Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Witam Kiepawo ten tydzień sie zaczął...za oknem isnte mleko przyjanmniej u mnie d- dzwonilam do szkoly nie dostalam tej pracy w Lo kurcze to juz drugi raz w ciagu 2 tygodni...staranka tez musze odlozyć o miesiąc ...wszystko mnie dołuje troche... tofikowa, Kosona - ale Wam fajnie z tymi imprezami...tez bym gdzies wyskoczyła .. Peppetti - kuruj sie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Muszelko1 :) Przykro mi, że nie dostałaś pracy w LO :( ale głowa do góry, na pewno wkrótce znajdziesz fajną posadę w innej szkole. Wszystko się ułoży, zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) MUszelko---prykro mi z powodu pracy🌻 witam nowa kolezanke----Donna Leng🌻 Selenka----nie pisz glupot ze nie bedziesz tu zagladac! co do mojego brzuszka to juz sie zaokraglil:) mam 3 pary spodni w ktore sie miszcze i 2 spodnice kolezanka pozyczyla mi swoje ciazowe spodnie wiec juz mam 4 pary:) a fajnie bo te spodnie sa regulowane w pasie wiec troche mi posluza:) Peppetti----a bardzo mialas skrzywiona ta przegrode? kurcze moze ja tez powiinam zrobic jednak ten zabieg i skonczylyby sie moje klopoty z bolem glowy i zlym oddychaniem a moge wiedziec ile kosztuje taki zabieg? jesli nie tu to na maila-adres pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dopiero dokopałam się do neta. Co tam słychać po weekendzie? Są może jakieś nowe mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Selenka, mam to samo, jak ylko tutaj wchodzę to nikt się nie odzywa, chyba nikt mnie nie lllluuuuubbbbiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jak tam u was po weekendzie? U nas ok.Teraz już ledwo żyję po dzisiejszych przeżyciach. Poszukiwania wymarzonego prezentu dla Maciusia - dziś są jego 6 urodziny. Ale jest. Tort, zabawa i te sprawy, ale teraz już śpi. Było wesoło. A co do staranek - to już leci swoim torem, już może nie codziennie, ale bardzo spontanicznie i na wesoło, bez obsesyjnych myśli, że to może właśnie teraz. Zobaczymy za jakiś czas. Pozdrawiam i udanej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Selenka 32,ladybird73----> Z tym odpisywaniem w godzinach od 15 to jest problem ,bo większość dziewczyn zagląda tutaj w porze pracy. Część dziewczyn (ja też), jak się domyślam,poprostu nie ma internetu w domu. Nikola . Querrilla co się z Tobą dzieje,że się nie odzywasz? Kiedy rozpoczynasz staranka po @? Używasz testów owu? Pozdrowienia dla mamusiek ❤️ . Jak tam dolegliwości? Maybee---> mój mężuś bardzo chciałby chłopca ,(chyba jak każdy facet), no i ja chyba też. Ale właściwie płeć pierwszego dziecka jes nieważna. Ważne jest to ,że się ma dziecko!!!!!! A przypuszczam,że dopiero przy drugim dzidziusiu każdy ma wymagania co do płci. Tofikowa , Peppetti jak się czujecie? Muszelka1 -----> kiedyś musi się przecież udać z tą pracą, nie ma innej opcji ;-) Kobietki wstawać i pisać ,bo strasznie tu wieje pustkami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas jest taka piękna pogoda - słoneczko świeci, w miarę ciepło jak na koniec listopada :) Od razu humor mi się poprawił :) Za godzinkę wychodzę do następnego lekarza - czuję się jak jakiś hipochondryk ;) Cały czas mam podniesioną temperaturę - 37 st. C i jestem osłabiona. Internista nie wie dlaczego, neurolog też nie widzi nic niepokojącego, ginekolog wykluczył jakiekolwiek choroby. Dzisiaj idę do pulmunologa. Jeśli i on powie, że wszystko jest ok to już nie mam nawet pomysłu do kogo udać się i skąd ta temperatura. Maybee 🌻 Ladybird73 🌻 sss1982 🌻 Selenko32 - chętnie napisałabym zaraz po Twoim poście, ale dostęp do internetu mam tylko w pracy. Pozdrawiam :) Nicolla - ucałuj Maciusia :) Pożycz mu wszystkiegi naj... naj... z okazji 6 urodzin od ciotki Tofikowej ;) Querrilla i Bella36 - gdzie się podziewacie ? Tantusiu - a u Ciebie co słychać ? Jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ale dostalam z rana fajna wiadomosc:D zadzwonil moj maz i myslalam ze znowu bedzie musial zostac dluzej w pracy a on mi wyskoczyl z tekstem ze