Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

tofikowa---powiem ci szczerze ze najchetniej to bym juz poleciala zrobic ten test ale to przykre i bolesne doswiadczenie mnie powstrzymuje.. niedowierzam po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee------- moje cykle maja dludgosc 26-27 dni, test z moczu robilam w 31 dniu, a z krwi w 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
Tantusia, mój plód nagle obumarł, nie wiadomo dlaczego, powiedzieli mi że tak się zdarza, ale dlaczego mi?? pewnie każda niedoszła mamusia tak myśli.nie miałam żadnych objawów. poszłam do lekarza a serduszko nie biło już:(,ale mam nadzieje że i mi sie uda, mayby, moja koleżanka po miesiącu w ciaże zaszła, i ma sliczną zdrową córeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukałam długo bo 19 skończyłam staż a dziś pierwszy dzień pracy tak więc niespełna 2 tygodnie. Co prawda nic wielkiego ale spokojna praca w sklepie. Trafiłam na punkt gdzie w niedziele jest zamknięte a ruch nasila się w okresie świątecznym. Trafiłam do wielkiej sieci sklepów gdzie jest większa szansa na to, że zostane tam na dłużej. Jak narazie nic sobie nie obiecuję bo jest nas dwie na jedno miejsce i do końca roku się wszystko wyjaśni. Liczę na to, że moja wszechstronność do za wygraną i przetrwan ten nie zdrowy okres rywalizacji ;) :D Teraz nie mogę zajść w ciążę choć by na wzglą na pracę. Tak to mimo wszystko nie za bardzo byliśmy przekonani do tego kiedy zrealizujemy swoje plany związane z dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie ma na co czekać :D Fakt, że nie jest to praca wyśniona ale ważne że jest i nie płacą najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
nie dziękuję, żeby nie zapeszyć,w ogóle to mam straszne pragnienie miec dziecko, mój mąz tez,az sie trzęsiemy na widok, a tu jakies problemy.:(, wmawiam sobie że bedzie ok, i popijam czerwone winko,żebym tylko w nałóg nie wpadła, hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane strasznie się za wami stęskniłam cały tydzień bez was byłam dziś na USG ( monitorowanie cyklu) Pani doktor powiedziała ze lewy jajnik się powiększa i ze jest szansa ze jakiś pęcherzyk pęknie ale to pierwsze badanie i okaże się w środę czy faktycznie będzie szansa. Trzymam kciuki za was wszystkie no i za siebie buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dzieciatko------mowisz ze twoja kolezanka zaszla miesiac po poronieniu?? dobrze zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia----to wczesnie mialas owu moje wypadla teraz okolo 21-22 dnia cyklu a_guu-----a mozesz zdradzic co to za firma? jesli nie tu na maila..jelsi nie to oczywiscie zrozumiem zadna praca nie hanbi...grunt ze jest i jak sama mowisz spokojna:) ja ciagle szukam...ale ciazko mi to idzie..tez wlasnie chcialabym znalesc cos spokojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam bo muszę zrobić jeszcze badania a po nich do pracy na chwilkę. Jak jutro będę szła na popołudniu to wpadne na chcwilkę do was. 🖐️ Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa maybee jeszcze raz głowa do góry. Tylko pozytywne myślenie cię ratuje i zero nerwów bo to tylko odbije się na dzidzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona - witaj Już się zastanawiałam, co się z Tobą dzieje :) Też trzymam za Ciebie kciuki - żeby pęknął pęcherzyk i żeby plemniczek na czas dotarł do komórki jajowej :D Czy w przypadku monitorowania cyklu płaci się za każde USG osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee---- tak, zgadza sie o tydzien wczesniej mialam owulacje, bylam na wakacjach w goracym miejscu i tak organizm zareagowal zmiana klimatu.... a ze miewam bb wyrazne (bolesne!!) to nie dalo sie jej przeoczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
maybee, tak po pierwszym okresie zaszła w ciążę, takze nie czym sie martwić.córcia jej jest sliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa ja nie płace nic, chodze do prywatnej przychodni ( PROMEDIS) za która płaci nam co miesiąc abonament firma męza, my tylko dopłacamy po 30zł miesięcznie z własnej kieszeni i wszystko mamy tam bezpłatnie, więc ja nie wiem ile kosztuja wszelekie badania, bo nawet badania hormonów mam bezpłatnie, jedynie za stomatologa płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny własnie przeczytałam do konca nie miała wcześniej czasu i chciałam powiedziec ze za monitoring cyklu płaci sie raz za wszystkie u mnie 50zł za trzy kontrole w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze naprawde polecam super sprawa dokladnie wierz kiedy maz dominujacy pecherzyk i czy juz mozna prubowac sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona - ale Wam dobrze :) widać mąż pracuje w porządnej firmie :D Cześć Kawiarenko :) Dziękuję za oświecenie mnie :) Nie wiem czy wiesz, ale właśnie napisałaś 2000-ny post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu---@🌻 Kosona---no to super sprawa z tymi badaniami wiecie co jesli teraz to falszywy alarm i dostane zielone swiatlo od gina to sie chyba skusze na ten monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z monitoringiem wstrzymam się do 3 nieudanej próby ;) Oj czuję zbliżającą się @. Nic mi się nie chce robić, a muszę dzisiaj upiec ciasto dla męża - obiecał kolegom w pracy, że na imieniny przyniesie pyszny sernik. On obiecał, a ja muszę pieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten monitoring cyklu polecił muj gin moze wam tez zaproponują wasi lekarze? trzymam kciuki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę dzieciatko
ja tez właśnie w piątek miałam monitoring i za wizytę zapłaciłam 50zł, do jutra bo właśnie konczę pracę, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×