Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Witam Sorki że nei pisalam wczoraj mialam zwariowany i udany dzien przez przypadek zalatwilam koleznace prace o ktorej marzyla i moze ja wreszczie dostane prace tam gdzie ona - oj strasznie bym chciala:) werszcie cos na stale Niestety musze zawiesić starania na ten miesiąc..od piątku mam zapalenie krtani bez goraczki czuje sie dość dobrze ale gardlo nawala totalnie - myslam ze skonczy sie na bioparoxie itp bezpiecznym lekom..ale niestety dzis dostalam antybiotyk bo nie przechodzi Wogóle ten dzien jakis taki tak do bani spałam w sumie 2 h w nocy tak mnie cos pod żebrem boli....ledowo sie ruszam(oprócz tego antybotyku mam jeszcze lek przeciwbolowy silny) eehh a jeszcze musze jechac na drugi koniec miasta bo może dostanę jakąś robote na 2 miechy... O Selenka32 widze ze nie jestem jedyna belferka na forum:D ❤️ Dzis juz chyba nie napisze bo mam ta romowe a potem chce odespac ta noc choc troche bo bede po ścianach chodzić...a wieczorem mamy goscia Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Peppeti----a co to za zabieg? 🌻 Selenka----Muszelka----jakich przedmiotow uczycie??? sluchajcie dziewczyny...to ze niektore musialy zawiesic starania to przeciez nie znaczy ze nnie moga tu pisac,przeciez rozmawiamy o wszystkim:) musze sobie kupic ta ksiazke... troszke lepiej sie czuje...gardlo dalej drapie ale juz nie az tak wczoraj na wieczor jeszcze mnie w krzyzu tak strasznie bolalo... ale maz mnie natarl Aromatolem-takie wygrzewajace i zrobil mi inhalacje i wreszcie moglam przespac noc na wieczor mailam 38 stopni i teraz z rana myslalam ze juz mi przeszlo ale czuje ze juz mnie stan podgoraczkowy lapie wiec zaraz inhalacja i do lozia wczoraj jak bylam u ginekolog to pytalam o ten bioparox i powiedziala ze moge brac zbadala mnie i powiedziala ze wszystko jest ok,tak jak powinno byc:) usg mam miec w nastepny wtorek narazie nie zlecila mi zadnych badan no bo chora jestem ale kazala zrobic mocz i zadzwonic jaki wynik aha! te buty sa bombowe:P;) chyba sie sksuze normalnie...;) 👄👄👄dla wszystkich milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee-biedaku ale się choróbsko przyplątało-bebe zarazki bebe!!! Masz racje że rozmawiamy o wszystkim, ale niech te KOBITY CO WCHODZA A NIE PISZA zaczna pisac-bo inaczej nie przetrwa ten topik. Przeciez starania swoją drogą a zycie swoją drogą!! Ja zaczełam sie udzelać na innym forum ale w kafeterii-i widze że jeszcze mi tak nie odbija-PRZEPRASZAM za to słowo jak innym Dziweczynom-niektóe najchętniej robiły by test ciążowy w tym samym dniu co starania-MOZE zmądrzałam troszkę. No i sie pocieszyłam bo na tamtym forum Dziweczyny dorównują mi cyklami starań a nawet mają wiecej za sobą- a na tym forum wpadałam w doła bo niektóre próbuja 2 razy i łapią doła a ja 6 cykl i dopiero po 7 lece do lekarza, wiec BELLO miałas racje czasem trzeba spojrzec z dystansu na wszytsko. BELLO- a jak w górach-naprawde sniegu nie ma? odpoczęłas troszkę? a chodziłas po górach-bo ja uwlelbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella...ksiązke taniej mozna kupic na allegro są rozne ceny i w ksiegarniach netowych mialam napisac i zapomnialm dobra lece na te rozmowe i potem do wyra odespac troche Buźka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pomylilam nick oczywście co do ksiażki miałam na mysli maybee zmykam pa P.S Z wykształcenia ucze chemii i moge też uczyć przyrody Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja...nie wytrzymalam i musialam wjesc na neta...a to dlatego ze sie boje:O przed poronieniem zaczely mi wylazic rozne dziadostwa tzn no syfki,pryszcze na twarzy,plecach i dekoldzie jak to przed okresem no i teraz tez mi wylaza...i sie martwie :(:(:( i mam na dodatek takie