dostal podwyzke i to spora:D kurcze wreszcie sie cos ruszylo bo juz chcial rezygnowac z tej pracy dzis ma rozmowy i ma wybrac sobie pomocnika normalnie ejstem z niego dumna:D a dzis ide na usg-kurcze ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. No i wyglądam lepiej. Siniaki pod oczami maleją i jaśnieją. Jutro wyciągam tampony z nosa, więc będę mogła normalnie oddychać. Nie moge się doczekać. Muszelka1 - głowa do góry!! Napewno znajdziesz pracę! maybee - moja przegroda była skrzywiona na tyle, że miałam kłopoty z oddychaniem. Mój nosek też trochę uciekał w prawo (na końcu 2-3 milimetry). Chciałam aby chirurg go wyprostował, dlatego konieczne było łamanie kości nosa. Koszt zabiegu 4500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982---masz racje-dla mnie najwazniejsze teraz jest to zeby dzidzia byla cala i zdrowa:) czy bedzie chlopak czy dziewczynka bedziemy tak samo mocno kochac:) Peppetti---kurcze no widzisz ja tez mam problemy z oddychaniem ale ten laryngolog z przychodni powiedzial ze szkoda moze udam sie prywatnie a powiedz mi jeszcze robilas ten zabieg w szpitalu czy w jakiejs prywatnej klinice bo kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac i gdzie udac poradz prosze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee - pogratuluj mężowi podwyżki :) Masz dzisiaj szczęśliwy dzień - zobaczysz jeszcze na uSG swoje Maleństwo :D Peppetti - cieszę się, że czujesz się coraz lepiej i wracasz do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zabieg robiłam w prywatnej klinice w Poznaniu - Ars Medica. Robił mi ją chirurg plastyk. Ale jeśli masz tylko krzywą przegrodę to taki zabieg też może zrobić laryngolog. Odwiedzić jakiegoś prywatnie i on pokieruje dalej. Chociaż ja bałam się iść do laryngologa, bo widziałam kilka nosów zrobionych przez takich specjalistów. Przed operacją przegrody były to normalne nosy, a po operacji niestety wymagały interwnecji chirurga plastyka (raptem wyskakiwały garby na nosie, albo nosy bardzo się krzywiły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa-----dziekuje:) Peppetti---musze o tym powaznie pomyslec ale to juz po ciazy bo teraz to raczej nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, witam wszystkich w ten okropnie mglisty dzień , przynajmniej u mnie. Wpawdzie dzisiaj i jutro mam urlop, ale co to za urlop.... muszę napisać pierwszy rozdział pracy magisterskiej, właśnie siedzę od 7 rana i zrobiłam sobie malutka przerwę więc szybciutko hyc do Was. Maybee - faktycznie dziś Twój fartowny dzień, oby takich jak najwięcej, Peppetti- szybkiego powrotu do zdrowia, Tofikowa-dla Ciebie również dużo zdrówka i chyba przede wszystkim trafnej diagnozy co jest przyczyną tego stanu no i TOFIK WYPROSTUJ SIĘ (moje ulubione powiedzonko) Nicolla- wszystkiego naj dla Twojego synka, ja mam córkę 7-letnią i właśnie zaczynam się głowić nad prezenten gwiazdkowym Selenka-tak myślę że jak szystko dobrze pójdzie to staranka będziemy miały w tym samym czasie, ja @ dostałam 22.11 cykle mam 28-29 dni. hehe może uda nam się w tym samym cyklu POzdrowienia i gorące buziaki dla pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, witam wszystkich w ten okropnie mglisty dzień , przynajmniej u mnie. Wpawdzie dzisiaj i jutro mam urlop, ale co to za urlop.... muszę napisać pierwszy rozdział pracy magisterskiej, właśnie siedzę od 7 rana i zrobiłam sobie malutka przerwę więc szybciutko hyc do Was. Maybee - faktycznie dziś Twój fartowny dzień, oby takich jak najwięcej, Peppetti- szybkiego powrotu do zdrowia, Tofikowa-dla Ciebie również dużo zdrówka i chyba przede wszystkim trafnej diagnozy co jest przyczyną tego stanu no i TOFIK WYPROSTUJ SIĘ (moje ulubione powiedzonko) Nicolla- wszystkiego naj dla Twojego synka, ja mam córkę 7-letnią i właśnie zaczynam się głowić nad prezenten gwiazdkowym Selenka-tak myślę że jak szystko dobrze pójdzie to staranka będziemy miały w tym samym czasie, ja @ dostałam 22.11 cykle mam 28-29 dni. hehe może uda nam się w tym samym cyklu POzdrowienia i gorące buziaki dla pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird73 ja też tego dnia do stałam @. Tylko,że ja mam 30-31 dniowe cykle. Ale to niewielka różnica. No i mam nadzieję ,że tym razem , w tym cylku będę się cieszyćz mężem gwiazkowym prezentem. Bardzo tego pragnę i mam nadzieję ,że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie Panie i te piszace i te czytajace 🌼 Tez mam urlop i jestem w domku, ale u mnie sloneczko za oknem. Nie zabieram glosu w dyskusji, bo zaniechalam staran.......... Mam dosc napiecia, \"bycia w ciazy\"do kazdej miesiaczki, uczucia zawodu i planowanaia zycia na 1 miesiac do przodu. Nie zabezpieczam sie specjalnie, ale tez nie staram sie specjalnie. Co ma byc niech bedzie...... Niemniej jednak trzymam za Was kciuki staraczki! ZyczeWam slodkich, rozowych dzieciaczkow w 2008 roku!!!❤️ Tofikowa sprawdz jeszcze uklad moczowy. Moze tam masz jakas przewlekl infekcje. Robilas badanie CRP? Querrilla pozdrawiam Ci cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982 no to super, ale powiem szczerze, że ja juz boję się nakręcać. Ale strasznie bym chciała, na święta...hmm rozmarzyłam się, czego z całego serca Tobie życzę. Tylko im bardziej chcę tym większa lipa. I Bella doskonale Cię rozumiem, to rozczarowanie jest straszne, do tego oczywiście do czasu@ przynajmniej ja mam wszystkie ojawy ciąży. Jak dostaję @ to mam wszystkiego dość i mówię sobie, że już żadnych staranek nie będzie. Trudno mam mieć jedynaka to niech tak będzie. Ale po paru dniach karuzela wraca. Z jednej strony faktycznie jest mi lżej bo jedno dzieciątko już mam, dlatego strasznie trzymam kciuki i życzę jak najszybszej pierwszej fasolki dla staraczek pierwiastek. A może faktycznie ktos tam u góry da nam taki wspaniały prezent świąteczny, przecież Gwiazdka to taki magiczny czas i cuda się zdarzają. Z moją córą też w święta byłam już w ciąży, chociaż jeszcze nie miałam o tym pojęcia, dopiero po Nowym Roku, jak mi się spózniał okres zrobiłam test i od razu 2 krechy...... Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesść dziewczyny. tofikowa , ladybird73 - Maciuś bardzo dziękuje za życzonka. maybee - pogratuluj mężowi i koniecznie napisz jak było na usg. A widzisz mówiłam Ci - pisałam, że to wasz nowy rozdział życia - a ja mam dobre przeczucia. Kurcze ja mam net w domu i w ciągu dnia nie mogę korzystać, chyba, że idę na noc do pracy, to dzień mam wolny. Pozdrawiam mamusie i staraczki - a może doszły już jakieś nowe mamy? - kiedy testujecie? Ja czekam na @ w II połowie grudnia - a właściwie na nią nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello U mnie zimno i mglisto brrrrrrr! Jak w Londynie :-) A poza tym gnębi mnie od wczoraj jakiś pech. Drukarka nie chce mi drukować tylko ucina ogonki literom y,j,g,p. No i nie wiem co znią zrobić. Potem okazało się że moja komórka mi sie popsuła. Wyłącza się nawet przy pełnej baterii. Na gwarancję nie oddam bo właśnie się skończyła.Pech z tą gwarancją!!!!oby ten pech sie skończył bo jutro jadę do gin. A tak właściwie to kiedy jest najlepszy termin na zrobienie cytologii? Jutro będzie mój 9 dzień cyklu, czy to nie za wcześnie? A poza tym co u was dziewczyny? nikt tu nie zagląda czy co? takie pustki!!!! Maybee ----.w Pani Domu jest coś o operacjach przegrody nosowej. Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wczorajszy moj wpis wdarl sie zlosliwy chochlik :-P Oczywiscie zycze Wam abyscie w 2007 roku zostaly mamami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie lukam do Was, ja już od 7 rano siedzę na moją pracą, więc czas na małą przerwę. O mało dzisiaj zawału rano nie dostałam, bo spokojnie chciałam otworzyć mój plik z pracą a komputer do mnie że plik uszkodzony. Aż się cała spociłam ze strachu, mam już bite 30 stron. A mało tego wczoraj nie zapisałam sobie na płytce, bo stwiedziłam że po co...... Na szczęście plik dał się naprawić, jakiś schemat tak mi nabroił . Teraz praktycznie o pół godziny zapisuję wszystko na płytkę. Poza tym mgła, mgła i jeszcze raz mgła. Ale za to siatkarze wygrali 3:0 