Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
oferta na styczen: francuski młynek 99,90 mini cheesmart 29,95 noz do sera 89,90 rozdrabniacz 119,90 sitko shinaua 21,90 nozyce do ziól 89,90 mr.czosnek 89,90 obieraczka pionowa 29,90 spageteria 49,90 makaronowy garnuszek 66 neo szczypce 34,90 noz uniwersalny+pomidorek 89,90 ultra pro 3,3l 449,90 cud kuchenny 89,90 bakaliowiec 79,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny koszmarne! przy tych cenach coraz mniej klientów chce posiadać produkty tupperware !!!. Brawo dla firmy za politykę i działania marketingowe. Obroty będą nadal spadać, a klienci bezpowrotnie przerzucą się na produkty np z Tchibo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu widzę nr czosnek i ultra pro w wyższej cenie aż tak źle nie jest l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Dziękuję za dodanie oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest przegięcie??? neo trzepaczka za 62,90 multipierożek za 49,90, klik-klak 115,90 a zestaw uzupełniający do klik-klaka za bagatela 119,90, otwieracz 119,90, turban do włosów 79,90, plecak dino za 139,90, wymieniać dalej!!! Ludzie trochę obiektywizmu, czy te rzeczy są warte tej ceny, czy to nadmuchany do granic racjonalności marketing ? Rozumiem, że żyjemy w czasach globalnej konsumpcji, ale to nie daje firmom prawa do traktowania konsumenta jako konsumpcyjnego robota i bankomatu bez granic. Pycha marketingowa to upadek niejednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno: pamiętajmy że ściereczki i tekstylia produkowane są w chinach! Jak myślicie ile dorarów USD kosztuje turban? max 2 dolary z transportem do europy może 3, a plecak dino ile? max 5 dolarów. Za dużo mniejsze pieniądze mamy firmowe rzeczy reeboka, pumy, adidasa, polskiego 4F czy jakościowe odpowiedniki w decatlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ja tego bym nie kupiła i też nie proponuje nikomu mulipierożek co się dziwić jak Szczecin sprzedaje w uk za 25 zl a my polaczki płacić płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi ktos podpowiedzieć?mam 3 rekrutacje w tym tygodniu.zamowienia startowego w tym tygodniu nie ma.Jak obliczyc czy obejmuje menadzerstwo.za jaki okres obrót liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz mieć 3x 550 zł i razem 3 tys zeby mieć menadzera bo tak nie wiem chyba pytaj dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za wypis promocji. my potrzebujemy: -nożyce do drobiu, -optimę, niezbędną trójkę, cheesmart prostokątny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "My potrzebujemy". Ja akurat tego nie potrzebuję. Dlatego uważam, że takie wpisy nic nie dają. Każdy potrzebuje co innego, bo takie jest prawo rynku. Myślę, że nie da się zaspokoić wszystkich potrzeb. Zresztą moje doświadczenie mówi, że klient chce rzeczy, których nie ma w promocji, ale jak są to ich nie potrzebuje i znowu chce czegoś innego. Błędne koło. Po prostu, żeby ceny były inne to klientów by się znalazło. Ale jeżeli taki bakaliowiec kosztuje prawie 80 zł, to ja tego nie rozumiem. Ktoś już wcześniej napisał, że z takimi cenami daleko nie zajdziemy. To jest pole do popisu dla tych co mają stoiska, sprzedają na allegro, a nie dla konsultanta, który robi party. Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponownie proszę o stare mopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziś jest coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz się okazuje że paniusie na tym forum robią z byle czego gownoburze Multi pierożki 49.90 zl ale 2 sztuki więc głupia babo nie siej zamętu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra babo,nigdzie niema że dwie sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się wściekasz, nie zmienia to faktu, że od dłuższego czasu podnoszą ceny, maleje zainteresowanie i spadają obroty. Przyzwyczaj się, że niewiele zarobisz, bo głupich którzy chcą kupić w tych cenach