Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość mirka133
ac za 500 zl 4 salaterki, a za 700 dodatkowo miska 4,5l. w promocji optima z wkladem chlodzacym i pokrywka za cene 55 bodajze , ventsmarty wysokie 2 w cenie jednego i sito do maximiliana za 29 (nowosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Sito do maksymiliana 7.5 l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta optima jak to jest, cena 55 zł za ktory pojemnik?? chodzi o to ze jest zwykla pokrywka i ta z kratka kontroli kondensacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojemność sita 3,75 a pasuje do miski 4,5 litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! czytam sobie też Wasze forum bo zostałam konsultantką i w sumie to już dosyć dużo wiem, ale mam troche problem z ventsmartem, nie wiem jak to jest z pomidorami? czy ten krzyżyk oznacza że tych produktów nie da się w Ventsmarcie przechować? i czy wszystko można przechowywać i w lodówce i poza lodówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Krzyżyk oznacza,że tych produktów nie przechowujemy w lodówce. Wkładamy do ventsmarta i trzymamy na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super dzięki! a jak ma być ustawiony ten otwór? na środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optima jest 1,5 litrowa i ma zwykłą pokrywkę nie kondensacyjną ale ma też wkład chłodzący który można też używać w torbach termicznych,warto nabyć ponieważ nie ma go w katalogu.i dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie dlaczego na ryżowym garnuszku pojawia się biały osad ,czy coś robię nie tak ,może nie solić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryż trzeba dokładnie przed gotowaniem umyć, najlepiej dwukrotnie :) może dlatego masz biały osad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
Dziewczyny, czy któraś z Was wie kiedy i w jakiej cenie będzie można kupić kopytkomanie? Wiem, że dostępna jest w tej chwili tylko dla konsultantek- każda konsultantka może ją kupić, jest dostępna jako wzór, czy trzeba na nią zasłużyć (składając jakieś zamówienie, o określonej wysokości|) ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
Jeżeli jeszcze wiecie czy wszystkie doń koncówki wchodzą w zestaw- to bardzo prosze napiszcie. Dziwię się trochę, że tu tak cicho na ten temat. O mandolinie pisałyście i pisałyście.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka133
do FILL, bzdury opowiadasz, żadna konsultantka nie moze kupic kopytkomanii jako wzór w tej chwili, wogóle nie może jej kupić, może ją najwyżej dostać za rekrutację 1 nowej konsultantki, może i będzie dostepna w końcu do zakupu, ale napewno nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka133
aj, sorry FILL nie zauwazyłam znaku zapytania na koncu, wiec to było pytanie , nie stwierdzenie:) cofam wiete ,,bzdury,,w kazdym razie nie ma mozliwosci jeszcze jej zakupic, a końcówki sa wszystkie razem w zestawie i jest to moim zdaniem super urzadzonko jak lubisz kopytka a nie lubisz sobie łapek brudzić:):) dla mnie w kazdym razie rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze ewentualnie jest opcja że masz konsultantkę która taka kopytkomanie posiada już i ci ja sprzeda, ale na ,,taniość ,,bym nie liczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A co powiecie na temat tego niebieskiego sitka, które jest w tym tygodniu w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie ryżowego garnuszka to ja ryż zawsze dobrze płukam więc to nie może być przyczyną osadu ,może ktoś jeszcze się wypowie czy też tak macie,to już mój drugi garnuszek i to samo nawet kolor inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Osad na ryżowym garnuszku często się robi. Zauważyłam, że jak gotuję większą ilość ryżu to jest osad na pokrywce. Uważam, iż nie ma się czym przejmować, osad pozostaje na pokrywce ale nie pryska na ścianki mikrofali. Pokrywka spełnia swoją rolę, ma właśnie zabezpieczać mikrofalę przed brudzeniem i tak jest. jeśli chodzi o kopytkomanię to u nas na mitingu pokazywali jak na niej robić kluski śląskie, to jest coś fajnego, oczywiście dla osób lubiących kluski... Szkoda, że można ją mieć za rekrutacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o osad podczas gotowania lecz już po umyciu i wysuszeniu garnuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Mój garnuszek używam bardzo długo, gotuję w nim oprócz ryżu, kaszę i warzywa. Po umyciu wygląda jak na początku, do wyjmowania potraw używam łyżki z zastawy księżycowej, tłukę w nim również ziemniaki. Może gotujesz ryż na mleku (tłuszcz w mleku może przebarwić) lub używasz metalowych łyżek do mieszania i ścianki są zadrapane. Inaczej nie umiem wytłumaczyć takiego efektu, ewentualnie takie zjawisko może wywołać zbyt duża moc w czasie gotowania, ja używam 800w maksymalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
Bardzo dziękuję za odpowiedzi odnośnie kopytkomanii. :) a wiadomo może w jakiej cenie będzie ona proponowana i kiedy? Może mówili coś na mittingach. Wiem, że uczepiłam się tej kopytkomanii, ale uwielbiam kluski, paluszki rybne itp. a rozkładac deske, bawić się z nimi to dużo zachodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wie ktos cos o promocjach na tydzien piaty?? po cichu u nas cos mowia, ale nasz region zawsze jest lekko spozniony. dziewczyny jak cos wiecie to sie podzielcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FILL nie wiem jaka cena ani kiedy bedzie, powiem tak,nizej 200 zł to sie nie ma co spodziewac ze bedzie , moim zdaniem , a dostepnosc, pewnie ze 2-3 miesiace jeszcze zejdzie zanim bedzie np.w ofercie dla gospodyn jako np.podziekowanie za party.ale to sa tylko moje domysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś zna dokładne wymiary ultra pro plus 5l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Ultra pro 5l -szer-32cm,wys.26cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKA07
gość122 Witam, jestem nową konsultantką i moja klientka - koleżanka chce w tym tygodniu zostać zrekrutowana, proszę wytłumaczcie mi co znaczy "rekrutacja kwalifikowana, czy wogóle mogę zrekrutować w przypadku kiedy ja nie będę miała zamówienia" ona musi mieć zamówienie na min 500zł, moźe zamówić Zestaw Neo za 135zł., jaki prezent dostaje na poczatek, co z marżą, jaki prezent dostaje osoba, która rekrutuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktoś wie jaka będzie oferta na 5 tydzień?nie wiem czy już wysłać zamówienie czy lepiej warto wstrzymać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z Pań orientuje się czy przy awansie na menadżerke grupy dostaje się jakiś prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×