Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Nicolla i Ja też chcę , GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D wspaniale wiesci :-D bbb sie ciesze!!! Tofikowa, trzymam kciuki ;-) bbb mocno! a MY mamy sie swietnie, choc ostatnio mame przeziebienie mnie dopadlo, na szczescie juz po! zycze WAM wszystkim owocnego roku, a pamietajcie ze 7 w dacie to szczescie, wiec ten rok dla wszystkich pomyslny bedzie w ich prywatnych postanowieniach, marzeniach i zyczeniach :-) i tego Wam zycze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Nicolla-----GRATULACJE!!!🌻😍 ja tez chce dzieciatko---GRATULACJE takze dla ciebie😍🌻 ciesze sie ze wam sie udalo i trzymam mocno kciuki za reszte oby ten nowy rok byl lepszy od poprzedniego querilla-----🌻sciskam cie mocno🌻 buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee------> kochana. Dziękuję za życzenia. Mam nadzieje że ten rok jak napisałaś naprawdę będzie owocny. Życzę tego Tobie, Dziewczynom i sobie oczywiście. Ściskam Cię mocno. Trzymaj się i zaglądaj do nas jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę. ❤️❤️❤️ Peppetti --->trzymam za Ciebie kciuki. Ja też nie chciałam się nakręcać,ale poprostu nie da się tego opanować-niestety!!!Za każdym razem obiecuję sobie ,że będę do tego podchodzić z dystansem i obojętnością--co będzie to będzie-no ale łatwo powiedzieć gorzej wykonać. Tantusia--->oby twoje życzenia dla nas przyniosły oczekiwany rezultat. Pozdrawiam ❤️❤️❤️ Tofikowa ❤️ Ja też chce❤️ Muszelka ❤️ kosona ❤️ Selenka32 ❤️ Querrilla ❤️ Bella❤️ Nikola ❤️ i dla reszty ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Maybee - cieszę się, że się odezwałaś, martwiłam się o Ciebie ❤️ Mam nadzieję, że czujesz się już troszkę lepiej ... Choć wiem, że jest Ci bardzo ciężko ... ❤️ Pepetti - trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :) Tantusiu - cieszę się, że czujecie się dobrze :) oby tak do końca ciąży. Który to już tydzień ciąży, bo chyba się pogubilam :o Dziewczyny, nie wiem co myśleć :o @ mam co 27 dni (czasem 28 lub 29 dni), dzisiaj jest 30 dzień cyklu i @ ani widać, ani słychać ;) Brzuch przestał mnie boleć tak jak na @, czasem tylko czuję dziwny ucisk. Piersi mnie bolą, puchnę coraz bardziej (już przybyło mi 1,5 kg !), budzę się w nocy na siku, choć wcale nie mam pełnego pęcherza, temperatura podniosła mi się do 37 st. C i zaczyna mnie mdlić rano. Jak nic objawy ciążowe. Do wczoraj ignorowałam te objawy, bo wiem, że łatwo sobie wmówić mdłości, różne uciski, bóle, podwyższona temperatura może być wynikiem infekcji, ... Ale dzisiaj rano zaczęłam się zastanawiać - może nie wmawiam sobie tych objawów ? Ale przecież robiłam test i pokazała się tylko 1 kreseczka. Nie sądzę, żebym test robiła za wcześnie - bo w 29 dc (wczoraj). Rozum podpowiada mi, że to nie ciąża. Natomiast mąż wmawia mi, że jednak się udało. Czy test może nie wykazać ciąży w 29 dc ? Dla wszystkich dziewczyn 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa zrob jeszcze jeden inny test.Mi tez pierwszy test nie pokazal ciazy a bylo po terminie @ i potem dopiero wyszlo ze to ciaza.życze szczescia i daj znac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