dziwne uczucie w brzuszku...nie boli...bo gdyby zaczelo bolec tak jak wtedy to juz bym biegla do szpitala...ale to uczucie to tak jakby sie zbieral ten bol.. nie wiem czy mnie rozumiecie... tak jakby za jakis czas mialo dopiero rozbolec pocieszam sie ze przeciez gin wczoraj powiedziaal ze wszystko dobrze...no ale ona nie ma rentgena w oczach... kurcze najchetniej to juz bym poszla n usg... w sumie kilka dni temu mialam podobne uczucie w brzuszku... kurde chyba bzika dostane... moze przesadzam ale po prostu sie boje nie chce zeby sie sytuacja powtorzyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelka---no wlasnie pomyslalam o allegro zeby tam poszukac tej ksiazki pani chemiczka:) no,no a w jakiej szkole uczusz? w gimnazjum czy liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi przeszlo to uczucie w brzuszku... kurcze przed chwila naczytalam sie o zespole fosfolipidowym i znowu sie boje.... nie smiejcie sie ze mnie ale lekarka -podejrzewala u mie cos takiego robilam dwa badania i jedno wyszlo ujemne a drugie bardzo dziwny wynik-slabo dodatnie..lekarka nie wiedziala co to znaczy... dala mi skierowanie do poradni immunologicznej...ale jeszcze tam nie dotarlam... i kazala zrobic rezte badan ...ale kurcze koszt wszystkich to okolo 400 zl... chyba wezme i zrobie jeszcze raz to badanie ktore wtedy wyszlo mi slabo dodatnie... tak! tak zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pszczółki moje kochane ;) mam dobry chumor bo dzis mam 30-ste urodziny;) i jako pierwszy gość w domu to był kominiarz ( może mi szczescie przyniesie) widze ze nie którye z was mają doła a niektóre z niego wychodzą;) mnie chyba czeka kolejne monitorowanie cyklu;) bo w tym miesiącu pudło;( ale grunt to byc dobrej mysli, dziś tyle osób życzyło mi dzieciatka ze takie skupienie jednakowych zyczeń musi dac wkońcu efekt;) buziaki moje dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona!!!!! no wlasnie!!!! WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!!!🌻🌻🌻zdrowia,szczescia i spelnienia marzen!!! zwlaszcza tego slicznym, zdrowym bobasku:D👄👄👄 kurcze przez te swoje doly prawie zapomnialam...a mam nawet specjalnie na kartce zapisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo kto by mnie pocieszyl...:( ale sie rozsmarkalam i rozkichalam... milego wieczorku dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nam topik rozbudował;) A ja dzisiaj na pocieszenie kupilam sobie slicznego gipsowego, duzego aniołka:)Jestem taka szczesliwa. Co chwile na niego zerkam:)Ma taka sliczna buzie, skrzydełka i trzyma kwiatuszki w raczkach;)MMMMMMMMm sliczny:) Usłyszalam przed chwila reklame coca-coli....coraz blizej swieta, coraz blizej swieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona----------->hepi berzdej tu ju;) maybee---------> ja cie nie bede pocieszac.......bo wszytsko bedzie super..........no chyba ze pocieszyc cie przed gadustwem dzidziusia, to Ok;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosona 🌼 oj nie mam szczescia do forów, na tym co mi poleciłyscie DZEWCZYNA obraziła sie i mnie wyrzuciła niemal za post który napisałam tutaj wyzej..a dokłądniej mówiąć za słowo oDBIŁO..nie miałam takiego zamiaru, ale skoro nie potrafia normalnie rozmawiac to tam nie wrócę... maybee-BEDZIE DOBRZE. MYSL POZYTYWNIE, ODPOCZYWAJ SOBIE I DBAJ O SIEBIE. NIE OBSERWUJ SIE NERWOWO I NIE DOSZUKUJ NICZEGO. BEDZIE DOBRZE -BO MUSI BYC DOBRZE.🌼 Bello=dziekuje za dobre słowa i mądrości.:D Tofikowa= trzymam kciukii w wracaj tu.