Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Pora ściągnąć klapki z oczu !!! Wezcię się w garsć to wy macie tu władze nie garstka tych ludzi Oni wam pojemniki dadza w ""promocji "" w pazdzierniku teraz sezon złoty biznes promocji z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno pisałam, żeby nie składać zamówień. Wtedy by zobaczyli kto w tej firmie jest najważniejszy. A tak to się z nas śmieją. Bo konsultantki to takie święte krowy. Nie potrafią pokazać jaka jest w nich siła. Dla paru groszy będą się poniżać i żebrać o promocje, krytykować reklamacje, ceny gadżetów czy tg. Jakby nie było zamówień musieli by się ugiąć. A tak to mają nas w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak źle jak piszecie. Obliczcie sobie zyski z zamówienia za 550 zł-% +TG+ prezent za miesięczną akt. I lepiej pozytywnie myśleć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tupperware maja niezasluzone wakacje. Ciekawe jakie promocje na sierpień. Może na urodziny dadzą coś extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dadzą dobre tg?? Czy znowu miski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to biadolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tgw sierpniu to Bazyleale do 19, to zaś cos doloza chyba na urodziny W ofercie te długo oczekiwane ściereczki do szyb w nawet dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można już płacić on Line czy tylko za pobraniem nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ta cholerna strona przeskoczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odpowiedzi poprzedniczkom,Nie zalogowałam się,wysprzedaje co mam,jak mi brakuje biorę od koleżanek.Matka Teresa nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba brak zamówień coś dał bo w sierpniu oferty w miarę. Jest polarniki i ściereczki choć tg liche. Ciekawe jakie będą aktywności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos dostał zwrot pieniędzy (koszt wysyłki) na konto za uznaną reklamację? Mnie odeslali nowy towar, ale zwrotu nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Proszę o radę i informacje czy któraś z was miała taką sytuację. Mialam w czerwcu rekrutację. Oczywiście nagroda się automatycznie nie dodała, lecz po jakiś 2 tyg. Nie mając pojęcia że za same nagrody za kuriera nie płacę nie składałam zamowienia przez miesiąc. Nagroda w systemie zniknęła, dziś otrzymałam info ze przepadła?? Jak TO SIĘ PYTAM????? Nie podaruj im tych noży. Śmiech sobie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rzecznika praw konsumenta z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagroda czeka w systemie 4tyg.Póżniej przepada.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze jak wybierałam nagrodę w mailu mam informację że będzie ona dostępna w systemie do kolejnego zamówienia. Poza tym w żadnym regulaminie nie ma takiego zapisu. I tego się będę trzymać. A tak na logikę skoro jest nagroda to zostały spełnione warunki do jej otrzymania i w systemie powinna widniec dopóki nie minie okres 26 tyg bez zamowirn. Niewiem czemu firma nas tak zniechęca. Robia celowo na złość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież chcąc odebrać nagrodę z kolejnym zamówieniem oszczedzamswoje i ich czas i pieniądze. Ile można płacić 3zl za pobranie. Miało to być do 30 czerwca. Jest sezon urlopowy, oferty słabe a oni i daj 30 dni już po dacie??, wcześniej nigdzie takiej informacji nie ma. Jestem Konsultantka 5 lat, nie robię mega obrotów ale jestem w firmie na bieżąco i w mojej dystrybucji nigdy mi nic nie przypadło. Także żaden ten ich system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest niedorzeczne, jak może przepaść coś co mi się należy. Zmusza się ludzi do robienia kolejnego zamówienia. W programie 13-tygodniowym też się nie wyświetlają nagrody po zakończeniu kroku. Trzeba się upominać. I co ktoś ma w nieskończoność składać zamówienia, żeby dostać to co mu się należy. Totalna kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrody z programu 13tygodniowego wyświetlają się przy składaniu zamówienia. Jedynie na początku był z tym problem i nie działało. Ja obecnie nie będę składać zamówienia, bo wyjeżdżam na dłuższy czas, ale można wtedy zamówić samą nagrodę i nie płacimy przesyłki. Doliczają jedynie 3zl za płatność przy odbiorze, czyli łącznie będzie to 4zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już wiem, że zamawiajacsama nagrodę nie płacę za kuriera, ale do tad tego nie wiedziałam bo nigdzie takiego zapisu nie ma. Poza tym musi być ktoś w domu by te paczkę odebrać. Jeśli nagroda się należy to nie może być tak że z niewiedzy lub braku zamówień ona przepada. Nadal nagrody z 13 tygsa wprowadzane po czasie, nie automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zamówić samą nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nagroda się wyświetla to przejdź dalej i dopisze się te 3zl za pobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System jest nowy, my się uczymy i wszystkiego nie wiemy. O niektórych sprawach nasi się nie informuje chyba celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojawiają się prezenty z konkursu 13 tyg.U was są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty z13tyg się nie pojawiaj automatycznie. Przywrocono mi zaległą nagrodę za Re w systemie po licznych interwencjach. Ponoc zapis o 30 dniach do odbioru nagrody ma być dopisany do regulaminu. Wtedy pogadamy jak już dopisz. Dziewczyny walczcie o swoje bo firma nas robi idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System nie działa jeszcze prawidłowo,ale my musimy wszystko robić dobrze,reklamacji jak coś źle w zamówieniu,nie można się doprosić.:( Powinni regulamin napisać i nam przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musimy sobie podpowiadać jak coś wiemy ,jak poradzić sobie z 13tyg.programem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×