Maybee dziękuję i tak się cieszę że zajrzałaś tu:), Tofikowa ja robiłam w 28 dc, i test wyszedł negatywny, potem zrobiłam go w 30dc, o 6 rano, i po trzech minutach wyszła druga ledwie widoczna kreseczka, następnego dnia rano znowu zrobiłam test i wyszła mi znowu taka sama ledwie widoczna. Po świętach mój mąż chciał się wszystkim pochwalić, i zrobiłam jeszcze jeden test już popołudniu i wyszły wyraźne dwie kreski. dzisiaj mnie kłuje troszkę, mam cały czas stresa, myślę tofikowa że to może być to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagdaa i Ja tez chce dzieciatko - dziewczyny dziękuję za odzew 🌻 dałyście mi nadzieję ;) Może faktycznie za wcześnie zrobiłam test ? Poczekam do weekendu i powtórzę go. Choć z drugiej strony jakoś mi się nie chce wierzyć, aby mogło mi się udać za pierwszym razem ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa trzymam kciuki. Czasami test nie wykryje wczesnej ciąży . Nie wiadomo przecież w ktorym dniu cyklu mogłaś zajść. A mam nadzieję ,że jesteś w ciąży. tego ci życzę. Poczekaj jeszcze kilka dni i wykonaj test. postaraj sie jednak za bardzo nie nakręcać. Ja się nakręciłam za bardzo bo mój cykl trwał 41 dni a jednak ciąży nie było :-( Żyzcę ci II krech!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sss1982 - dzięki, że trzymasz za mnie kciuki :D Z tym nakręcaniem to masz 100 % rację - będę się zachowywała jak niewierny Tomasz - dopóki nie zobaczę 2 kresek na teście, nie uwierzę ;) Tylko mój mąż Tofik bezgranicznie jest przekonany, że się udało. Każe mi odpoczywać i spać nawet jak mi się nie chce, cały czas coś mi podsuwa do jedzenia, traktuje mnie jak obłożnie chorą osobę, co czasem bywa męczące ... Ale i słodkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie pisalam dziewczyny dawno u mnie zaczal sie juz 7 cykl starań, sama nie wiem czemu to tak długo trwa przeciez mam juz jedno dziecko querrilla nie denerwuj sie tak wiem ze to trudne ale nie tylko ty starasz sie tak dlugo widzisz ja mam juz córke a teraz 7 miesiecy i nic :( wierze ze nam wszystkim w Nowym Roku uda sie szybciutko zobaczyc 2 kreseczki Gratuluje nowym [przyszły mamą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabelka NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B................1< br /> 7.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 8.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 10.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 12.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 13.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi... ............0 14.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 15. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 16.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 17. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 18. Magge.............................27........W-wa............ .....2 19.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21 /06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test. Durna jestem, kto robi testy przed terminem miesiączki. Oczywiście jedna krecha!!! Do terminu @ jeszcze 4 dni. Pozdrawiam i zmykam, bo jestem strasznie zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny maybee - Dziękuję - Jak miło, że się odezwałaś. tofikowa - mi też test wyszedł negatywnie choć było już po terminie spodziewanej @. Dopiero nastepny był pozytywny. maagdaa ma rację zrób jeszcze jeden test za kilka dni. - Trzymam kciuki. Peppetti - nie durna poprostu z tą niepewnością to szaleństwo, każda z nas chciałaby wiedzieć odrazu , mam nadzieję, że wszystko poukłada się po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
