Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

ja nie liczylam, za leniwa jestem hihi :) teraz juz tylko 1 post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pisze natepny post :-P Jestem zla od wczoraj. Dostalam @ w 25 dc. A ja glupia, testy ciazowe juz kupilam..........wrrrrrrrrr Dzis juz mi lepiej, ale wczoraj myslalam, ze d...ę ze zlosci sie ugryze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Querrilla pewnie z bolu sie zwija :-( I tak w jednym czasie bedziemy mogly zaczac starania, chociaz ja jestem bliska rezygnacji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenka32 🖐️ kochana, czuje sie generalnie dobrze, tak jak pisalam jestem po prostu mocniej zmeczona, duzo wczesniej chodze spac, mdlosci mam rano i wieczorem, ale nie sa jakies nie do wytrzymania... no i bez pawikow na cale szczescie!!! od czasu do czasu dokucza mi dluuugi bol glowy, tak jak teraz np ...juz drugi dzien boli mnie glowa... paracetamol niby bezpieczny w okresie calej ciazy i karmienia, ale jakos moje zaufanie jest ograniczone..... zaciskam piastki i smaruje skronie mascia rozgrzewajaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bello- hm dostałaś 25 dc a ja 33 i zdazyłam sobie zrobic test ciązowy-oczywiście negatywnie wyszedł ;( głupia @@@ w pracy blada byłam jak ściana...Uda sie Nam moje staranka wypadaja na przełomie listopada i grudnia...ale wiesz co jakoś ta@ nie załamała mnie, nie zdołowała, porpostu przyjęłam fakt ze bedzie bo znam swoj organizm i objawy przed @. moze to jest metoda nie starac sie nic przyspieszać nie denerowoac sie. Patrze dzisiaj trzeżwym okiem na wszytsko, i nie mroźi mnie fakt ze do dni płdnych jeszcze tylee czasu-pogodziłam sie z tym za nie ma siw wpływu na niektóre sytuacje. ciesze sie bo mielismy z Mężem podejrzenie gronkowca w oczach-ale NA SZCZESCIE BADANIA LABOLATORYJNE potwierdziły ze OCZY MAMY CZYSTE! SELENKO- ja sobie założyłam ze do Wigili zajdę w ciąże ze na nowy rok bede w ciąży-i to musi sie spełnic bo w to mocno wierzę, a wiara +staranka=FASOLKA-zgodzisz sie ze mną :D Tantusiu- ❤️ Tijka-chciałas wykasowac moj post BÓLOWY hi,hi,hi,hi,hi,hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🖐️ dlugo mnie nie bylo no iwec u mnie nic ciekawego:( wtedy dostalam okres:( i teraz kolejne starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja chcę dzieciątko-gdzie sie podziewałaś ja dzis mam @ i awijam sie z bolu, i mam nadzieje ze to ostatnia @ w tym roku!!!!!!!! aktóry cykl sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla ❤️, smieje sie pod nosem, bo tydzien temu, prawie to samo pisalam do Ciebie, co ty teraz do mnie :-D Ja spoko do owulacji a pozniej przyspieszm i mam nadzieje... Teraz chcialabym nawet nie pamietac daty ostatniej @, zeby nie przeliczac, obliczac itd. I jeszcze ja, witaj córo marnotrawna :-D, jakie wiesci przynosisz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bello- a wyobrażasz sobie ze Mój Mąz sam zamówił i kupił dwa testy owulacyjne?????? powiedział ze w te dwa cykle On decyduje co i jak... hm..i wisi mi to wiec czemu nie -skorzystam z testów :D:D. ale jak wczoraj byłąm u Tesciow powiedziec o moim przejsciu na inne stanowisko -to widziałam ze chyba inna wiadomość mysleli ze usłyszą :( Moj Maz dzis chodzi po domu i mruczy pod nosem cytuje -PO CO TAK NADAJA O TEJ ANYKONCEPCJI, my nie bedziemy zadnej uzywali....chyab zbliza mu sie tzw SYNDROM STYCZNIA.... BELLO DAMY RADE!! JA DO STYCZNIA LUB DO POCZATKU STYCZNIA BEDĘ W CIĄŻY- A TY jak kiedy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla meza !!!!! Jestem pod wrazeniem! Ja sama nie wiem co dalej??? Widze ze nici z planowania :-( Na pocieszenie powiem Ci (a jestem przeciez Twoja pocieszycielka) , ze jakbym nie maiala dzieci, to bylabym prawie pewna, ze mamy problemy z plodnascia...wiem, kiedy mialam owulacje i powinnam zajsc w ciaze. Widac, ze nie wszystko zalezy od czlowieka................