Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość alunia_nowa
Podejrzewam, że część konsultantek, które wypowiadają się na tym forum, też sprzedaje na allegro. Moja manager tylko mruga okiem, kiedy wspomina jej się o potencjalnym zwiększeniu sprzedaży poprzez sprzedaż na allegro. No i w końcu central też o tym wie i nigdy nic nie zrobiła, aby temu zapobiec. A to jest takie proste. Zatem według mnie centrala też daje ciche przyzwolenia na allegro, bo dla nich tez liczy się tylko jedno - poziom sprzedaży. Zatem nie ma co się oburzać, tylko spojrzeć realnie na sytuację w firmie. Zresztą moja starsza koleżanka bez przerwy rekrutuje kogoś z rodziny i potem na tego kogoś otwiera konto na allegro i osiąga odpowiedni poziom sprzedaży. A nagrody za każdą rekrutację są jej. Managerka o tym wie, że nie ma żadnych party, tylko obrót jest robiony poprzez allegro. Jasne, że nic z tym nie robi, bo też ma w tym interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko dziwnie brzmi, gdyż sprzedaż na allegro jest znikoma.... Ofert owszem dużo ale kupujących niewielu. Świadomość klienta wzrasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Nie wierzę w sukces sprzedaży na allegro,gdyż tak jak poprzedniczka zauważyłam,że mało się sprzedaje,dużo wystawiają a mało kupujących. Można sprawdzić w statystyce,a ponadto mam doświadczenie,gdy nie byłam konsultantkom moja znajoma wystawiła na allegro(wtedy wszędzie się sprzedawało)nasze produkty,nic się nie sprzedało,musiała dokonać opłatę,wystawiła ponownie(ceny konkurencyjne)też nic się nie sprzedało.Także nie zaprzątajmy sobie tym głowy,tylko piszmy o sobie ,o Tupperware ,o przepisać,bo robi się tak nudno,że niedługo tu nikt nie będzie wchodził. Miłego dnia. Fajne przepisy na stronie Tupperware Grójec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuję bardzo dużo - na allegro właśnie, tyle, że ani statystyki, ani prowizji nie nabijam, bo kupuję 1 rzecz przez aukcję, a za pozostałe dopłacam poza licytacją, dogadując się ze sprzedającym (czasem jest to konsultanka, czasem menager). I nie tylko spotkałam sprzedających dających gwarancję, ale jedna allegrowiczka zaproponowała mi, że zareklamuje towar kupiony bardzo dawno u kogoś innego. I ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dostałam nowiutkie produkty - musiałam jej tylko wysłać te stare. Więc nie demonizujcie allegro, bo są tam bardzo różni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na alegro są różni, ale jezeli piszesz, że kupujesz od konsultantek i managerów to śa oni nieuczciwi wobec firmy i nas sprzedających poza alegro. A jeżeli jeszcze przyjmują rzeczy do reklamacji to już na prawdę nie fajnie. Szkoda, że mamy we firmie takich nieuczciwych ludzi. Gdzie ich morale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to osobista sprawa każdej z osób, czy rezygnuje z prowizji, czy nie. A wobec kupującego to bardzo uczciwe, jeśli sprzedaje mu z gwarancją. Przecież nie każdy ma mozliwość uczestniczenia w party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest osobista sprawa. Każdy podpisuje umowę i tam są określone zasady. Sprzedając bez marży je łamie, a więc taka umowa powinna być zerwana z nieuczciwą konsultantką czy managerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się pytam co to za interes sprzedawać produkty bez marży , zapłacić za allegro , spakować paczki , jechać wysłać..... Czyli taki konsultant dokłada do tego interesu!!! Jaki to ma cel??? Zdobywanie prezentów AC i SP ??? Zupełnie nie rozumiem tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zgodnie z umową, sprzedaż poza party jest zabroniona, to dlaczego firma nie reaguje na to, co się dzieje? Przecież dobrze wiedzą, ile jest aukcji na allegro. To już tak jest od wielu lat. I co? I nic. I to jest najgorsze. Firma która mówi tyle o zasadach etycznych, sama pokazuje, że etyczna nie jest ani trochę. Z drugiej strony, to łatwo też zauważyć, że wielu sprzedających to managerowie. Sama znam 2 osoby, które co miesiąc wysyłają mi maila z nowościami i automatyczną rabatem 25%. I bez żadnych problemów wymieniają uszkodzone rzecz. Bardzo szybko zresztą. Zatem - zupełnie nie widzę sensu kupowania na party. Niestety, ale skoro mogę kupić 25% od managera, to kupuję. Ostatnio kupowałam sztućce. Kupiłam 6 kompletów (po 4 sztuki każdy) za 250 zł. Ale gdybym