Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość magua
sorry, pomilam tematy.... ale pozdrowienia dla wszystkich staraczek :-D ja z ciezarowego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia jeśli boisz się przytyć w ciąży to ostatnio przeczytałam gdzieś na forum że dobry jest krem FISSAN. Stosuje się go od 3-go miesiąca. Ja raczej jestem do tego nastawiona sceptycznie, bo każda kobieta jest inna i inaczej przybiera na wadze i również każda w różnej intensywności się tych kilogramów pozbywa po porodzie, ale spróbować można.A podobno jest w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubran ciazowych, to na pierwszy rzut mam z glowy....bo dostalam cala siate od mojej przyjaciolki-szczesliwej mamusi .... a potem z przyjemnoscia bede szukac fest ciuszkow na wielki brzuch :-D i wiecie co? nie boje sie przytyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia powiem szczerze ,że dawniej mialam obsesję na punkcie wagi, ale teraz na wszystko patrzę inaczej.Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej DZIDZI🌼. A co się dzieje ze Staraczką? Odezwij się jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magua :D 🌻 sss1982 - też mi wypadają strasznie włosy. Ale ja tak zawsze mam jesienią ;) jestem przyzwyczajona ;) jednak coś mnie kusi i chyba umówię się do fryzjera na przyszły tydzień i skrócę o parę cm kudełki :) Dobra jest maska do włosów WAX i tabletki skrzypovita. Jednak nie polecałabym żadnych tabletek dla starających się dziewczyn - witaminy i suplementy nie są wskazane w ciąży, a tak naprawdę przecież może nam się udać w najbliższym cyklu :D Tantusiu - teraz są takie ładne ubrania ciążowe - ostatnio oglądałam fajną bluzkę z rozkloszowanym dołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982 ....ja tez mialam obsesje...liczenie i pilnowanie sie... a teraz czuje sie rozgrzeszona i choc raz w zyciu bez wyrzutow sumienia zamierzam przytyc ! :-D buziaki dla Ciebie 👄 tofikowa...... oj tak ciezarowe ciuszki sa piekne :-) ale skad na to wszystko kaske wziac.... badania, lekarze, niebawem ciuszki i wyprawka dla DZIDZI, lozeczko, caly osprzet, wozek itp itp itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - nie zamartwiaj się na zapas. Pieniądze na wyprawkę jakoś się znajdą. Rodzina też coś pomoże. I nie trzeba kupować najdroższych rzeczy. Mój brat kupił dla synka od znajomych używany wózekj i łóżeczko (bez materaca) - były w bardzo dobrym stanie. A poza tym ciuszki ciążowe nie są najważniejsze. Najważniejsze jest zdrowie dziecka i oczywiście Twoje. Zresztą dla dzieciaczka będzie obojętne, czy śpi w różowym pajacyku z misiem za 80 zł, czy w najzwykleszym za kilkanaście zł (byle był wygodny). ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a jak tam nasze mamusie się czują?? dawno mnie tu nie było ale postaram sie nadrobić zaległości w czytaniu pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nie pada śnieg ale jest potwornie mroźny wiatr pozdrawiam Tofikowa co u ciebie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kawiarenko nie dadzą mi posiedzieć w domu na L4 :o Ale sytuacja jest wyjątkowa: mąż koleżanki z pracy jest bardzo chory (nowotwór węzłów chłonnych) i ostatnio czuje się fatalnie. Obiecałam koleżance, że dzisiaj ją zastąpię. A jutro chyba zostanę w domu. Ale poza tym jest OK - tylko jedno mnie zastanawia - cały czas mam 37 st. C mimo, że czuję się znkomicie. Ostatnio tak miałam, jak byłam poprzednio w ciąży, ale teraz na 99,99 % nie jestem w stanie błogosławionym, więc nie wiem skąd ta temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez sie nie boje przytyć... kiedyś tez miałam obsesje na pukncie wagi i było zle ze mną...:( ale to juz inna historia mojej osoby. TO chyba przyjemne tycie bedac w ciąży, cja uważam ze kobieta w ciąży wygląda przepięknie i nie ważne ile przytyje:D a ja głupia znowu z WRÓŻKĄ smsowałam :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć QUERRILLA QUERRILLA - co Ci wróżka przepowiedziała ? No mam właśnie stan podgorączkowy, ale nie wiem od czego, bo czuję się bardzo dobrze ;) Chyba, że to alergia na pracę hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 9.