Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

o tak staraczka🖐️ nie wszyst5kie mają możliwość przechodzenia ciąży bez dolegliwości, więc trzymam kciuki by cały jej przebieg był bez objawowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki 🌻 NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie 🌻 Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, do roboty!!! Musimy chociaż wyrównać tabelki, co? Czekamy, na przyszłe mamuśki niecierpliwie!!! :) Ja sie łudzę, że może w tym cyklu sie powiedzie. Ale byłabym szczęśliwa, gdyby mnie spotkał taki prezent na listopadowe urodziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu tableka wygląda lepiej ;) Maggi - trzymam mocno kciuki, żeby Ci się udało w tym cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki 🌻 NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie 🌻 Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć..........Miasto 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............?........... Kraków 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007..........Warszawa doisalam jeszcze miasto, bo jak sie staraczki zaczna z tabelki przerzucac, to nie bedziemy wiedzialy skad pochodza przyszle mamusie....straczka, dopisalam u Ciebie Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1. 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....CyklStarań............Poród 1. staraczka..........Kamila..........27...........1............21.06.2007 2. tantusia............Iwona......27............1...............czerwiec 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki 🌻 NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie 🌻 Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć..........Miasto 1. staraczka.....Kamila..........27...........1....................?.............?......... Kraków 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007..........Warszawa oj, a chcialam zeby ladnie miasto pod miastem bylo.... ostatnia proba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, w tym samym czasie dzialamy.... dopisz prosze miasta w swojej ostatniej tabelce....bo widze ze i plec wykasowalas, a termin porodu dodalas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh chyba coś nie wychodzi.... wam:D NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1. 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Miasto.......Cykl St........Poród 1.staraczka.......Kamila......27..........Kraków........1.....21.06.2007 2.tantusia.........Iwona......27..........Warszawa...1.....czerwiec07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1. 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Miasto.......Cykl St........Poród 1.staraczka.......Kamila......27..........Kraków........1.....21.06.2007 2.tantusia.........Iwona......27..........Warszawa...1.....czerwiec2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej tabelce same 27-latki ;) he he he Jeśli zadziała prawo serii, to teraz zajdą w ciążę pozostałe 27 latki - Gawit_27, QUERRILLA i Magge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh tofikowa, fajnie by było gdybyś miała rację!!! I do tego jeszcze 27 XI mam urodziny 27-me, hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadaniu - standardowo bułka z chudym białym serem bleeee :o Balerinko jak pisałaś o tych Twoich kotletach mielonych to prawie oplułam monitor ;) - tak mi się chce już coś smażonego i normalnie przyprawionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOFIKOWA, NO WŁĄSNIE NASTĘPNE W KOLEJCE 27 LATKI!!! HI,HI. NO MOZE TERAZ W TYM CYKLU SIE UDA, MAM PRZECIEZ MAGICZNĄ zwiewną koszulke koronkową...i coś jeszcze planuje :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOFIKOWA, TO NIECHAJ I TAK BEDZIE :-) potem 28-latki czyli Madzia28, potem 29-Kosona ..... a potem 30 czyli m np. TY :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maybee Życzę powodzenia na egzaminie z prawka jazdy :) Mi egzamin dał nieźle w kość. Najbadziej to mnie wk..... parking. Nie zapomnę, jak egzaminator oblał mnie, bo przy \"tunelu\" nie zatrzymałam się przy cofaniu 20 cm przed linią, tylko 40 cm ! Ale zdawałam 3 lata temu, a teraz podobno jest lżej na parkingu. QUERRILLA - ach ta Twoja koszulka ;) Chyba po wypłacie też sobie sprawię taką koszulkę :D Będę wścibska - co jeszcze planujesz ? :D Tantusia - ja proponuję inaczej - po 27-latkach, zaciążą wszystkie naraz :D No bo byłyby pokrzywdzone wszystkie dziewczyny poniżej 27 r. życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. a wiec Tofikowa planuję no świece (bo towarzyszyły Nam jak pierszwy raz sie kochalismy)....no i jak zwyle jakis filmik :) no i butki na obacsie... ALE WSZYSKO W DOBRYM TONIE I SMAKU oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi, no zobaczymy czy nie nie zasniemy za szybko-bo w piatek po pracy ledwo zyję :(.... Oj chciałabym zajśc w ciąże, i inaczej patrzec na moja prace i nie stresować sie na każdym kroku, i wiedzieć ze sa wazniejsze rzeczy NA ŚWiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - też zmykam, czasem muszę trochę popracować ;) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeœć dziewczyny Ja dziœ tak szybciutko, bo jestem w pracy. U mnie wszystko ok, tak sobie Was czytam ukradkiem. Œwietnie, że humorki dopisujš. Pomarańczowi wtršcajš się nam w dyskusję, tylko niestety nic konstruktywnego nie wnoszš do tematu. magge - dlaczego wyrównać tabelki?? Szybciutko musimy wszsystkie przeskoczyć do drugiej tabeleczki. Zarówno za Was, jak i za siebie mocno trzymam kciuki!!! tofikowa - zapraszam na kotlety mielone z papryczkš. Wczoraj mnóstwo ich zrobiłam i już nie moge na nie patrzeć. Maybee - trzymam kciuki za egzamin na prawko. Querilla - czekamy na relację z wieczoru sam na sam z mężusiem. Wierzę, że oprócz tego, że będzie miło to jeszcze owocnie. Za dwa tygodnie zrobisz teœcik i ujrzysz dwie kreseczki!!! pozdrawiam wszystkie i na razie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×