cześć wszystkim staraczkom i przyszłym mamą ---Querrilla jestem z Tobą i naprawde wierz w ludzi bo są tacy krórym twoje odczucia naprawde nie sa obojętne i to w tych masz oparcie i nieodtrącaj ich ❤️🌼 tofikowa trzymam kciuki oby ta @ nie przyszła ja znowu zaczynam za tydzień jakoś niewierze no ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czytam same dobre wiadomosci, bo jest w nich nadzieja.... Trzymam mocno kciuki za peppetti i tofikowa oczekujace na @ - oby jej nie bylo ! tylko grube krechy na tescie🌼. Maybee, oby ten rok byl dla Ciebie rokiem spelnienionego marzenia...❤️ Querrilla sciskam Cie mocno. Do 12.I jeszcze tydzien....bedzie dobrze! ❤️ sss1982, pati35, anastazja123, selenka, kosona, muszelka1 i inne dziweczyny z tabelki- dopiero teraz temat topiku jest na czasie jesienno - zimowe starania 07 - wiec wszystko przed Wami !!! A topik jest szczesliwy !!!! ❤️ ❤️ ❤️ A zaciazonym mamusiom dobrego samopoczucia i fiz i psych.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa nie trac nadziei ja tez myslalam ze nic z tego bo byla tylko jedna mozliwosc abym zaszla w ciaze i to w 21dc zrobilam dwa testy i nic potem trzeci i okazalo sie ze jestem w ciazy.udalo sie od razu za pierwszym podejsciem.ja to mam meza az jest z siebie dumny i jeszcze powiedzial mi napoczatku ze on jak robil to wie ze bedzie syn bo taki mial zamiar i to tez sie sprawdzilo;) A teraz jestem w 24tc.zycze aby Ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję Wam, że trzymacie za mnie kciuki :) Jesteście kochane 🌻 Dzisiaj jest 31 dc, czyli @ spóźnia się 3-4 dni. Nie dostałam @ - to dobry znak. Jednak wczoraj wieczorem miałam małe beżowo-kremowe plamienie - wielkości ziarenka fasoli. Trochę się wystraszyłam, bo od razu przypomniało mi się plamienie, które wstąpiło na 4 dni przed stwierdzeniem ciąży obumarłej. Z drugiej strony może to być zapowiedź @ albo ... plamienie implatacyjne :) Cały czas nastawiam się, że to nie ciąża (żeby nie zapeszyć i nie rozczarować się potem ;) ). Kupiłam nawet sobie wczoraj kozaczki, w których ciężarna kobieta absolutnie nie powinna chodzić - taaaaakie wyyyyysokie obcacy :) Peppetti - trzymam mooocnooo kciuki :) Może styczeń okaże się szczęśliwy i dla Ciebie i dla mnie ? Sss1982 🌻 Anastazja123 🌻 Tantusia 🌻 Nicolla 🌻 Pati35 🌻 Bella36 🌻 Maagdaa 🌻 Ja też chcę dzieciątko 🌻 Muszelka1 🌻 Kawiarenka 🌻 Selenka32 🌻 Kosona 🌻 i dla reszty Dziewczyn - wielkie busiaki dla Was 👄 Maybee ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tofikowa A mierzyłaś sobie tempke? Kiedy robisz następny test? Trzymam kciuki!!!!!!!Oby się udało!!!!!! Dziewczyny chcę sobie zrobić wszystki badania. Powiedzcie jakie warto zrobić i ile kosztują? Wiem ,że koszt wykonania jest zależny od miasta,ale chcę wiedzieć orientacyjnie. Narazie miałam tylko cytologie i czystość pochwy. Pozdrowienia dla reszty kobitek 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja123 Może w twoim wypadku to blokada psychiczna. Może wystarczy wyluzować? Masz jedną dzidzię więc wiesz ,że w ciąże możesz zajść. Pisz o Twoich postępach. Pozdrawiam srerdecznie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sss1982 :D Temperatury w pochwie nigdy nie mierzyłam. Za to mam podniesioną ogólną temperaturę ciała - ok. 37 st C. W poprzedniej ciąży też tak miałam i cały czas myślałam, że jestem chora. Dopiero ginekolog uświadomił mi, że niektóre kobiety mają podniesioną temeraturę nawet do 37,5 st C do 4 miesiąca. Test mam zamiar zrobić w poniedziałek czyli w 34 dc - o ile oczywiście nie dostaną wcześniej @. Co do badań, to robiłam toksoplazmozę IgG i IgM (oba po 20 zł), cytomegalię IgG i IgM (też oba po 20 zł), morfologię (8 zł) , hormony tarczycy TSH, fT3 i fT4 (chyba po 18 zł), USG dopochwowe (w cenie wizyty u ginekologa) Jednak te badania robiłam pod kątem ciąży obumarłej. Natomiast wydaje mi się, że w przypadku problemów z zajściem robi się pierwsze diagnostykę żeńskich hormonów (jeśli się mylę, poprawicie mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tempka nie spada tylko utrzymuje się , no i jesli nie masz przeziębienia to......może może:-).Obserwuj tempke codziennie. Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedz 🌼 Po niedzieli idę zrobić kompleksowe badania . Hormony przede wszystkim. A przy okazji wezmę męża na badanko krwi, tak profilaktycznie. Może przyda się przy moim kłuciu i będzie mnie trzymał za rękę :-). STRASZNA ZE MNIE PANIKARA PRZY KŁUCIACH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któras z tych badań jest refundowana. Nie wiem czy opłaca mi się stać w koleje do gin. Czy może lepiej zrobić na własna rękę? Jeszcze zrobię sobie i mężowi grupę krwi aby wykluczyć ewentualną ......coś tam syrologiczną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzisz do ginekologa prywatnie, to niestety płacisz za wszystkie badania. Lekarz rodzinny może dać Ci skierowanie na bezpłatną morfologię, TSH - ale to jego dobra wola ;) Mój mąż poszedł do lekarza rodzinnego i poprosił o skierowanie na podstawowe badania, żeby sprawdzić, czy jest zdrowy. I nie dostał. Natomiast ginekolog państwowy może zlecić bezpłatne badanie na toksoplazmozę (nie zawsze dają) i hormony. Ale to wszystko zależy od lekarza i od konkretnej sytuacji zdrowotnej pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sss1982 - konflikt serologiczny może wystąpić tylko, gdy kobieta ma grupę Rh (-), a mężczyzna Rh (+). Przy pierwszej ciąży ryzyko jest minimalne. Po pierwszym porodzie lub poronieniu kobieta powinna dostać immunoglobinę (chyba w ciągu 48 lub 72 godzin), aby nie wytworzyły się przeciwcialła. Ja mam taką sytuację - mam 0 (-), a mąż 0 (+). Instnieje jeszcze konflikt w obrębie grup krwi, ale to zdarza się rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
Tofikowa ja tez mam taka grupe krwi. Ty na pewno zaciążyłaś,:). Nicolla byłam na forum sierpnióweczki2007, ale dziewczyny są nie miłe, dziwnie się tam czuje, i szczerze to nie chce mi sie tam pisać:(,a na to forum bardzo lubie wchodzić. Tofikowa przetestuj się znowu, teraz na pewno wyjdzie prawdziwy, ja bym chyba umarła z ciekawości. Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tez chce dzieciatko i Tantusiu :) Nie cieszę się jeszcze, zwłaszcza, że znowu mam małe plamienie :( Implantacja raczej nie trwa 2 dni, więc coraz bardziej się niepokoję. Poczekamy, zobaczymy ... Jeśli do poniedziałku nie dostanę @, robię kolejny test. Pozdrawiam Was i życzę udanego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam do domu Udanego weekendu życzę i do poniedziałku. PAPAPAPA 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta ja mam dzis straszny dołek, za pare dni minie rok od mojej obrony a tu ani pracy, ani dziecka, poprostu nic, zmarnowalam calutki rok, czuje sie taka głupia i ułomna, tyle odpowiedzi na ogłoszen o prace wyslalam ponad 100 i zadnego odzewu, tylko jedna rozmowa kwalifikacyjna i nic. A mąż mi mówi ze powinnam sie cieszyc ze moge sobie w domu robic co chce zamiast pracowac, a ja mam dosc bycia samej w domu. ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×