotu do zdrowia ZYCZĘ !!!!!!!! -POLECAM picie WAPNA Z VIT C -mulsujące tabletki - ale mnie stawiaja na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko, napisz mi jak wstawiacie te ikonki jak KWIATEK, SERDUSZKO, BUŻKI-bo jak widzisz w poprzednim mi nie wyszedł kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Querilla----piszesz kwiat w kwadratowym nawiasie ale tylko z malych literek:) tofikowa----:( szybkiego powrotu do zdrowia!!!🌻🌻🌻👄👄👄 trzymaj sie cieplutko😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje dane: nick: Nicolla wiek:26 CS: 1 miasto:Warszawa/Piaseczno i dziękuję za miłe powitanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×