Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

ona już w tamtym tygodniu wiedziała tylko nie zdradza ,widziała katalog i znów musimy się prosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie bylam na 2pokazach tupperware i niebylo zadnych prezentow dla gości a wczesniej bylam u kolezanki i tam byly upominki od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno konsultantka nie miała kasy bo nikt wcześniej nic nie zamawiał ,czasem ludzie chodzą tylko po prezenty a my też skądś musimy na to brać kasę i produkty też z własnej kieszeni kupujemy,trochę szacunku do nas proszę .sama też miałam takie spotkanie same nauczycielki ,zero szacunku do mojej pracy,przyszły na pogaduchy i wszystkie po prezenty ,a do gospodyni miały pretensje że za mała wyżerka i firma która robiła pokaz wcześniej cały stół żarciem zastawiła ,a ja biedna tylko kawka ciacho i sałatka, jedna tylko kupiła książeczkę za 6,50 przykre co nie jak sobie pomyśle że one mogą moje dzieci uczyć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Poznania Po hugo w ogóle się odzywasz, skoro nie chcesz nic napisać i znów wiem ale nie powiem, tylko drażnisz ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie bylam na 2pokazach tupperware i niebylo zadnych prezentow dla gości a wczesniej bylam u kolezanki i tam byly upominki od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed momentem ci odpisano na to pytanie czemu się powtarzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy też macie takie spotkania bez zamówień ,czy tylko mi się ostatnio zdarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ja jeszcze nie miałam spotkania bez zamówienia, ale 1 raz mi się zdarzyło, że miałam obrót po niżej 100zł, a raz 150zł. Koleżanki miały kiedyś takie zdarzenie, ale to bywa bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może diamonths nie może powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prędzej nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ja uważam, że jak nie można czegoś mówić to się nie zaczyna tematu i z tego co widzę nie tylko ja tak uważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Ja także uważam, że to dalece nie w porządku. Jeżeli coś wie to, albo się nie wypowiada, albo pisze do końca. Po co drażnić ludzi. Ja w całej swojej karierze miałam tylko raz party zerowe. To na prawdę bardzo rzadko sie zdarza. Wanda uważaj, bo ja tez jestem nauczycielką i myślę, że to nie tylko nauczycielki nie kpupują, różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co mam uważać ? spotkanie robiłam w ostatniej chwili za koleżankę poprostu się wycofała albo coś wyczuła i olała ,co by pomyślały o firmie jakby nikt nie przyszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Wando nie przejmuj się i nie poddawaj, ja poszłabym w to miejsce jeszcze raz może klientki chciały cię przetestować. Myślę, że drugie spotkanie w tym samym gronie przyniesie obrót, tak miały moje koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że te klientki były od mojej dalszej znajomej a ona zwineła się z firmy i nie robi już party.ale dzięki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Odnośnie party na którym nie ma obrotów. Ja na każdym party mam cenniki zamówienie i na początku spotkania omawiam cennik i proszę o zamieszczenie danych każdą obecną panią(a).Najważniejsze imię,nazwisko,nr.tel.,adres meilowy.Niektóre panie mówią,ja nie,my razem,ja nic nie zamawiam. Wtedy wyjaśniam,że te formularze będą brały udział w losowaniu produktów Tupperware ,ja nikomu danych nie udostępnię a firma musi mieć nr.tel.,żeby powiadomić o wynikach losowania. Wtedy każdy podpisuje a ja mam dane i mogę (nawet,gdy nic nie zamówią)zadzwonić do nich i zaproponować im inne produkty,spotkanie,pracę itp. Też miałam nieudane party-15zł. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Mnie też się zdarzyły party bez zamówień. Ale już szczytem wszystkiego było spotkanie z koleżanką, której dokładnie wyjaśniłam jak używać ultra pro, pokazałam wszystko, naprawdę się napracowałam. Ona obiecała, ze zamówi po czym kupiła na Allegro. Najpierw zrobiło mi się bardzo przykro, potem byłam wściekła. Koleżanka po jakimś czasie jakby nigdy nic zamówiła jakiś drobiazg. Powiedzcie sprzedawałybyscie takim osobom? Niby na klientów sie nie obraża ale pozostał mi potworny niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie kiedy będą dawać mikrofalówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest oferta tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tygodniu dla zrekrutowanych rekrutujących w tyg.1-8 tańsza strona 9 w katalogu - czyli cud kuchenny, sito i francuski młynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla reszty konsultantek co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilu
taniej tzn ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi wyjaśnić oznaczenia z kubka termicznego bo strach mnie ogarną nie wiem czy mogę z niego pić właśnie wyczytałam że z oznaczeniem 7 nie powinno stykać się z żywnością,a biały środek właśnie ma takie oznaczenie ,a do tej pory ufałam że te produkty są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw cud i młynek 164,80 i drugi zestaw cud młynek i sito 234,80 tylko nie wiem czy oba dla nowych czy drugi dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w przyszłym miesiącu Extra Szef-229,90 zestaw Gusto płynne-114,90 osobno też Nóż Szefa 249,90 przepisy do kokilek 6,50 ktoś wcześniej pytał,kokilki2 szt po 250ml69,90 przy sprzedaży z katalogu na 70,00 Tuptusie butelka 19,90 Śniadaniówka i butelka 39,90 do wyboru pingwinek i żabka.Zestaw świeża trójka i niezbędna trojka+3 maluszki109,80 i osobno świeża 3 -44,90 i niezbędna 3 -64,90 i 3 maluszki 14,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś klientka zwróciła uwagę, że na ultra też jest 7 czyli najszkodliwszy materiał, jakoś się nie doszukałam, ale czekam bo ma mi przysłać linka. Jeżeli okaże się, że to prawda to tragedia, firma straci wiarygodność, a kubek zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym była wdzięczna bo chciałam jutro do pracy zabrać ,kupiłam jeszcze dla dzieci ale chyba nie dam im .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×