Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
do gosc kika chodzi o kolejne zamowienie czy to z 48 tyg. i co oznacza tg?? moze to banalne pytanie ale jestem nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Witam.Nowe konsultantki,które weszły w tyg.48 do Tupperware,jeżeli złożycie zamówienie za min.500zł,to otrzymacie dodatkowo-miskę diamentową-3l.Piękną i ten prezent z konkursu nowego kons.i Tg.i aktywność.Warto." wszystko dostaje nowa konsultantka czy ta co ja rekrutuje?? jaki jest prezent za aktywnosc w 48 tyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest prezent dla nowego konsultanta?? czy to prezent dla tej co rekrutuje?? sorry za ilosc pytan ale zostalam konsultantka by kupowac głownie dla siebie - i nie wiem czemu ale ilosc korzysci dla konsultanta budzi moje watpliwosci co do rzeczywistej wartosci tych produktow - chyba ze firmie tak bardzo zalezy by promowac firme bez reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
hej mam pytanie dot. zakupu, jeśli kupiłam u konsultantki otwieracz do puszek to moge kupic w cenie ok 45zł liliane? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak możesz kupić Liliane za 44,90zl. Na stronie www.tupperware.pl w strefie aktualny program w zakładce goście masz aktualne promocje. PoZdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
Liliana w promocji ma symbol OB12 i może ją zakupić w cenie 44,90 każdy gość party który zakupi produkt w cenie katalogowej za minimum 70,00 otwieracz do puszek jest w tym okresie w promocji więc zakup produktu OB13 nie jest możliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkam1
witam dziewczyny poszukuję zestawu bazyli czerwonych z rudolfem, byly w tamtym roku, moze ktoras ma do sprzedania? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie słyszałam o misce diamentowej żeby była dodatkowo czy to prawda i kto może ją dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
hej, zastanawiam się nad zakupem miski do ciasta, czy na blachę placka lepsza jest ta na 3l czy 4,5 l, z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULTRA PRO
Czy orientuje się któraś z was, czy w najbliższym czasie będzie mozna kupić w dobrej cenie duze ultra pro? Co najmniej 3,5l? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Do Aniale Miska 3l w zupełności starcza na jedną blachę ciasta, ale jeśli często pieczesz polecam większą tą 4,5l. W większej możesz również więcej przechować, np. ciestka itp. Małą ilość ciasta w większej też zrobisz, ale w małej na 2 blaszki Ci się nie zmieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Lilianę można kupić za 44,9 tylko wtedy,gdy kupimy produkt katalogowy za min 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
ok to kupię tę wiekszą, a liliana chyba przejdzie mi koło nosa, zobaczę co odpowie mi konsultantka, może ktoś nie skorzysta z tej promocji i będę mogła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultra Pro skąd jestes bo mam do sprzedania ultra lasagne i 3,5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniale. Mam lilane z talerzem w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
ok, jeśli u mnie nie wypali to chętnie skorzystam, dobrze doczytałam, źe ona składa się z 4 części miska, środek, talerz i jakaś przykrywka? prosze mi jeszcze napisać czy to jest forma silikonowa (miękka) czy tak jak normalna miska i czy może mogę liczyć na przepisy, proszę o podanie maila, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliana jest plastikowa, nie silikonowa, nadaje się do zimnych deserów, mięsnych i warzywnych galaretek, super wygląda wieniec z ryzu w trzech kolorach. Inspiracji może być dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
czy dobrze zrozumiałam, ze ta teraz w promocji jest z 3 elementów bez tego talerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, talerzyka brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Brak talerzyka w lilianie promocyjnej nie ujmuje jej wartośc***onieważ tego talerzyka prawie nigdy się nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co jest dodatkowo na tydzień 50ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Kto był rano na mitingu niech napisze co dochodzi na tydz.50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ic jest za aktywność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywność zestaw bazyli z łosiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkam1
nieźle , dopiero co tych bazyli poszukiwalam zeby kupić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu dodatkowo jest tylko Mr czosnek - 69,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr. Czosnek i zestaw Bazyli w wydaniu świątecznym Poj. 2,1l 1,3l i 500ml. w cenie 96,7zł (jeżeli byłaś aktywna w 48 tyg. to możesz je oferować do sprzedarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
eni71 jak jestem zainteresowana takim zestawem to mam zgłosić się do konsultantki, każdy może nabyć takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do eni 48 co mozna oferowac do sprzedazy jesli sie bylo aktywnym w 48 tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli byłaś aktywna w tyg. 48 to w tyg.49-50 możesz oferować do sprzedaży zestaw bazyli w wydaniu świątecznym o poj. 2,1l 1,3l i 500ml czyli taki standardowy zestaw kompaktowy. Aniale jeżeli masz jakieś pytania dodatkowe to pisz: eni71tupperware@interia.pl chętnie odpowiem i doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×