Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Querrilla jak sie czujesz i fizycznie i psychicznie ? Bolalo Cie? Wiem, ze Ci ciezko i zle ale pamietaj, ze jestesmy z Toba i wspieramy Cie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa---:D:D:DGRATULUJE!!!👄🌻 Peppetti-----👄🌻GRATULUJE!!!:D:D:D tak sie ciesze dziewczynki ze wam sie udalo:) 👄😍dla wszystkich👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie staram się wkleić mój suwaczek ślubny. Zobaczymy co wyjdzie:-) mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej już nie prójuję. Jak tam po weekendzie? My z mężem przerwaliśmy działania. Jakoś dziwnie jest się zabezpieczać :-)Smutno mi też,że znowu stracimy tyle czasu. Aż cały miesiąc:-( Querrilla ❤️ Maybee❤️ MAMUSIE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ostatni tydzień był niespodziewanie mega zwariowany dużo się działo i nie miałam za dużo czasu ale starąłam się czytać regularnie:) W trakcie tego tyg zostałam między innymi Ciocią...całkiem fajne odczucie... Koniec stycznie i cały luty + początek marca zapowiada się się tez bardzo pracowicie.więc z góry uprzedzam że pisac nie będę za często- staranka za to będą w toku na razie czekam na @ jakby coś to dam znać co i jak Jeszcze raz gratulację dla mamuś🌻 Pozdrawiam Wszystkie STARACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety ale zastój...po tym moim wczorajszym wpisie!! Pozdrawiam🌻 p.s tym razem udał się kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,co tak n iec nie piszecie?jak starania?ja dzisiaj dostanę @ wszystko na to wskazuje :((( ale jak tylko się zakończy rozpoczynamy ponowne starania-drugi cykl :) żeycze Wam miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
cześc kochane, widzę że się wszystkie staracie, bo u nas tak cicho, mam nadzieję że nie zostaniemy tak na setnej stronie, będziniankaaaa nie martw się następnym razem na pewno się uda.mnie wczoraj brzuch znowu pobolewał, ale słyszałam że tak się zdarza w dniach kiedy miałaby być miesiączka, w ogóle panicznie się biję, że znowu poronie, :(, jestem nawiedzona, wczoraj nastawiałam sobie aniołków w sypialni, trochę mi pomagają, pozdrawiam Was wszystkie, oby moje schizy się na Was nie przeniosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się tak i nie zdręczaj,bo nie ma powodu:WSZYSTKO MUSI BYC I BĘDZIE DOBRZE!!!!zobaczysz już niedługo przytulisz swojego Aniołeczka!!!! dzięki za miłe słowa i mam nadzieję,ze niedługo dołączę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
cześć dziewczyny coś nas malo odzywajcie się troche ja nie czekam na @ ma nie przyjść w środe albo piątek zobaczymy.pozdrowienia dla wszystkich 🌻 querrilla dla Ciebie gorące myślimy o Tobie👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju co za pustki!!! Czy ten wiatr wszystkie wywiał?:-) Querrilla co sie dzieje? Pozdrawiam cie gorąco ❤️ A jeśli chodzi o mnie to zdobyłam się na zabieg wymrożenia mojej nadżerki.Po kolejnym miesiącu ,kiedy znowu wyszły nici chwytam sie każdej deski ratunku. Jeszcze za trzy tygodnie zrobię sobie krew i wszystko będzie jasne. A jeśli chodzi o zabieg to jestem po. Nie było tak strasznie. najbardziej nieprzyjemne jest zakładanie tych wszystkich sprzętów.Teraz tylko cieknie taka woda-efekt gojenia. No i miesiąc postu:-) Pozdrawiam Was serdecznie 🌼[kwiatek🌼]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
dziewczynki chyba naprawde Was wywiało?? wiem! na pewno wszystkie dałyście sobie na luz , a za pare dni napiszecie o swoich dzieciaczkach, pozdrawiam p.s. i wracajcie tu szybko, bo nam topic umrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sierpniówkami się już pożegnałam. Może za jakiś czas dołączę do was? Zobaczymy? NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 7.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 8.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 9.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 10.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 11.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 12. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 13.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 14. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 15. Magge.............................27........W-wa............ .....2 16.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. 17.będziniankaaa........Aśka...........29..........Będzi n......1 ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1............21 /06/2007...? 3.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....? 4. tofikowa ..... Gosia .........30.............1............12.09.2007 ....? 5. peppetti........Sylwia........30.............1............22 .09.2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla tak mi przykro :-( Trzymaj sie cieplutko.Jestesmy z Toba. Dla Twojego Aniolka Kiepska ze mnie pocieszycielka, bo samej mi smutno....za tydzien mialabym termin porodu. :-( Dla moich Aniolkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajaca was zawsze
co tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
Nicolla nawet nie wiesz jak mi przykro, tym bardziej że w tym samym czasie się dowiedziałysmy,:(, wiem że nie ma słów które pocieszyłyby Cie, jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolko o Boziu nawet nie wiesz jak mi jest strasznie przykro :( Łączę się z Tobą ❤️ i Kochana wiem,ze nic nie jest wstanie Cie pocieszyć,ale trzymaj się cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 7.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 8.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 9.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 10.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 11.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 12. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 13.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 14. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 15. Magge.............................27........W-wa............ .....2 16.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. 17.będziniankaaa........Aśka...........29..........Będzi n......1 ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1............21 /06/2007...? 3.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....? 4. tofikowa ..... Gosia .........30.............1............12.09.2007 ....? 5. peppetti........Sylwia........30.............1............22 .09.2007...? 6.i jeszcze ja...Katarzyna...25.............4.........2.10.2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he z ta tabelka moze sie pospieszylam bo nawet nie bylam u lekarza, a date porodu wzielam z tabelki odpowiada mojej ostatniej miesiaczce, a test od razu pokazal dwie kreseczki pozdrawiam was wszystkie i zycze powodzenia w waszych staraniach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję I jeszcze ja:D Dziewczyny co z Wami Wasz topik upada, hej do dzieła, zawsze Was podczytuję a tu teraz takie pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dizewczyny No \"i jeszcze ja\" gratuluję 2 kreseczek....:) Dziś pięknie pada - wreszcie człowiek patrzy przez okno i nie jest szaro i wiadmomo jaka jest pora roku !! Ja dalej czekam na @ i potem mam nadzieję wznowię starnka Dziewczyny gdzie Wy wszystkie jesteście ?? Jak staranka idą??? Piszcie bo mamy mega zastój... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
cześc dziewczynki, zawsze tak wrzało na tym topiku, gdzie sie podziałyście?? czemu nie piszecie, gratuluje kasiu, i życzę ci spokojnych 9-ciu miesięcy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×