nawet chciała, to i tak bym ich na żadnym party nie kupiła. Zwróćcie też uwagę na jeszcze jedną rzecz. Skąd osoby na allegro mają do sprzedaży np. 20 kompletów sztućców? No chyba, że to osoby bezpośrednio związane z dystrybucją, ale jeżeli tak, to moralność tą firmę już dawno opuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Proszę was dziewczyny nie licytujcie się ,kto gdzie kupuje.Zamknijmy ten temat. Lepiej wymieniajmy się przepisami i doświadczeniami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niektórzy chca się pozbyć za wszelka cenę dopłacają do interesu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Kto ma przepis na coś pysznego,żeby zrobić w dzbanku micro plus w mikrofalówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Czy używałyście już kopytkomanii i maszynki do mielenia? Dostałam propozycję odkupienia maszynki za 160 zł. Wydaje mi się to być drogo w porównaniu np. z Zelmerem, który wg mnie robi świetne maszynki i nie trzeba korbką kręcić :) a jakie jest Wasze zdanie, jakie ona ma zalety? Chciałabym też żebyście napisały co myślicie o kopytkomanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Mam taki problem kuchenny, więc może Tupperki mi pomogą :). Niedługo będę piekła tort, chciałabym żeby krem był na nim idealnie gładko rozsmarowany ( nie wchodzi w grę żadna masa cukrowa, czekolada itp. TYLKO KREM), macie jakieś patenty? Próbowałam z gorącą wodą i zaczynam od środka, żeby nic nie było na krawędziach ale efekt jest taki, że zawsze maskuję niedoskonałości jakimiś ozdobami. A chciałabym żeby było idealnie :) Jakby co mam silikonową szpatułkę z Tupper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Już ostatnia prośba ( jak na razie hi hi hi) Czy macie może przewodnik dla konsultantki w wersji elektronicznej? Czy mogłbyście mi go ewentualnie przesłać? Chciałabym zobaczyć co ta tajemna księga zawiera :) filipina_08@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o maszynkę, to po 2 miesiącach użytkowania wróciłam do elektrycznego zelmera. Moim zdaniem, fajnie wygląda ale w praktyce ma kilka poważnych wad. 1. ma duże trudności z poprzerastanym mięsem, jakim czasem potrafi być np. łopatka. Na filmiku zapewne widziałaś, jak ładnie mieliła piękne kosteczki mięsa. Niestety, bardziej poprzerastane mięso tak łatwo wcale się nie miele. 2. moim zdaniem zbyt delikatny jest slimak. Oczywiście plastykowy. kilka razy tak mi zazgrzytał, że już myślałam, że po nim. 3. no i nożyk. To naturalne, że się tępi. U mnie się tak było po dosłownie 20-krotnym użyciu maszynki. Udało mi się znaleźć człowieka, który mi go naoszczył, ale druga raz już się nie uda. Trzeba kupić nowy. Nożyk do zelmera kosztuje 7 zł. Zapytaj się konsultantki, ile kosztuje nożyk do maszynki. Nikt nie wiedział. Dzwoniłam do dystrybucji i opowiedzieli mi, że ok 50 zł. Po prostu to jest chore. Oczywiście, wybór należy do Ciebie. Maszynkę nie kupuje się jednak na wystawę, ale aby wszystko mieliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
MIKRO PLUS DZBANEK KREM POMIDOROWY Z BAZYLIĄ Składniki: - 1 kostka Rosołu drobiowo-warzywnego Kogutek WINIARY - 1 cebula - 400 g pomidorów bez skórki - 2 łyżki posiekanej bazylii - 2 łyżki koncentratu pomidorowego - sól, pieprz i cukier do smaku 1 cebulę pokrojoną w kostkę zeszklić na oliwie w kuchence mikrofalowej z mocą 650 W przez ok. 2 min. Rozpuścić kostkę rosołową w 0,5 l wody i gotować w mocy 650 W przez 5 min. W trakcie gotowania zamieszać. Dodać pomidory z puszki, zamieszać, gotować przez kolejne 4 min. Dodać 2 łyżeczki koncentratu pomidorowego i bazylię do smaku i dalej gotować przez 2-3 minuty w tej samej mocy. Po ugotowaniu zupę można zmiksować. Doprawić do smaku solą, pieprzem i cukrem. Podawać z grzankami lub groszkiem ptysiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