😭 TANTUSIU-wszystkiego dobrego Muszelko-pozdrawiam i głowa do góry Selenko-trzymaj się CHCIAŁAM SIE POŻEGNAĆ Z WAMI. REZYGNUJE Z PISANIA W TOPIKU, byc moze zjrze jeszcze kiedyś. TAK BEDZIE LEPIEJ. DUZO SIE DOWIEDZIAŁAM OD WAS. POPIERAM TAKIE FORMY WSPIERANIA TZN WIRTULANE GRUPY WSPIERANIA :D-JEDNOCZĄ LUDZI W JEDNYM MOMENCIE ZYCIA. ZYCZĘ CIERPLIWOŚCI WE WSZYTSKIM, DUZO OPTYMIZMU, POZYTYWNYCH CHWIL A PRZEDE WSZYSTKIM DWÓCH KRESEK NA TESCIE DLA KAZDEJ Z WAS I NIECH TE SWIETA PRZYNIOSĄ WAM SPEŁNIENIE MARZEŃ. MOJE MARZENIE SIE SPEŁNIŁO-MAM KOCHAJĄCEGO MĘŻA I TO BYŁA MIŁOSĆ OD PIERWSZEGO WRAZENIA I KOCHAMY SIE BARDZO, WIEC DZIECKO TO KWESTIA CZASU. WIERZE W DOBRE MYSLI I TAKICH WAM ZYCZĘ NA KOLEJNE DNI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla dlaczego zegnasz sie z nami :-O :-O :-O Bez Ciebie, nie bedzie to ten sam topik..............od dluzszego czasu to Ty podtrzymywalas \"zycie\" na nim ❤️ Ciesze sie jednak z tego, ze opuszczasz nas ( moze zmienisz zdanie?) z pozytywna energia i dobrym nastawieniem. Wiem, ze spelni sie Twoje marzenie, czego z calego serca Ci zycze ❤️ Selenka32 to Twoj doby aniol.............na skrydlach przyniesie spelnienie Twojego pragnienia...........🌼 Kosona, STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 Oby spelnilo sie Twoje dzisiejsze, urodzinowe ZYCZENIE !!!! Maybee nie martw sie, bedzie dobrze. A ciza nie bez powodu nazywana jest stanem odmiennym :-) Skonsultuj to ze swoim gin prowadzacym, ale mysle, ze przy pobolewaniach brzycha, krzyzy spokojnie mozesz zazyc no-spe. Zespol kardiofosfolipidowe dobrze sie leczy, ale mysl pozytywnie, niemniej na zimne dmuchaj i jak wydobrzejesz idz do por immunologicznej niech ktos Cie skonsultuje, tak na wszelki wypadk. Muszelko pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Trochę mnie nie było - przenosili mi net na nowe mieszkanko a wy już topik zamykacie? No co wy? Nie dajemy się!!! Mam jedną dobrą wiadomość - ZDAŁAM PRAWO JAZDY - szok !!! Tak się cieszę - pewnie odbiorę na początku przyszłego tygodnia, a druga wiadomość to tak, że staramy się dalej, bo dostałam @. Ale szalejemy już na spokojnie - bez stresiku. Będzie dobrze. Ps. Wielkie gratulacje dla maybee - która powiększyła \"dolną\" tabelkę. Całusy dla wszystkich staraczek i nie dawajcie się - ja też chętnie będę się udzielać. Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona 🌻 100 LAT 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze zdaze...SPEŁNIENIA MARZEŃ ZYCZE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybee ❤️ jestes wierzaca?? jesli tak, to po prostu MU zaufaj...wszystko w Jego rekach.....wiarzac przestajesz sie bać i zadręczać... glowa do gory i mysl pozytywnie!!! ja wierze ze z Twoja dzidzia wszystko bedzie w najlepszym porzadku! a zmiany skorne to po prostu burza hormonalna i jaka masz pewnosc ze mialy one zwiazek z wczesniejsza strata?? nie zadreczaj sie skarbie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla ---- oj przykrosc Cie spotkala :-( moze dziewczyny nie mialy akurat dobrego dnia i tak odczytaly Twojego posta...a pamietasz jak zywiolowo zareagowalas na na Peggy jak pisala o testach....sama potem przyznalas ze mialas gorszy dzien... najwazniejsze ze nie mialas zlych intencji, ja w to wierze! NIE ZEGNAJ SIE Z NAMI !!!! dzis jestes zla na caly swiat, ale mam nadzieje ze jutro za nami zatesknisz ;-) zobacz jak nasz topik sie ozywil, dziewczyny pisza i pisza az milo :-D o to nam chodzilo a teraz chcesz nas opuscic??? nie rob nam tego....kochana ja Cie o to prosze...a...a ciezarnym sie nie odmawia!