Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

BELLO36, wiele racji masz. ale obiecałam Męzowi ze poczekamy do nowego roku i musze dotrzymac obietnicy..to tylko dwa miesiące -niecałe, i dwa cykle...moze tylko a moze AZ DWA CYKLE :( :( ale to prawda ja sie meczę okropnie... Maybee dziękuje za dobre zyczenia, ojej paw na chodniku hi,hi,hi.Ale to pewnie wszytsko przejsciowe jest:D KOSONA- również dobranoc i miłych snów!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne dzisiaj wpisuje sie ostatnia,ale zycze dobrej nocki:)Jakas deprecha mnie dopadła w zwiazku z wiekiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczęta może mała kowusia, lub herbatka? a mże kakałko na sniadanie, buziaki dla wszystkich przyszłych i tych bardziej przyszłych mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zrobiłam dziś test i cóż jedna kreseczka - czyli do nsatęnego cyklu... Aktualizuje więc tabelkę: Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........5 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......4 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............3 ____________________ Przyszłe mamusie Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23......................................?...... Ale dość normlanie to przyjełam chociaż nie powiem stresik był...za to mnie cieszy ukończe ( bo jestem na finishu) żąbki swoje dzis ostatni ząbek no chyba ze zrobi sie zapalnoko i czekać mnie będzie kanoałowe- wiec bez stresu będę ze dzidzi baktrie zaszkodzą albo znieczulenie ( mimo że biore zawsze to ciążowe) więc już będę całkiem przygotowana do ciąży... Pogoda uwążana za tragiczną mnie jakoś nie dołuje zupełnie......:) WYSYŁAM więc bukiecik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 aby porawić wszystkim pogodowy humorek:D Po za tym czeka mnie dziś wycieczka do miasta w poszukiwaniu prezentów 2 urodzinowe i jeden imieninowy a potem do pracy:) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona🖐️ Pracujesz? Bo o ile pamiec mnie nie zawodzi, mialas prooblemy z otrzymaniem pracy, gdyz jestez za bardzo wyksztalcona :-D Selenka 🌼nawet nie mow kobieto o wieku, bo co ja mam powiedziec :-P Czy Wy tez tak macie? Bo jak widze kobiete w ciazy, to po pierwsze pozeram je wzrokiem a po drugie czuje zal i radosc i zazdrosc! Patrze jak glodny na chleb...a w okolo kuzynka w ciazy i szwagierka, i kolezanka, druga kolezanka urodzila corcie, a wszystkie w podobnym wieku co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć! mam to samo, moja szwagierka w ciązy, bratowa tez, koleżanki urodziły,a ja czekam.........ale nie ma co sie zamartwiać, moja szwgierka miała 37 lat jak urodziła pierwsze, a potem szybciutko drugie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelka1 🖐️ Stresik jest przy tecie, raczki sie trzesa, serce telepie i to lukanie na plytke jedna czy dwie kreseczki... udanych zakupow prezentowycj.Ja nie lubie tego robic, bo uchodze sie jak glupia, o zastanawiam i tak nie wiem czy ucieszy sie obdarowany. ja tez chce dzieciotko 👄 Tofikowa a gdzie Ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie BELLA, MUSZELKO, KOSONA :D deszcza pda bryzdka pogoda. biedna MUSZELKA ja nie lubie stomatologów BELLA u mnie w pracy dwia laski w ciąży!