ZUPA GULASZOWA Z KURCZAKA Składniki: 20 dkg piersi z kurczaka, 1 cebula, 1 mała marchewka, kawałek selera, Listek laurowy, pieprz, sól, 2 łyżeczki Vegety 1 łyżeczka koncentratu pomidorowego 1 łyżeczka słodkiej papryki 1 łyżka oliwy Pierś pokroić w drobną kostkę, doprawić solą i vegetą, cebulę pokroić w drobną kostkę, a warzywa utrzeć na tarce, wszystko wymieszać z oliwą i wstawić na 700 W na 5-6 min, przemieszać. Uzupełnić gorącą wodą do 1 litra, dodać pozostałe przyprawy i wstawić na 5 minut na 600W. Zrobić zaklepkę wymieszać z zupą i wstawić na 1 min, na 600W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Przepisy, które wyżej wkleiłam dostałam jako wypróbowane. Aczkolwiek ja z nich nigdy jeszcze nie skorzystałam osobiście. Mam jednak nadzieję, że Ci się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Moim zdaniem, maszynka jak maszynka, mnie nie olśniła. Miałam już kiedyś ręczną, co prawda nie markową, ale używanie jej było tragedią, np. przy mieleniu maku lub mięsa. Tu można je przekręcić ale widziałam ile siły trzeba użyć, wiec do mielenia wolę elektryczną, sił mam coraz mniej, oczywiście koleżanki zachwycają się ale mnie nic do niej nie przekona. Kopytkomania już o niej pisałam jest super, ale jak nie dostanę jej za pracę to, będę się potrafiła bez niej obejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Super smaczny jest kurczak w sosie aurora z książeczki Gotowanie na czasie, można ją zamawiać chociaż nie ma jej w katalogu... Robię to danie na spotkaniach Panie się zajadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYOLA
Bardzo dziękuję za opinie odnośnie maszynki. Tak też czułam. A cena tego ostrza mnie rozbawiła :) szczęka opada 50 zł..... . Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, A powiedzcie mi jaka promocja na ten tydzień? Nie było mnie na mityngu a menadżerka tel nie odbirera;( co za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatkowej promocji w tym tygodniu jest wspomniany wyżej dzbanek micro-plus do gotowania w mikrofali o poj. 1l za 79,9zł i pozostała jeszcze stolnica z poprzedniego tygodnia za 49,9zł. Za aktywność przy 500 jest jagodowy książę a przy 700 kumuluje sie z piernikowym sky linem w takim samym kolorze(fiolet). Layola dzięki za przepisy i przedłużam prośbę o kolejne ciekawe przepisy z wykorzystaniem micro-plusa. Mam go od niedawna i niewiele z niego korzystałam oprócz rozpuszczania czekolady zamiast tradycyjnego sposobu w kąpieli wodnej. Szybciej i nie przypali się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może podrzucicie jakiś pomysł na party z wykorzystaniem rozdrabniacza, który mamy na promocji. Myślałam o pastach do kanapek.... Jak macie coś wypróbowanego to podzielcie się , proszę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Ja ciągle odsyłam na swojego bloga, ale ponieważ chyba jest problem to podaję przepis na doskonały sos do sałaty lodowej, który robię w rozdrabniaczu: cztery ogórki konserwowe, cztery ząbki czosnku, cztery łyżeczki cukru rozdrobnić w rozdrabniaczu i dodać 3 łyżki oleju. Polać sałatę. Pycha. Sos do mięs: w cudzie robię roladki np. z suszoną morelą i w rozdrabniaczu sos: jabłko, 2 ząbki czosnku, do miski i dokładam gęsty jogurt, sól, pieprz do smaku, 2 łyżki majonezu, 2łyżki musztardy francuskiej, wymieszć i ułożyć na tym roladki Smacznego. A co do maszynki to ja od początku byłam sceptycznie nastawiona. Zresztą tez nie jestem zadowolona z krajalnicy. Mam elektrycznego zelmera i jest super. Co do klopytkomanii to się nie wypowiadam dostanę to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja bo my takie tępe fizdeczki tylko plastik nam w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
W rozdrabniaczu robię najczęściej masło smakowe; 1 ząbek czosnku polskiego, 0,5 kostki masła, garstkę zieleniny np. pietruszka, koperek, szczypiorek w zależności co mam i szczypta soli. Zmiksować i już, masło nie może być z lodówki. Do tego piekę bułkę lub chleb, może być grzanka, do kompletu robię barszcz w cudzie. Masełkiem goście się zajadają i zawsze jest lepszy zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny mam kilka pytan jak to jest z tym seminarium wiosennym - menadzerka twierdzi ze wychodzi z "workiem" prezentów - z tego co wspominala dystrybutor to ma byc prezentacja nowego katalogu i nowosci ktore sie w nim pojawia. inna kwestia - czy przy awansie na menadzera jest jakas nagroda i czy warto nim byc ( wiem o marzy i konkursach wylacznie dla manadzerow) - moja menadzerka mi odradza i nie wiem czy nie dlatego ze boi sie o swoja marze jak ja sie odlacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno że się boi jak masz duże zamówienia i 3 rekrutacje to nawet się nie zastanawiaj konkursy mają fajne i dużo prezentów a nam raz do roku zrobią podsumowanie i jakieś starocie wcisną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×