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOQuerilli nikt cie nie wyrzucił z naszego formum ani nie obraził prosiłyśmy zebys tylko nam powiedziała czy to nas dotyczyło a jezeli uwazasz ze Cie dotknałam bo powiedziałam ze uzywałam testow owulacyjnych i nic mi nie dały to bardzo przepraszam chciałabyś zebym ci powiedziała ze sa super, moze i sa dla innych w moim przypadku sie nie sprawdziły a naszej koleznaki z forum gin tez powiedzial ze nie nie można im ufac. Mowiłam to u nas na forum ale jakos nikogo tym nie obraziłam. Kazdy ma prawo wypowiadac swoje zdanie. A TY i tak zrobiłabyś to co byś uważała ja nie poatępiam ich uzywania wypowiedziałam tylko swoje zdanie. A jeżeli tak bardzo cie obraziłam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) wpadłam tylko na chwileczkę, aby Was pozdrowić i przesłać Wam buziaki 👄 Wróciłam dzisiaj do pracy z L4 , ale niestety nie czuję się dalej dobrze. Mrofologia wyszła mi dziwnie - mam przekroczone białe krwinki i 2 wskaźniki z rozmazu: BASO i NEUT. Poza tym mam obniżone wskaźniki dotyczące płytek krwi i wskaźników czerwonokrwinkowych. Nie wiem, co to znaczy, ale trochę się boję, bo czuję się fatalnie. Muszę dzisiaj znowu iść do lekarza. Wydaje mi się, że starania o dziecko będę musiała odłożyć na przyszły rok. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Zaglądam tu teraz a tu co ..... Querrilla się odchodzi z topiku!!! Kobieto nie rób mi tego. Pamiętasz że razem życzyłyśmy sobie bobasa na święta, to teraz razem musimy się wspierać w staraniach!!!!!A starać się muszę bo dziasiaj przyszła ta cho......@ :-(. A już się spóżniła dzień, co oczywiście dało mi pewną nadzieję. No ale mam nadzieję ,że jednak będzie mi dane już niedługo cieszyć się życiem w moim brzusiu. Obym nie musiała czekać długo bo już taraz brakuje mi sił i chyba trochę ...wiary :-(. ❤️ dla wszystkich staraczek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tofikowa. Bardzo się martwiłam o Ciebie. Trzymam za ciebie kciuki,abyś szybko wróciła do zdrowia. A to dla ciebie 🌼 🌼 🌼!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sss1982. Ten rok jest dla mnie wyjątkowo pechowy. Ale nie można dać się chorobie :) Dam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziękuje wszystkim za zyczenia;)) 😘 mam nadzieje ze po takiej ilości życzeń marzenie dzidziusia musi sie spełni Dziewczyny bądźmy dobrej myśli, uda nam sie wszystkim to tylko kwestia czasu. buziaki gorące dla wszystkich 😘 mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny dawno już pisałam, nie przeczytałam wszystkiego, czekam na @ ma dzisiaj przyjść, chciałabym żeby nie przyszła, hihi,ale jak przyjdzie to poprostu w następnym cyklu starań ciąg dalszy.w ogóle to nie mogłam Was znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa witaj 🖐️ Martwilysmy sie o Ciebie! Nie martw sie wynikami, przy przewleklej infekcji te wartosci co podalas moga takie byc. Po 2 tyg od zakonczenia leczenia zrob ponownie badania , a tedy zobaczysz, ze nie bylo sie czym przejmowac.:-) Querrilla wracaj do nas!:-) Czekamy na Ciebie [kwiatek} Dla wszystkich - milego dnia 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Nicolla---tofikowa---ja tez chce dzieciatko---wreszcie sie pojawilyscie:) tofikowa---szybkiego calkowitego wyzdrowienia🌻 Selenka----Querolla---bella----tantusia----dziekuje za cieple slowa👄 Nicolla---tobie dziekuje za gratulacje:) chcialam wam powiedziec ze dzis mi przeszedl ten wczorajszy dol tantusiu--tak jestem wierzaca i wlasnie doszlam do wniosku ze musze wierzyc ze bedzie dobrze a nie codziennie zyc w strachu choc wiem ze jeszcze nie raz mnie on najdzie... wczoraj mialam widac jakis gorszy dzien ale i tak zrobie to badanie antykardiolipinowe dzis zanioslam mocz do badania ogolnego Querilla---prosze mi tu wracac szybciutko! nie rob nam tego no! dlaczego sie z nami zegnasz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosona 🌻, Ja też chcę dzieciątko 🌻, Bella36 ❤️, Maybee ❤️ Właśnie wróciłam od lekarza. Niestety muszę iść dzisiaj do szpitala na badania. Znowu znikam na parę dni, ale będę o Was myślała :) Trzymam kcuki za każdą z Was, abyście szybciutko zaszły w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×