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Querilla nie chcialam skasowac Twojego postu, napisalam tylko jaki jest sposob aby stronka wrocila do normalnych rozmiarow :) Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLO- ja tez juz sie pogodziłam ze nie wszytsko zależy ode mnie, i przygotowana jestem, że byc moze bedziemy mieli problemy z poczęciem Dziecka. Moj Maż jest ostatnio rozżalony(chyba widzi jak badania styczniowe sie zbliżają..) i stwiardza że to wcale nie jest tak łatwo wpaść i zajść w ciąże, więc po co tyle trąbią o antykoncepcji.. i powiedział wczoraj, że fajnie by było jakbyśmy po tych wakacjach zaszli w ciąże -we wrzesniu... ja wczoraj znalazałam karte świąteczną z 2005 roku pisaną do Męża...zyczyłam sobie żeby może w nowym roku 2006 pojawiła sie Fasolka...a tu tymczasem koniec 2006... Chyba ta kartka świąteczna załamała Go, powiedział nic na to nie poradzimy... PODOBNO to syndrom tych czasów że nie jest prosto zajść w ciąże.. a ja pragnęłam mieć i pragne mieć 3 dzieci. Mam 27 lat więc wszytsko przede mną, styczniowe badania wszytsko wyjasnią. a tymczasem bedziemy sie starać z testami owulacyjnymi. A moze jak się skupie na nowej pracy to zapomnę i przestane tak nałogowo myślec o ciąży? TO MOJ MANIFEST DNIA DZISIEJSZEGO, WYGADAŁAM SIE WAM NA FORUM I JEST MI LŻEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) lekarka przepisala mi duphaston i mam go zazywac 2 razy dziennie a w poniedzialek isc do badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23...............................lipiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieczynki QUERRILLA - trzymaj sie i nie daj sie zdołować uda wczesniej ( tak byś pewnie wolała) lub pózniej - ja znam małżeństwo które było zdrowe i wszystko byłi oki a zaciązyli po roku starań dopiero... Ja też bym bardzo chciała już teraz natychmiast... pogoda piękna więc proponuje wszytkim dziewczynkom wybrac na spacerek sa ma z meżem mamą koleżnanka przyjaciółką.....ja spróbuje męża wyciągnąć choć pogody już nie zaliczę tak pięknej bo ja pracuje poludniami a on kończy późnymi popołudniami ..więc zostaje wieczór ale..może rój leonidów uda się nam zobaczyć na niebie:D (http://wiadomosci.onet.pl/1432881,16,1,0,120,686,item.html) 🌻pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze jednak wszystkie bierzecie folik? Ja chyba tez zaczne brac kwas foliowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Tijka może najpier poradz się lekarza , ja właśnie tak zrobiłam i powiedział mi że na razie wystarczy Folik a później sie zobaczy nie bierz nic bez oceny lekarza a od kiedy zaczełas starania ??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kawiarenka zapytam, ale myslalam, ze moze cos mi tez podpowiecie. U lekarza bede dopiero koncem grudnia, a do cierpliwych nie naleze, stad moje pytanie :) Moje starania na razie pozostaja w sferze planow (choc maz juz by chcial). Na razie chce sobie dac kilka miesiecy na przygotowanie sie a na wiosne moze zaczniemy staranka :) Poki co nie mam pewnosci czy juz chce po prostu :) Ale kwas foliwy przeciez mozna brac hihi Zreszta i tak w kazdej chwili moze sie okazac, ze jestem w ciazy, bo nie stosujemy antykoncepji, jedyna nasza forma zabezpieczenia jest obecnie metoda naturalna. Podobno jej skutecznosc jest taka sama jak pigulek i nam na razie faktycznie sie udaje, ale kto wie jak dlugo hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik mozna sobie łykać on w niczym nie szkodzi i jest bez recepty w aptece tylko ten 0,4mg Życze owocnej pracy haha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie uznalam, ze trzeba bedzie zaczac brac. Za pare tygodni :) Owocna ta praca to nie musi byc poki co, wazne zeby byla przyjemna hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×