Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
kiedy bendzie katalog wiosna lato 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Katalog wiosna -lato będzie w marcu,na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość dla gościa-micro mufinki Pisałam o tym, żeby je używać powinnaś mieć Micro Maxa,ale zamiast niego(jeżeli koniecznie chcesz mufinki przygotowywać w mikrofali)zaopatrz się w mufinki silikonowe,będziesz mogła je również używać w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisów na takie mufinki jest mnóstwo i na słodkie i wytrawne i pikantne i rybne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Prosze o szczera opinie nt kubka termicznego z obecnej promocji. Czy faktycznie nadaje sie do transportu I jest szczelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki elade za poradę, ale mam obrzydzenie na silikony wszystko tylko nie to .dlatego kupiłam te micro mufinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też proszę bo właśnie zamówiłam mam nadzieję że za taką kasę to będę mogła nosić w nim kawę w torebce bez strachu że coś zaleję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Nowy Sacz. Komu zapłaciłaś. Bo przecież od razu było mówione, że garnki będą w kwietniu i nikt nie brał pieniędzy, więc nie pisz nieprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do hnadzuk czy wiesz już co dodatkowo na przyszły tydzień proszę napisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Sacz
Zapłaciłam menedżerce, która mówiła ze muszę zapłacić. Wiec nie pisze nieprawdy, ponieważ nie zostałam poinformowana o tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa(cd.mufinek)jeżeli nie cierpisz silikonu to czasem bywają Ultra Pro Kokilki,więc masz wybór.W nich też upieczesz i w mikrofali i w piekarniku mnóstwo pyszności np.małe zapiekanki,słodkie desery i wiele innych pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mogę powiedzieć na temat kubka termicznego-temperaturę utrzymuje ok.2 godz.po zamknięciu lepiej sprawdzić.powinien być szczelny i torebka bezpieczna(raczej to co w torebce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Sacz - jeśli czegoś nie ma na specyfikacji to się za to nie płaci. Nie ma że MUSISZ - jest zafakturowane to ok - nie ma to nie ma. Garnki były zamówione przez tupper polska w mikro ilościach, na całą Polskę zamówili 1/10 potrzeb - my mamy im składać jak najdokładniejsze "planowanie", a oni planują jak d#py. Traci na tym klient końcowy - i nasza "gęba" bo to my świecimy oczami (mówię o tłuczkach i P09). Szkoda gadać. Katalog zacznie obowiązywać od 10 tygodnia czyli zapowiedź 3.03 i od tego dnia start nowego katalogu - aha nie oczekujcie szaleństw - znów okroili katalog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dali coś nowego w katalogu czy można gdzieś zobaczyć ten katalog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Sacz
Dziękuje za informacje. Juz nie dam sie nabrać menadzerce, ze muszę płacić przed odbiorem towaru. A powiedzcie mi jak jest z reklamacja? Dałam początkiem grudnia 3 rzeczy i do tej pory nie mam nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamacje rządzą się niepisanymi prawami. Nikt nie umie odpowiedzieć w jakim terminie powinny być zrealizowane....O ile można zrozumieć dłuższy czas oczekiwania na produkty nie będące w stałej sprzedaży,to reklamacja produktów katalogowych powinna być załatwiana w max 2 tygodnie. Paranoją jest, że odddaję do reklamacji rzecz, która jest w katalogu i czekam 3 miesiące, podczas gdy zamawiam tą samą rzecz (jako nowe zamówienie) i mam ją za tydzień. Śmieszne, prawda? Często klient kupuje poprostu produkt, który się uszkodził, a jak otrzyma reklamowany, to ma na zapas. I chyba o to firmie chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaaaaaaaa
witam czy może mi ktos wyjaśnić co oznacza X na Ventsmarcie???? czy to oznacza ze przechowuje się poza lodówką??? jeśli tak to jak maja być ustawione otwaqarcia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaaaaaaaa
a i jeszcze mam pytanie czy można zamówić pokrywkę do mega trójki???? bo moja konsultantka mówi ze nie a mi się wydaje ze jak się zgubi to powinna być możliwość dokupienia ... i byłabym wdzięczna za jakiś fajowy przepis do cudu kuchennego inny niż te z książeczki z przepisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szklarnie, to osoba od której kupiłaś ma w obowiązku ci wyjaśnić jak działa. Znaczek X oznacza faktycznie przechowywanie poza lodówką. Jeśli się coś zagubi lub uszkodzi a nie podlega reklamacji jest dostępne jako części zamienne. Części zamienne są produktem katalogowym i możne je normalnie zamawiać, więc nie wiem czemu twoja konsultantka opowiada bzdury. Jak poszukasz to znajdziesz na forum przepisy do cudu, naprawdę jest ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaaaaaaaa
Pani od której kupiłam mówiła ze x to przechowywać poza lodówką tylko ja nie wiem jak ustawić to otwarcie a ona tez do końca nie wiedziała... a co do Pokrywki jak dobrze zrozumiałam można dokupić:):):) więc muszę się z nią skontaktować i poprosić jeszcze raz żeby zamówiła dzięki wielkie... a i jeszcze jedno pytanko mozna kupić sztućce do witalniki??? i ile kosztują pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaaaaaaaa
ile może kosztować tak pokrywka do mega trójki??? co bym nie usłyszała od mojej konsultantki ceny z kosmosu bo w katalogu jej nie ma....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś przepisy do kokilek ultra pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ventsmart ma rysunkową instrukcję, przyjrzyj się a na pewno zobaczysz jakie warzywo ma mieć otwarty lub lekko zamknięty czy całkiem zamknięty dopływ powietrza. Jeśli masz mieszane warzywa najkorzystniej jest wentyl zrobić w połowie otwarty. Ile kosztuje pokrywka do mega trójki nie wiem ile kosztuje. Do dużej miski-23zł, do świeżej czwórki-7,80zł, a do mega podejrzewam, że ok 15-17zł. Może ktoś już zamawiał, to napisze. Jeśli nie to napiszę jak się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Nowy Sącz. Ale dlaczego dałaś pieniądze manadzerce, przecież jeżeli składasz zamówienia to odbierasz towar, na fakturze nie było garnka i nie płacę. To managerka ma Ci odebrać ten garnek nic z tego nie rozumiem. Natomiast jeżeli chodzi o reklamację to fakt ja też czekam od grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaaaaaaaa
dzięki za odpowiedź a co do Ventsmarta to ja wiem ze tam jest rysunek ale przy X nie ma zaznaczenia z otworkami przyjrzyjcie się dobrze i ja nie wiem czy mają być otwarte czy zamknięte czy w połowie... a skoro już go kupiłam to chce go dobrze wykorzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie co dochodzi w tym tyg i jaka jest aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co bendzie w ofercie tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym i następnym tygodniu bingo i czarne sky-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za aktywnośc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie szczegóły oferty tyg - ceny. u nas meeting jutro a ciekawość zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×