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pracuje, pewnie dziwi was ze tak wcześnie pisze;) wstaje rano bo mężowi śniadanko robię, dziś ma angielski na 7.30 wiec o 7.00 musze go juz do pracy wysłać, kiedyś wysyłałam go i szlam spać, ale wstawałam koło 12.00 i taka jakas zaspana cały dzien. i zmęczona byłam. wiec teraz wstaje rano wysyłam męża i robię różne prace domowe;) ( to tez ciężka praca), przygotowuje się do zajęć bo udzielam korepetycji z matematyki, uczę się angielskiego, maluje no i nałogowo wchodzę na nasz topik;) a wczoraj brat przyniósł mi pokazać zdjęcie z USG ich maleństwa, ma cale 2,5 cm, kurcze jak ja im zazdroszczę buzka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLO ano chyba lepiej....w sumie juz połowa listopada wiec jeszcze troszkę i styczen hi,hi,hi,hi,hi. Dziękuje za dodanie mi troszkę wiary ;) KOSONA- ja tez sie uzalezniłam od topiku.. siedze aktulaniew pracy :D ale musze isc do notariusza wiec zmykam MIŁEGO DNIA TOFIKOWA-gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to ja kolejna uzalezniona;) trzymajcie prosze kciuki dzisiaj za mnie..bo ide po wynik,pozniej do szkoly na wzna rozmowe z dyrektorka a pozniej do ginekolog a tu taka brzydka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta! :-D tofikowa---- co z Toba?? halo...halo.... maybee----- trzymam paluszki i ... spiewam la la la la ... ;-) querrilla 🌻 kosona 🌻 bella36 🌻 i wszystkie dziewczeta kochane 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... zamiast coraz bardziej szczesliwa to ja jestem coraz bardziej podlamana i zestresowana:( juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec:( wynik z tego innego laboratorium byl nizszy i wynosil 2003 tez wczesniejszy wynosil 2484... na jednym wyniku bylo napisane mlU/ml a na drugim IU/l myslalam ze to mzoe przez to jest jakas roznica ale lekarka powiedziala ze to nie ma nic do tego dla mnie ta roznica ponad 400 to duzo ale lekarka powiedziala ze to jest nic..ze miesci sie w granicy bledu... tylko ze na poczatku wizyty mnie zdolowala mowiac ze to moze po tamtej ciazy cos zostalo i pod wplywem jakiegos czynnika zaczelo narastac i ze to moze byc niebezpieczne i ze moze trzeba bedzie mnie wylyzeczkowac ze musi mnie wyslac do kogos zaufanego zbey to ogladnal i ewentualnie usunal... kazala mi sie rozebrac do badania i sie jej pytam czy nie ma szans ze to jednak druga ciaza? a ona na to ze no jak skoro miesiacxzke mailam 1 pazdziernika to by wychodzil 6 tydzien a ja na to -no tak tylko ze owulacje mialam okolo 22 dnia cyklu dopiero policzyla i powiedziala ze wychodziloby ze jest 18 dni po woulacji czyliby sie zgadzalo... zbadala mnie i powiedziala ze macica jest bardzo rozpulchniona i ze moze jednak to ciaza w poneidzialek mam powtorzyc znowu beta hcg i w ten sam dzien przyjsc do niej z wynikiem... ja zwariuje:( przerazila mnie ta roznica...ale skad te wszystkie objawy??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia! :-( dziwne... nie znam sie..... ale czy to mozliwe, zebu to byla pozostalosc.... mocno wierze ze to jednak 6 tydzien nowej, zdrowej ciazy ❤️ choleria! az do poniedzialku czekac..... bidulko....ale musisz zachowac spokoj, bo nerwy dzidzi nie zluza... kochana, trzymaj sie ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meybee----- zobaczysz bedzie wszystko oki nie denerwuj sie bo może to tylko ci zaszkodzic ja bym radziła iśc do innego gin z tymi wynikami i sprawdzic , bo to różnie bywa nie czekaj do poniedziałku tylko lec prywatnie do innego dobrego gin Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee-----Kawiarenka ma racje, najlepiej isc do innego lekarza i moze zrobic dla pewnosci jeszcze jedna bete jutro?? idz do innego lekarza bo sie zadreczysz przez te dni do poniedzialku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee- ja sie ne znam, ale jedno wiem SKONSULTUJ TO Z INNYM LEKARZEM!!!!!!! I NA spokojnie, stes nie sprzyja teraz Tobie 🌼 ja bym posżła do innego lekarza :) trzymaj sie ja na pokrzepienie zjadłam 2 SNIKERSY i mi niedobrze!!! 