zostało niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się wściekasz, nie zmienia to faktu, że od dłuższego czasu podnoszą ceny, maleje zainteresowanie i spadają obroty. Przyzwyczaj się, że niewiele zarobisz, bo głupich którzy chcą kupić w tych cenach zostało niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulotce nie ma wiadomości,ze pierożek -2 szt. Skąd pani tak sądzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat multipierożek to badziew niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam,że nie jest tak tragicznie w Tupperware,tylko trzeba się przestawić i mieć trochę magazynu.Bez niego jest cienko. Obejrzyjcie sobie ulotki z ubiegłych lat.Nie było tak pięknie. Były prezenty za aktywność,teraz są nie zawsze,ale jest aktywność miesięczna od 550 zł i to się wyrównuje.Wtedy była aktywność miesięczna od 2000,2500zł i więcej. Było dużo party i każde Tg.trzeba było oddać gospodyni,dołożyć benzynę,produkty.Ok.,że była większa sprzedaż.Teraz jest mało party,sprzedajemy na telefon, u klienta,na stoisku.Wszystkie prezenty mamy dla siebie.Gdyby zamówić w miesiącu tylko za 1100zł obliczyć wszystkie prezenty i marżę,to nie jest źle.Oczywiście te prezenty trzeba sprzedać.Wymaga to główkowania,ale wyjścia nie ma. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z pierożkiem jest pomyłka na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ta strona.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulotce nie ma ,jest w bielutynie i informacji w dystrybucji zamiast siać zament to pierwsze sprawdź informacje poza tym zawsze byly 2 pierożki za 49.90zl Poprostu jesteś niedoj****a mózgówo i tylko potrafisz wchodzić na forum i pyskiem kłapać Ale brak ci odwagi isc zapytać dystrybutora to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohhh trolu żal ci ty nom stop to samo ktoś ci za to płaci pochwal się nie da sie czytać idz sie lecz Wszystko drożeje to i tupperware Thermominx też kosztuje 5199 tyś i psuje ciągle i nadal ludzie kupują tak samo tupperware a jeżeli wolą tanioche z biedronki to ich sprawa nie moje zdrowie i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi robi pierogi z tej foremki lepiej powiedz że tobie nie wychodzi bo nie potrafisz ciasta zrobić które bedzie sie sklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko drozeje ok, ale nie od razu o 50% kto mi kupi ultra pro 3,3 z pkrywa za 450 jak na allegro sa po 150?? to klient weryfikuje rynek - ile jest w stanie zapłacic a tupperki takie znowu bezcenne nie sa i reklamacji jakby coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy zwątpiłam w Tupperware. Raz kupiłam sobie pojemnik do zamrażania za 15 zł .Mówię,nie muszę mieć wszystkiego,te też będą dobre.Przy otwieraniu zamrożonych owoców urwał mi się kawałek pokrywki. Drugim razem włożyłam borówki do pojemnika po maśle.Wyjmując jedną ręką z zamrażalnika ,otworzył się i borówki wysypały się na podłogę. Nigdy więcej nie zwątpię. Kupię sukcesywnie po kilkadziesiąt złotych miesięcznie ,nie odczuję i nie będzie nerwowo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można w temacie multipierożka, to prawda jest taka, że jedna z dystrybucji poruszyła sprawę w Zawierciu. Dziewczyny pogadały z szefem marketingu i przedstawiły sprawę cen. Wcale nie było pomyłki, tylko po przedstawieniu argumentów i przypomnieniu cen poprzednich - marketing skorygował. Pierwotnie miało być 49,90 za jednego. Nie ma się co trzepać nad dziewczynami, do których wiadomości docierają później. Bez nerwów. Może by tak się podyskutowało i upomniało o niektóre rzeczy w sztabie a nie "jechało" po wpisujących na forum. Były spotkania 22, 23 i 24 listopada? Odezwał się ktoś? Pewnie nie, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie ,wola na forum i pewnie sztab ma ich gdzieś za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ze sztabu nie czytamy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×