Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdggfddfdfg

Panowie co sadzicie o ladnych aczkolwiek puszycstch dziewczynach???

Polecane posty

Gość karolus magnus
aja lubie jak koieta ma czym oddychac i jak mozna ja za pupe chwycic za prawdziwa pupe a nie za te wystajace kosci fuj! a pozatym super zgrabne i super piekne maja zbyt wygorowane zdanie o sobie mysla ze moga wszytko bo zawsze pomoze im uroda mogfa miec kazdego a ja wole kobiete do ktorej moge sie przytulic i ktora bedzie kochala tylko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniesiarka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaskaBalbinka_
--- STANCZYK - to ja juz cie w zyciu nie pozaluje ......... jak taki wybredny jestes to nie dziwne ze sam, zgorzknialy, smierdzacy i zapyzialy ....... w ogole to najlepiej zjezdzaj z damskiego forum bo widac ze nie masz milosci ani do siebie ani do "blizniego" w tym kobiet jestes zalosny i teraz juz powinienes wiedziec dlaczego jestes sam gdzies po drodze zabraklo ci rozumu ... serca itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywśledczego
gadacie bzdury wszystko co puszyste jest mięciutkie miłe i sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Distingue
ja mam 162 i 57kg..kurdeee!!! i nie moge sie odchudzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagle tyje..czasami schudne...mimo to jestem mila,slodka,dowcipna,i nawet baba w sekretarciae chce mnie zatrzymac w tego powodu...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywśledczego
ile macie lat kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghffhgfdghdhg
20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa brunetka
do FDDGFDFGD icos tam dalej:) dziewczyno daj spokoj nie jestes wcale gruba a faceci na jakich trafiasz sa poprostu pusci i tyle usmialam sie czytajac wypowiedz ze na sex to moze sie umowic z gruba ale zwiazek to tylko ze szczupla, inteligentna( pytam co ma inteligencja do wagi????)wesola( jakby puszysci nie byli weseli )a wlasnie osoby puszyste sa duszami towarzystwa nawet w psychologi o tym mowia),zadbana(jakby puszysta nie mogla byc zadbana)brednie totalne i z takim facetem chcialabys sie zwiazac? a po ciazy jego szczuplutka laska bedzie wygladala duzo gorzej niz ta puszyta z natury.Poczekaj trafisz na takiego ktory cie pokocha nie zafascynuje sie twoim szkieletem:)jestem dosyc puszysta a moj facet powiedzial ze jak zaczne sie odchudzac to dowidzenia bo do wieszaka nie bedzie sie przytulalwyglad to naprawde nie wszystko.Dlaczego oni boja sie puszystych kobiet ? bo potrafia byc pewne siebie uparte i daza duzo wytrwalej do wybranych celow niz te lale sprzed lusterek ktorych jedynym tematem jest nowa dieta i kolejny ciuch odkrywajacy pepek,i teraz mocy chatrakter plus spora waga daja wrazenie ze kobieta jest naprawde silna a pusci faceci wola potulne cizie ktore bez nich nie poradza sobie w swiecie a nie takie ktore jesli on sie okaze dupkiem,wypna sie na niego i ida dalej przez zycie proste :) pozdraiwm puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek k.
Rasowa Brunetko miło , ze pocieszasz autorke topicu, ale jeśli ona nie jest gruba to kto jest? Oczywiście ,ze na pewno znajdzie sobie faceta, ale nie sądzę , że jej tusza jest atutem.Ciekawe,ze najpierw walczysz ze stereotypami odnośnie grubych dziewczyn a później twierdzisz, że szczupłe dziewczyny sa puste i zajmują się tylko ciuchami odkrywjacymi pępek.Spójrzmy prawdzie w oczy: utyłem ostatnio parę kilogramów, więc staram się to zgubić a nie twierdzę , że mój brzuszek jest słodki a faceci z brzuchem jak kaloryfer to idioci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
rasowa brunetka, niespecjalnie sie z toba zgodzę. Jeżeli gruba kobieta dążyaby wytrwale do celu, to nie byłaby gruba, bo miałaby wystarczająco duzo siły woli, żeby schudnąć. Wiem, jest sprawa tabletek jak u autorki topiku, ale to margines. fdggfddfdfg - to chyba normalne, że faceci wolą zgrabne dziewczyny. Ja tez wolę ładnie zbudowanych facetów niż grubasów. Za bardzo posługujecie sie schematami. Dla wielu z was puszcysta jest mądra, szczupła (wieszak) jest pusta i myśli tylko o diecie. jest wiele kobiet szczupłych, ladnych i mądrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
fdggfddfdfg - jeżeli nie możesz ćwiczyć, to zastosuj dietę. Jak tak dalej pójdzie, to nadwaga zmieni ci sie w otyłość. ja sama ostatnio schudlam sporo kilogramow praktycznie tylko na diecie i znow zaczęłam sie czuć atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek k.
a ja ja - widzę, że odnosnie stereotypów i nadwagi mamy podobne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 178 cm
i 69 kg ,ładną bużkę i nie mam kompleksów z tego powodu ,że jestem wysoka bądź mam parę kilo więcej niż koleżanki. Mimo wszystko jestem bardzo proporcjonalna i nie mogę odpędzić się od płci męskiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxxxx
Wiecie co,szlag mnie trafia jak czytam i slucham wypowiedzi niektorych facetow,moze zanim zaczniecie krytykowac kobiety zajrzycie w lustro,mam przeczucie ze nie wygladacie jak wycieci z Vouga! Polskim facetom czesto brakuje nawet higieny osobistej wiec powinni zamknac buzie i pomyslec o swoich wygladzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ...
ja mam 167cm a waże 58 kg.....i czuję się różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek k.
Alexxxx nie jestem wycięty z żadnego katalogu ale dbam o siebie. Skąd w Tobie tyle jadu? Strasznie generalizujesz. Wiadomo, ze sa zaniedbani faceci oraz zaniedbane kobiety. Nie mówimy teraz o higienie polaków tylko o autorce topicu. Możemy wmawiać jej że 85 kg przy 180 cm wzrostu jest super, ale chyba nawet Ty w to nie wierzysz.Odpowiadając jej na pytanie twierdzę , że oczywiście ma szansę na stału zwiazek. Tylko nie mów mi , ze te wymiary to ideał kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupuppupupup
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIERWCZYNA MEZCZYZNY
"ty pusztsyta???przestan...masz clakiem normalna wage jak na taki wzrost.." "bez p[rzesady...troche za duzo wazysz ja mam 180 i waze 70 kg a i tak mam kobiecych kraglosci za duzo..." WHAT???? a ja mierze 180 i waze 63 kg i walczę z tą nieszczęsną 3 za zerem:O moze niektorym jakos inaczej sie rozkładaja kilogramy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×