🌼 TOFIKOWA byłas na badaniu krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 6 tydzien tylko okolo 18 dni czyli niecale 3 tygodnie... bo owu mialam okolo 22 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do poniedzialku...nie mam juz sil...zreszta co mi nowego popwie inny lekarz...karze tez penwie powtorzyc bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i stwwierdzam ze lekarka robi na mnie zle wrazenie, mojej bratowej tez jedna pani doktor nagadala ze wynik hcg o niczym nie swiadczyze moze poronic ze za mloda i ie powina miec jeszcze dzieci a dotego( dziewczyna 23 lata) poszla do innego lekaza do prywatnego, lekarka ja uspokoila, pokazala dziecko jak wyglada w jej brzuszku. ja wyczytalam na temat chormonu tyle ze: * jest mniejsza od 500 IU/l to jest on dodatni od 10-go dnia od zapłodnienia * wynosi 500-800 IU/l to jest on dodatni od drugiego tygodnia po zapłodnieniu * wynosi 1000 IU/l to jest on dodatni dopiero od 3-go tygodnia po zapłodnieniu Test ten wykrywający hormon hCG z surowicy krwi może wykryć ciążę właściwie ze 100% dokładnością już w tydzień po zapłodnieniu. Poprzez pomiar dokładnej zawartości hCG we krwi, która zmienia się wraz z rozwojem ciąży test ten pomaga w ustaleniu wieku ciąży. Czasami lekarz może zalecić przeprowadzenie zarówno testu moczu, jak i krwi, by być podwójnie pewnym diagnozy. Szansę uzyskania prawidłowej diagnozy jeszcze znaczniej wzrostają, jeżeli po teście zostanie przeprowadzone badanie lekarskie przez lekarza ginekologa. Należy pamiętać o tym, że najczęściej we wczesnym stadium ciąży, gdy organizm kobiety nie wytwarza wystarczającej ilości hCG potrzebnej do uzyskania wyniku pozytywnego często lekarz nie rozpoznaje ciąży. Po upływie tygodnia należy ponownie przeprowadzić testy (najlepiej krwi) i badanie lekarskiego, by rozpoznać ciążę. Jeżeli wyniki testów będą nadal negatywne a u Ciebie nie pojawi się miesiączka należy jak najszybciej skonsultować się ze swoim lekarzem w celu sprawdzenia, czy nie rozwija się ciąża ektopowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKO JEDYNA, DZIEWCZYNY nie stesujmy MAYBEE, trzeba pamietac ze niektórzy ginekolodzy to rzeźnicy i szybko isc do drugiego lekarza......!!!!!!!!!! MAYBEE wsłuchaj sie w siebie, nie zamęczaj sie, spędź spokojnie weekendzik poczytaj sobie ksążkę i obejrzyj komedię w tV... a w pon na spokojnie na badania i juz i do innego gina :classic_cool: a swoja drogą co za głupia baba z tej Twojej Gin tak Ciebie przywitać na wejsciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mi sie zbliza ale od tygonia kłuje mnie lekko w sumie 1 jajnik.. a co jakis czas niby drugi, albo mam jakaś niestrawnośc jelitową??? Chyba odpuszczam sobie starania w tym roku..ale jak to powiedzieć Mężowi...nie wiem. Moze jak w styczniu zrobimy badania wyjasni się które z nas jest \"trędowate\" i moze wtedy bede spokojniejsza. Moj MĄŻ powiedział ze chce bysmy teraz przez te 2 cykle z testami spróbowali, ale ja juz nie mam siły na cholerne testy, ale on chce bym do stycznia szanse dała..ale ja nie widze juz zadnej szansy..nie widzę szansy.. za bardzo mnie ten temat zdominował, nie moge o czym innymmysleć, spać, sni mi sie ze jestm w ciązy.... to sie stało moja opsesją a chyba dzieci mają powstawac w atmosferze spokojnej.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Maybee, głowa do góry, jak ciotka Dominika mowi* czyli ja;)),ze bedzie dobrze, to bedzie:) bella36------->czy to tez bedzie twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×