Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Szkoda, że nie można like'ować waszych wypowiedzi. Gość Kika zwróciła uwagę na ogromny problem w całej Polsce. Dziewczyny sie rekrutują i nikt ich dalej nie prowadzi. Zanim ktoś was zrekrutuje zastanówcie się (w zależności od tego co chcecie osiągnąć w Tupperware) kto ma zostać waszym menedżerem. Wiem że czasami rekrutuje się tylko dla nagród, a fajne dziewczyny, które mogłyby sporo zyskać ze współpracy pozostają na lodzie i się szybko zniechęcają, chyba że są takie które się uczą z samych spotkań i mają na to czas.Tutaj naprawdę można wiele zyskać małym kosztem. Nie zostawiajcie dziewczyn na pastwę losu. Fajnie byłoby gdybyśmy nie patrzyły tylko na RE, ale i na całość jak ktoś na nas spojrzy jak nie będziemy umieli mu udzielić odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do MaMiMe. Ja też jestem z Nowego Sącza i uważam, że informacja u nas jest kompletna, wie się wszystko. Jestem menagerem i do każdej swojej dziewczyny oprócz spotkań piszę maile i sms. Są na prawdę na bieżąco. Nie wiem u kogo jesteś w grupie, ale jeżeli chcesz mogę C**przesyłać info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
I jeszcze jedno, prezenty za sprzedaż są dawane automatycznie. Nie trzeba się upominać, masz 4000 to jasne, że dostaniesz mikrofalę, masz 6000 to do mikrofali dostaniesz tez szybkowar itd. U nas nie wpisuje się też aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMiMe
Dziękuje za odpowiedz. Tak jak wspomniałam nie uczestniczę w spotkaniach bo jestem w innym mieście. Moja menadżerki przesyła mi na meila biuletyny, i niestety czasami muszę sie pomeczyc by połączyć w jedna całość. Zreszta nie wiem dlaczego nie mogę sama robić zamówienia, tylko przesylam jej na meila i ona mi robi. Dla mnie to wygodne ale czasami mam wrażenie E nie dostaje wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
MaMime. Skąd jesteś z Gorlic, Krynicy. Ja tam też bywam i chętnir C***omogę. Wyjaśnię, poradzę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę że genialno firme mamy żadna tak nie dba o klienta oddałam tłuczek do reklamacji i po tygodniu już mam nowy ,a inne badziewia już musiały by lądować w śmieciach bo żadna firma nie przyjmuje takich reklamacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMiMe
Z Warszawy. Juz sie zastanawiałam czy nie zrekrutowala sie jeszczecraz w wawie. Ale chyba tak jak jest jest wygodnie. Często wyjeżdżam nie ma mnie w miejscu i tez pewno nie chodzilabym na spotkania. Tak mam zrobione zamowienie, odebrane i zauważone do domu rodzinnego. Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Ja jestem z W-wy i radzę ci ,abyś dołączyła do nas ,będzie ci łatwiej,towar też możesz dostać do domu ,gazetki dostaniesz meilem z wszystkimi wiadomościami,sama ,jeżeli chcesz składasz zamówienia.Masz możliwość obejrzenia produktów każdego dnia i o każdej godzinie.Podaj adres meilowy smsem(601610952)a wślę ci naszą gazetkę i będziesz miała obraz tego,czy warto.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Do Poznania.Napiszcie gdzie jedziemy na Zjazd Krajowy w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja aktualnie jestem z pod Skierniewic, i też chciałabym nawiązać kontakt z osobą zajmującą się rozprowadzaniem produktów tej firmy. Jeśli, któraś z was może mi pomóc, to proszę , coś napisać. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku plotki głoszą, że zjazd nic atrakcyjnego, jeden dzień w czterech miejscach, podobnie jak zapowiedż NPŚ. Według mnie totalna kicha, o co tu walczyć, w tamtym roku Egipt a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią ze Skierniewic proszę o kontakt jestem z Grodziska maz. raczek507@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Pani ze Skierniewic mogę pomóc ,przyjadę do pani,jeżeli jest taka potrzeba.Proszę zadzwonić.601610952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie z innej beczki jak to jest z symbolem AT - wiem ze nie liczy sie do obrotu ale jak jest z prowizją?? jesli klient moze kupic zawsze sypkie plus 350 za 14,90 to ja tez taka cene place czy normalnie 23% jak wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez placisz 14.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Klient kupuje At.za 14.9 zł i klient płaci,a ty płacisz, jeżeli chcesz kupić dla siebie at.Od At nie ma marży,bo to jest prezent dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chcialam sie dowiedziec czy produkty tupperware moge dostac domu kurierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli twoja konsultantka zechce wysłać to tak. Ja mam kupujących z Wrocławia a jestem z Nowego Sącza i wysyłam. Jeżeli jesteś zainteresowana kupnem produktów a nie masz konsultanta to chętnie Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno się wpisałam chciałam się tylko dowiedzieć czy jest taka możliwość,żeby dostawać zamówienie kurierem tak jak jest np.w avonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z Piastowa i pomogę chętnym osobom z mojej okolicy, a mogę również dojechać gdzieś dalej jeśli trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena1608
Witajcie dziewczyny tak sobie czytam co piszecie i stwierdziłam że się przyłączę .Jestem menagerem od roku,uwielbiam nasze produkty regularnie robię Party i aktualnie skończyły mi się ciekawe i fajne pomysły co by tu nowego przygotować do jedzenia na party, jeśli macie sprawdzone przepisy do ultra pro i do cudu to bardzo proszę napiszcie. pozdrawiam i życzę mega obrotów w NPŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum na stronie 65 i innych jest dużo przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_M
Chcę kupić naczynia z serii tupperchef inspire (z czarnymi rączkami) za wyjątkiem garnka 3,7 l. Jeżeli ktoś ma coś z tej serii lub będzie mieć, proszę o info na maila eliza.michalik77@gmail.com. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Do Antena 1608 Skoro wyczerpały Ci się pomysły, zdradź co ty robiłaś już w Ultra pro i w cudzie, a my podzielimy się tym co ostatnio przygotowujemy. Pozdr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Rewelacyjne przepisy do ultra pro są w naszej książce -Przepisy Ultra Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy cheesmart jest tylko na ten tydzień czy na następny również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następny równierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
BREDSMART -katalogowy chlebak jest ostatni tydzień-129.9 zł,a cheesmart prostokątny 30 a 20 cm -72.9 zł jest na ten i następny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultra pro +5litra za 299,90 jest jeszcze na ten tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Czy Wam również książeczki z przepisami liczono tylko minus jedno 23% w pierwszym tygodniu? Bo wszystkie produkty katalogowe miały być 23% minus 23%, więc dlaczego przepisy zostały wyłączone z oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×