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 10.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 11.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 12.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 13.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 14.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 15.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 16. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 17. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......4 18.sss1982............................24......świętokrzyskie......3 19. Muszelka1........................26........Wrocław...........1 20. Magge.............................27.........W-wa..............2 21.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań............Poród........Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... KTORA NASTĘPNA W DRUGIEJ TABELCE BĘDZIE;) MAM NADZIEJĘ ZE NIEDŁUGO JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - może zrobimy jakieś zakłady buchmacherskie, która następna zaciąży ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, a moze wypij cos na zbicie temp-tzn mam na myśli GRYPOVITĘ -herbatke). hm powiedziała ze wszytsko wskazuje na to ze zajde w ciąże jeszcze w tym roku ..... a Mąż jak wrócił z delegacji o 3 w nocy jak sie dowiedział ze chyba mam ow... to nie dał mi spać.....no ale cóż poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA Życzę ci tego żebyś w tej drugiej tabelce juz wkrótce sie znalazła ????? a jak tam u ciebie z @ sa juz pierwsze symptomy ciąży ile ci sie spóźnia @???? i czy robilas juz testy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenko kochana...HM NA RAZIE nie widze zadnych symptomów bo w sumie sie nie staralismy :( ale jak tylko bede cos wiedziała dam znać. na razie wiem ze skonczyły mi sie dni płodne (hm jak ja znam swoje ciało...pod tym względem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - z tą temperaturą to dziwna sprawa, bo nie działają na nią tabletki typu panadol, polopiryna czy gripex. Już próbowałam. Ten stan podgorączkowy mam od poniedziałku, czyli od 5 dnia brania antybiotyków. Zapalenia oskrzeli już nie mam, nic mnie nie boli, nie kaszlę, nie mam kataru. Po prostu sprawa dla Archiwum X he he he :D Trzymam kciuki za Ciebie, widać mąż wiedział, kiedy wrócić z delegacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - Wow - co to była za delegacja w Bielsku-Białej ? tzn. z jakiej branży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa, hm- ja jestem nie doszłą farmaceutką i moge sie nie znac a moze za słaby antybiotyk bierzesz tzn DOXYCIKLINUM czy inny? a moze tak byc ze 5 dnia jeszcze sie utrzymuje temperatura, wydaje mi sie ze po odstawieniu antybiotyku powinna sie wyrównać. do siedziby fiemy pojechał BRANŻA elektroniczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - brałam Augmentin (ten silniejszy) - wczoraj skończyłam 7 dniową kurację. Poza tym miałam jakiś lek wziewny w formie aerozolu. Ale nie dusi mnie i nie kaszlę i nie \"śwista\" mi w trakcie oddychania. Więc nie sądzę, żebym dalej miała zapalenie oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co dziwne - od początku zapalenia oskrzeli nie miałam teperatury - dopiero 5 dnia zażywania antybiotyku podskoczyła mi do 37 st. C A zawsze przy zapaleniu oskrzeli miałam 38-39 st. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie staraczki i przyszle mamusie,ja jestem z topiku letnie starania.Mam 3letniego synka,a teraz staramy sie o druga dzidzie i to juz 6 cykl staran. Zycze Wam wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa- hm to moze isc na kontrolne spotkanie do lekarza. To nic nie jest ja tez tak kiedyś miałam. lekarz powinien chciec zobaczyć Ciebie po kuracji antybiotykowej.:D w przy zapaleniu oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiafrancja Często Was podczytuję :) Też życzę Wam wszystkim szybkiego zaciążenia :) Jejku- Twój Maciuś jest przesłodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×