więc poziom adrenaliny od rana odpowiedni. Dla wszystkich babeczek 🌼 No i wstawać, pisać tu, pisać jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny U mnie znowu piękna pogoda :D Bylam wczoraj u lekarza i zrobilam RTG klatki piersiowej. Mam nadzieje, ze nie mam zmian. Maybee - jakie wrażenia po USG :D Jaki duży jest już dzidziuś ? Ladybird73 - biedactwo - musisz marnować urlop na pisanie pracy magisterskiej ;) Pocieszę Cię, najgorzej zacząć, a potem idzie już coraz lepiej. Jak skończysz pierwszy rozdział, to już pójdzie z górki :) Bella36 - cieszę, się, że się odezwałaś :) Rozumiem Twoje uczucia i nastroje związane ze staraniami i rozczarowania przy każdej miesiączce. Ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze, że jakoś się ułoży, że kiedyś w końcu się uda :D Mimo, że \"oficjalnie\" przerwałaś starania, pisz, co słychać u Ciebie :) Ja mam takiego pecha, że nawet nie mogę rozpocząć się starać. Bella36 - masz rację - zrobię jeszcze badanie moczu. A co to za badanie CRP ? Sss1982 - teraz w zasadzie zawsze można zrobić cytologię (chyba że akurat przyszła @). Kiedyś pobierano materiał do badania między 8 a 15 dniem cyklu. Nicolla 🌻 Tantusiu i Staraczka - odezwijce się, bo martwimy ❤️ Querrilla - wróc proszę 😭 Kawiarenka, Balerinka, I jeszcze ja - gdzie się podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dla Tofikowej- białka C-reaktywne, w skrócie CRP (ang. C Reactive Protein) - grupa białek należących do tzw. białek ostrej fazy. Białka C-reaktywne biorą udział w odpowiedzi immunologicznej, ponieważ ułatwiają wiązanie dopełniacza, wpływając tym samym na fagocytozę (niszczenie i usuwanie czynnika infekcyjnego). Podwyższony poziom CRP we krwi występuje w stanach zapalnych. Zrob moze jeszcze mocz na posiew.Czasem taka utajona infekcja (bez objawow) moze byc z ukladu moczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toficzku, dzięki, właściwie najtrudniej zabrać się za pisanie pracy, teraz jak jestem w toku to juz coraz lepiej. Chciałabym jak najszybciej obronić się i mieć to z głowy, to juz nie na moje lata!!! A z drugiej strony tak sobie myslę że jak teraz będę w transie pisania pracy to może nie będę doszukiwać się objawów i chociaż ten cykle przejdzie bezstresowo. Bo najgorsze to jest pilnowanie tych staranek, przynajmniej u mnie, co miesiąc coraz bardziej świruję. Toficzku, przykro mi że musiałaś zaprzestać staranek, ale wiadomo Twoje zdrowie najważniejsze, życzę jak najszybszej trafnej diagnozy i oby to nie było nic poważnego. Pozostałe dziewczynki, Bella, sss1982, Pepetti, Nicola, Selenka, maybee - no właśnie jak tam USG i fasolka? 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella36 - dziękuję za informacje. W sobotę zrobię te badania. Teraz mam tak \"gorący\" czas w pracy, że niestety nie dam rady się zwolnić, aby oddać krew i mocz do badania. Myślałam, że jak Prezes wyjedzie na urlop, to będę miała luz. A tu od rana nie wiem, za co się zabrać, bo wszystkie sprawy mam zaległe. Ale to nic - dam radę :D Ladybird73 - życzę w takim razie szybkiego napisania pracy magisterskiej i obrony na 5 :D Jaki temat wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja, mała przerwa w pisaniu więc zaraz hyc do Was. Czyżbym była uzależniona od kafeterii hm....... Tofiku mój temat ogólnie to analiza zakupów w spółce. A z tym Prezesem to masz rację, jak wyjeżdza też zawsze mam nadzieję, że nadrobię zaległości no i trochę odpocznę, mały luzik w pracy, interneci itp. A tu zawsze klapa, ledwie drzwi sie za nim zamkną tysiące problemów no i wszystkie do załatwienia na tu i teraz. I święty spokój diabli biorą, sama nerwówka... No nic zmykam dalej, powien szczerze od dwóch dni czyję się dość kiepsko, gdyby nie to że trzy dni temu skończyła mi się @ miałabym wszystkie objawy ciążowe. Hihihi Głowa prawie non stop mnie boli, kręgosłup napierdziela, a mdli aż miło, powaga. Czyzby moja psychika całkiem ześwirowała. No i do tego gadam sama ze sobą na forum . Oj niedobrze ze mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×