Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Noi proste proszę założyć swój biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiej pracy trzeba się nadawać,jak do każdej. Ale w korporacji to są ważne wyjazdy,nagradzania,spotkania,nagradzania i do przodu.Kto nie dba o konsultantki,które pracują już ponad 5,10,15 lat,to nie nie dba o swój interes i nic dobrego mu to nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekajcie. Przecież macie prowizję (bardzo wysoką !) od każdej transakcji. Tupperware oferuje zdecydowanie lepsze warunki niż inne MLMy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA DARMO JEJ NIE MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak w każdej pracy. Masz ją za sprzedaż. Nigdzie nic nie dają za darmo. Nie rozumiem zatem waszych jęków związanych z aktywnościami. Okazuje się, że nawet miesięczne to już za mało. Muszą być tygodniowe, bo jaśnie panie nie będą pracować. Centra powinna te aktywności zupełnie znieść i trochę przykręcić śrubę, to byłoby mniej marudzenia i narzekania a więcej pracy. Typowa polska mentalność. Dasz palec, to chcą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma sama do tych prezentow nas przyzwyczaiła stad też mamy porównanie Niech zniosa wszystko i zamkna interes. Pamiętajmy o tym ze część konsultantek sle zamówienia na zapas gdy im prezenty pasują.albo zbierają zamówienie na sile by mieć prezent- ot taka motywacja. I jeszcze jedno-sporo konsultantek sprzedaje bez marzy by miec mieć,wowczs prezenty to jedyny zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to Wasz wybór, czy sprzedajecie z marżą czy nie. To absurd aby oczekiwać prezentu za aktywność, "bo sprzedaję bez marży". Z drugiej strony, dlaczego sprzedajecie bez marży, skoro są takie perfekcyjne produkty. Przecież jak się czyta to forum, to piejecie z zachwytu nad nimi. Dobry produkt się obroni. Dlaczego zatem obniżacie cenę? Kiedyś znajoma managerka z dystybucji południowej powiedziała mi, że narodziła się propozycja różnicowania prowizji od poziomu sprzedaży. To może to byłaby sensowna motywacja. Sprzedajesz za 200 zł miesięcznie, to masz np. 18% prowizji. Sprzedajesz np. za 5000 zł miesięcznie, to masz 27% prowizji. Wtedy sprawa byłaby prosta i motywacyjna. Oczywiście, pod warunkiem, że firma rozwiązałaby program patologii, który w niej istnieje (np. allegro, stoiska itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co konkretnie trzeba zrobić, żeby zostać menadżerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 rekrutacje 3 tys obrotu w grupie pózniej żeby odebrać marżę 2 4 1 FS 4% przy 4 tyś żeby mieć premie to trzeba co miesiąc pracować i mieć min 4 tyś w grupie i min.1 rekrutacja bo inaczej premii nikt ci nie da jeśli przez 3 mies nie odbierzesz to wykreslaja Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jakaś kwoka wejdzie na forum i się bardzo mądrzy nie mając pojęcia jak jest naprawdę .Wysoką premię mają te co sprzedają wysoko allegro stoiska Są mniejsze grupy gdzie ledwo premi się ma 190 zl to tak dużo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis 6,40 - sobota. Wiele w tym racji. Wpis 18,48 sobota - niekoniecznie. Dali rękę, razem z obojczykiem, teraz dają palec. Z obgryzionym paznokciem. I tak manipulują konkursami, żeby było coraz trudniej o prezenty naprawdę wartościowe. A co do wyjazdów i nagradzań... szkoda mówić. Bardzo duży spadek. Wiem, na porządny prezent trzeba zapracować. Nie wymagam cudów, ale dziewczyny, które naprawdę miały potężne obroty i duże wzrosty sprzedaży otrzymywały dyplomik i kwiatuszka na seminarium wiosennym. Lunch dali prawie po ciemku, żeby .... Jedynie ostatnie spotkanie na ogłoszeniu oferty letniej miało dobry poziom. Przynajmniej w dystrybucji, w której jestem. Za inne się nie wypowiadam. Możliwe, że krytyczne głosy po spotkaniu w Łodzi dało do myślenia. Większość sztabu powinna popracować od podstaw, jako konsultant i jako menager. To uczy. Powinni też więcej słuchać tych z dołu. Tupperware tworzymy my. Bo to my mamy kontakt z klientem, odpowiadamy za produkt, znamy oczekiwania i potrzeby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się coś nie podoba, to po prostu zrezygnujcie zamiast kogoś obrażać. Nie podobają się zwyczaje i warunki panujące w tupperware, to po prostu odejdź ! Tak trudno? Wiem, znacznie łatwiej żalić się tutaj i po kolei każdego obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co tu robisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tego odbierać w kategorii obrażania. Podajemy fakty. To, że się obniża poziom, to nie jest powód do obrażania. To, że kilka osób tu pisze krytycznie, to nie jest złe. Konstruktywna krytyka jest potrzebna. W obecnych realiach sprzedażowych walczy się o klienta. Różnymi sposobami. Obniżanie poziomu temu nie służy. To, że chcemy tu być to inna sprawa. Przyzwyczajenie, dobry produkt - to głównie to, co nas trzyma. Dla wielu te dodatkowe pieniądze też są ważne. Co nie znaczy, że kłody są mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tak szybko żyją ,ciężko umówić spotkanie kulinarne.Uważam,że sprawdzają się krótkie spotkania kulinarne. Myślę,że np.lemoniada w dzbanku,lody(sorbety)na szybko,sałatka z trzech składników,pasta,pesto ,kawa latte,czy kawa mrożona w biurze w pracy(po pracy),itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co robicie w cudzie kuchennym? Nie mam bo, jakoś podchodziłem z rezerwą do tego naczynia...Ale ostatnio koleżanka poczestowala mnie roladkami drobiowymi zrobionymi wlasnie w tym cudzie. Lepszych nie jadłam, mięso było bardzo miękkie i soczyste. Jak dla mnie bomba. Zastanawiam się czy to naczynie nadaje się do czegoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się poczuł obrażony??? Bo nie rozumiem niektórych wpisów. I niektórych wpisów "bez wpisów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś dziś dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakiś prezent za aktywność bo jo nauczona na pryzenty ja żem Ślązak to se tak pisze jak wisniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisy i zastosowanie cudu kuchennego w ilości dużej mogę wysłać na meila, Jak mi ktoś ma ochotę podać adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym wdzięczna....kasiah21@tlen.pl ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po mitingach co tam slychac na ten tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaż na ten tydzień: -kubek cristallo, tłuczek, bazyl 2,1 l., dzbanuszek do śmietanki, młynek Allegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o przepisy na potrawy z cudu kuchennego podaje adres barbarabieniek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku dni jest problem z dodawaniem komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebujem y w promocji ściereczek - koniecznie pojedynczo najbardziej -do szyb, wilofunkcyjnych i starych mopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,tak.Potrzebujemy ścierek do szyb w promocji i to bardzo.PLIS>!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×